Má tlustá Valentýna - díly 61 - 70

31. března 2008 v 20:24 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 67 - Slaví se svatba Chiqui a Orestése. Do domu přijde Valentýna a nikdo ji nepoznává. Představí se rodině jako Bella de la Rosa, Valentýnina kamarádka ze Španělska. Všem mužům se hrozně líbí. Orestés se s ní snaží promluvit o Valentýně a přísahá ji, že Valentýnu miluje. Zdá se, že jediný, kdo Valentýnu poznal, je strýc Segundo, ale není to jisté. Pandora ve firmě svého otce ukradne oblečení a doklady od člověka jménem Hugo Fuget a vydává se za něj. Jede do Tza Tzina penziónu a žádá o ubytování. Dostane ale jenom postel a to v Jordiho pokoji. Nikdo ji nepozná, ani Jordi, kolem kterého se k Pandořině velké zlosti neustále točí Beatris. Valentýna = Bella se rozhodne, že v Olimpiině pracovně najde nějaký důkaz, že jí Olimpie ukradla peníze. Zatímco je v pracovně, vloupe se tam Stříbrná Lilie, Valentýnu sváže, umlčí a ukrade peníze všem hostům, taky šperky z trezoru a hlavně vezme kufr plný peněz, který patří Romanovi.
Díl 68 - Valentýna=Bella s Franklinem odjíždí na komisařství a odtud ji Franklin odváží do Sasina domu, kde by chtěla Valentýna bydlet. Zdá se, že ji Sasa poznala, ale pak si Sasa myslí, že se spletla. Sasa má problémy kvůli penězům, které dluží bance. Bojí se, že ji vezmou penzión. V penziónu Beatris čím dál tím víc usiluje o Jordiho, to se nelíbí Pandoře=Hugovi, která je s ním na pokoji a snaží se je od sebe odehnat. Orestés si zakazuje myslet na Valentýnu a chce se milovat s Chiqui. Ta ale nemůže zapomenout na Romana, který ji znásilnil a bez vysvětlení Orestése odmítá. Roman při krádeži v domě přišel o peníze a má problémy. Jeho kumpáni mu vyhrožují, že ho zabijí. Consuelo se pořád snaží zaujmout Franklina a bojí se, že ji může nová obyvatelka penziónu Bella ohrozit.V penziónu se potkává Valentýna s Pandorou= Hugem a obě tuší, že tady něco nehraje.
Díl 69 - V penziónu se setkávají Valentýna a Hugo (Pandora), mají pocit, že už se někde viděli. Franklin nabídne Hugovi, coby čerstvému absolventovi žurnalistiky, práci u policie. Jordi je proti, při jedné policejní akci, kdy Hugo projeví o něho extrémní obavy, má podezření, že je novinář homosexuál. Něco ho ovšem zároveň k Hugovi přitahuje. Franklin pověří Huga, aby se vydal k Villanuevům a vyzpovídal je ohledně kritické noci. Ninfa objeví v pokoji Roqueho klíče od sklepa a jde se tam s Achilem podívat. Oba pochopí, že tam byl někdo vězněn. Roque, který je ve sklepě přistihne i s Olympií, se však vymluví, že tam izoloval jenom Orestova nemocného psa od ostatních. Při další výpravě do pokoje Roqueho objeví Achiles jeho revolver. Roque ho opět přistihne a při zápase o zbraň si najednou Achiles vybaví klíčový moment ze svého života: jak ho proti jeho vůli Olympie posílá s Roquem do nevěstince. Achiles žádá po Fabiole vysvětlení, proč se propůjčila k tomu, aby ho podváděla. Tza Tza za asistence Gladioly otevře kufr Belly a zděšená zjisťuje, že je v něm urna s ostatky její sestry Evy. Olympie brání Juanu Ángelovi v tom, aby jel za Pandorou. Juan Ángel začíná tušit, že před ním něco Olympie tají. Franklin prohledává byt Romana a najde zde náušnici. Poznává v ní náušnici od Chiqui, dá si dohromady, že v den svatby byla Chiqui u Romana jako svého milence. Chiqui se za Franklinem vydává prosit o pomoc, ale Franklin ji zaskočí nálezem náušnice. Panenka dostává v kufříku spoustu peněz, které sama označí za "krádež století", tuší, že jsou to Romanovy ukradené peníze. Roque na příkaz Olympie prohledá penzión Tza Tzy, zda se zde neukrývá Pandora, nenajde nic podezřelého, ale zmocní se dokumentů z banky o hypotéce. Olympie s jejich pomocí chce Tza Tzu zničit. Řediteli banky, kde má Tza Tza hypotéku, se vydává za přítelkyni Tza Tzy a namluví, mu, že chce jí chce pomoci a zadlužený penzión pro ni koupit. Valentinu představí Juan Ángel jako novou uměleckou ředitelku. Orestes je proti a od první chvíle mezi oběma vzniká napětí. Valentina odmítne Orestův návrh na reklamu a Orestes ji uloží, aby do rána vypracovala jiný, lepší, jinak ji propustí.
Díl 70 - Achiles naléhá na Fabiolu, aby mu řekla pravdu o jeho minulosti. Když zjistí, že Fabiole jde jen o chtíč a ne lásku, násilím se s ní vyspí a zaplatí jí za to. Ninfa žárlí. Roque varuje Olympii, že se Achilovi vrátila paměť. Achiles vyslechne jeho rozhovor s Olympií i to, že se jí synovo uzdravení nehodí. Řekne Olympii do očí, že se mu hnusí a přál by si jinou matku. Lituje toho, jak se choval k Valentýně, a prosí Ninfu, aby mu ji pomohla najít. Chiqui se vypraví za Romanem a chce ho zastřelit. Roman se však zmocní zbraně a chce ji opět znásilnit. Vtom zasahuje Franklin, který nechal Chiqui sledovat. Chiqui odmítá Franklinovi prozradit, proč chtěla Romana zastřelit. Roman se Franklinovi snaží namluvit, že jsou s Chiqui už dva roky milenci. Orestes se nechá s Valentýnou (Bellou) zamknout v agentuře. Předstírá, že ztratil klíče a má vybitý mobil, aby mohl s Valentýnou strávit noc. Oba prožívají situace plné vzájemného napětí a hádek, až Orestes Valentýnu (Bellu) málem políbí. Vtom se objevuje Alejandro a prozrazuje, že Orestes má u sebe vždycky klíče. Valentýna dá Orestovi políček a zamkne ho. Tza Tza najde v jejím kufru ostatky Evy a podobiznu a žádá po Valentýně vysvětlení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama