Má tlustá Valentýna - díly 46 - 60

31. března 2008 v 20:21 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 46 - Orestes naléhá na Olympii, aby mu řekla, kdo je José Manuel Sevilla, kterého volala v den požáru. Vypraví se za Segundem a chce po něm, aby mu řekl, proč Olympii tak nenávidí. Segundo mu prozradí, že kromě toho, že se kvůli ní rozešel Juan Ángel s Panenkou, porodila Olympie Oresta za pouhých sedm měsíců po tom, co se objevila v sídle Villanuevů. Orestes je zdrcen pomyšlením, že Juan Ángel není jeho otec. Naléhá na Roqueho, aby mu řekl pravdu. Achila, který ztratil paměť, se snaží Olympie navést proti Valentině. Daří se jí to. Achiles vyžene Valentýnu od Pandory, která dostala další záchvat, když na ni Valentýna naléhá, aby se rozpomněla, kdo byl před tatínkovým pádem z okna v jeho pokoji. Pandora si vybavuje, že si zrovna hrála s Luisem Felipem na schovávanou a osudovou scénu viděla z úkrytu ve vestavěné skříni. Ariadna žádá Nereidu o pomoc, aby ji zbavila nežádoucího těhotenství. Služka však žádá výměnou postup a zvýšení platu…
Díl 47 - Olympie zjistí, že Pandora byla jako dítě svědkem smrti Luise Felipe, když si hrála na schovávanou v jeho bytě. U úkrytu tak viděla, jak Olympie strčila Luise Felipa z okna. Olympie přijde Pandoře vyhrožovat a zabaví jí mobil. Doktor rodině objasní příčinu Pandořiných krizí: v dětství musela být svědkem násilného činu. Až se se svým zážitkem někomu svěří, uzdraví se. Olympie trvá na tom, že je Pandora duševně chorá. Orestes pošle Valentýně na usmířenou bonboniéru, Roque však přinutí Nereidu, aby Valentýně odnesla jinou, tu, do které dal otrávené bonbóny. Celeste přistihne Valentýnu s Orestem a žádá ji, aby okamžitě tento vztah ukončila. Valentýna nakonec slibuje. Olympie jednota slovně napadne, ale Valentýna se nedá a slibuje jí, že brzy bude mít důkazy o tom, kdo je pravá Olympie. Chiqui se na přehlídce ve vnitrozemí opije, před klientelou chce provést striptýz, Franklin, který náhodou v těchto končinách vyšetřuje smrt Evy, je v hledišti, a zabrání ostudě. Odvede Chiqui na pokoj v hotelu, kde s ní nakonec stráví bouřlivou noc.
Díl 48 - Celeste odjíždí do Španělska, ale napřed ještě donutí Olympii, aby podepsala dokument, kde slibuje, že Valentýně odevzdá její dům. Franklin se s Chiqui dohodne, že na včerejší noc zapomenou. Později Franklin zjišťuje podrobnosti kolem Eviny smrti a přijde na to, že Eva byla opravdu zavražděna. Canelitina matka zemře a Panenka si vezme Canelitu k sobě domů. To se ale nelíbí Chiqui,se kterou se před chvílí rozešel Orestés. Orestés si povídá s otcem, který ho ujišťuje, že si je jistý, že je jeho syn. Olympie pošle doktora, aby dal Pandoře nějakou injekci. Ta se brání, ale injekci dostane. Zachrání ji Jordi, který ji odnese z domu. Olimpije zuří a rozhodne se je s Rokem jít hledat do Tza Tzina domu. Jordi ale s Pandorou odejdou a nikomu neprozradí kam. Roke se pohádá s Olympií a pokusí se ji políbit.
Díl 49 - Olympie vtrhne do domu Tza Tzy a snaží se najít Jordiho s Pandorou. Ten už je ale pryč. Odjel do jiného města, kde se snaží Pandoře pomoct s problémy, které ji způsobila injekce. Oba si slíbí, že spolu zůstanou. Tza Tze si nechce nechat líbit Olympiinu drzost a rozhodne se, že Juanu Ángelovi ukáže dopis, který našla. V tom dopise totiž Luis Felipe píše Evě, že zjistil, že Olympie je podvodnice. Olympie se snaží bránit, a tvrdí, že se jí chtěl Luis Felipe pomstít, protože se s ním odmítla milovat, ale Juan Ángel jí nevěří. Valentýna řekne tetě, že ví, že miluje Juana Ángela a obě si slíbí, že se pokusí zapomenout na muže, které milují. Deborah se pořád snaží Orestése svést. Ariadna podplatí Nereidu, aby zamlčela pravdu o jejím tajemství. Myslím, že se jedná o těhotenství. Franklin musí slíbit komisaři, že se pokusí Jordiho najít.
Díl 50 - Do Valentýnina pokoje vtrhne Roke a snaží se Valentýnu zabít. Valentýna se brání a vzbudí celý dům. Olympie ji za to vyndá, ale Valentýna se nedá. Do pokoje se jí vnutí Orestés s tím, že ji bude ochraňovat a přespí na gauči. Druhého dne Orestés začíná Valentýnu trénovat na soutěž. Pandora se miluje s Džordym.v hotelu, do kterého utekli před Olympií. Tam je ale najdou Franklinovi muži. Franklin se je přes protesty obou rozhodne odvést na stanici. Franklin taky navštěvuje Panenku a snaží se zjistit podrobnosti kolem vydírání. Panenka mu je odmítne vyzradit, ale vzbudí to pozornost Čiky, která si myslí, že Franklin něco s Panenkou má. Juan Ángel se pořád nebaví s Olympií, která je z toho zoufalá i proto, že se bojí, že Orestés brzo zjistí, že Juan Ángel není jeho otec. Přijde na to, že jí někdo ukradl peníze a v prvé řadě podezírá Valentýnu a Ninfu. Ariadnu při cvičení chytne veliká bolest břicha, ale odmítne jít k lékaři.
Díl 51 - Franklin chvíli předstírá, že chce Jordyho s Pandorou opravdu odvést na stanici, ale nakonec je pustí a dá jim jízdenky, aby odjeli někam hodně daleko. Lorenzo navrhne Panence, aby spolu odjeli na dovolenou. Bojí se totiž vydírání. Panenka nevypadá moc nadšeně, ale vypadá to, že odjela. Ukáže se ale, že ji Lorenzo nechal jet samotnou a sám šel na soutěž do klubu. Tam spolu s Romanem a Joelem prodávají ilegální alkohol. Romanovi se to líbí a přes Lorensovo varování se rozhodne, že začne obchodovat s Batistou. V klubu je ale i Franklin, který tuší, že s alkoholem není něco v pořádku. Valentýna jde na soutěž. Moc jí to sluší a zamilovaný Orestés ji chce po soutěži vyznat lásku. Všichni Valentýnu podporují, má velkou oblibu, což se nelíbí Ariadně. Roman dělá Valentýně naschvály a mimo jiné jí zničí šaty. Beatris se snaží zaujmout Alejandra, ale moc ji to nejde a navíc se ještě s nafoukaným Alejandrem pohádá.Valentýna se rozhodne, že přes všechny intriky ze soutěže neodejde. Rokeho lidi najdou Pandoru. Orestés řekne Chiqui, že miluje Valentýnu. Chiqui je zničená a jde si to s Valentýnou vyřídit.
Díl 52 - Valentýna přiznává Chiqui, že miluje Oresta. Ariadna nařízne Valentýně podpatek, aby při soutěži o královnu krásy spadla a zesměšnila se, ale Valentýna celou situaci zvládne a nakonec je zvolena královnou ona. Chiqui udělá scénu na pódiu. Roman se pokusí Chiqui znásilnit. Jordi a Pandora spolu stráví noc v domku. Pandora chce Jordimu říci, co udělala Olympia Luisi Felipovi. Franklin zadrží Joela, Lorenza a Romana za prodej pašovaného alkoholu v klubu. Všichni se snaží zbavit odpovědnosti. Roque objeví Pandoru v jejím úkrytu, chce tam dovést Olympii, ale Orestes ji zadrží na soutěži o královnu krásy. Arianda chce Valentýnu až do poslední chvíle zesměšnit, tak ji ve chvíli korunovace strhne sukni.
Díl 53 - Valentýna je královnou krásy. Ariadna ji strhne sukni. Orestes se jí snaží zahalit záclonou. Juan Angel dá Ariadně facku. Ariadna dostává krvácení. Juan Angel ji veze na kliniku a dozvídá se, že byla těhotná. Juan Angel říká Tza Tze, že lituje, že si nevšiml, jaká je skvělá žena a že nyní chápe, jaká je Olympie. Olympie s Roquem málem zastřelí Jordiho a Pandoru zavřou do blázince. Beatriz dá Chiqui pár facek za to, jak se chovala k Valentině. Orestes odvede Valentýnu do bytu, kde připraví oslavu, vyzná jí lásku a milují se spolu. Franklin zadrží Lorenza, Joela a Romana, za pašování alkoholu.
Díl 54 - Valentýna a Orestes spolu stráví noc. Orestes sděluje matce, že se s Valentinou milují. Olympia šílí. Segundo obdivuje sílu, s kterou Valentýna bojuje za svou lásku. Sděluje jí, že i on kdysi miloval, ale že mu rodina tuto lásku zakázala a proto se nikdy neoženil. Svěřuje Valentýně, že je možné, že Orestes není synem Juana Angela, protože se narodil sedm měsíců po svatbě. Aquiles se po ztrátě paměti postavil proti Valentýně. Nereida mu připomíná, že byl homosexuál a aby si přiložila polínko do ohně, říká, že to o něm prohlašovala Valentýna. Ariadna po potratu nebude už moct mít děti. Olympie šílí a nešetrně jí to sděluje. Pandora je zavřená v ústavu a přivázaná na posteli. Doktor přikáže sestře, aby jí dala dvojitou dávku sedativ. Sestra přikývne, ale nechce mít Pandoru na svědomí. Valentýně se udělá opět špatně. Ninfa má podezření, že Roke s Olympií chtějí Valentině něco provést. Orestes jde za Romanem do vězení a tam ho zmlátí za to, co provedl Ariadně. Franklin nechá Oresta zavřít za násilnost. Chiqui jde na komisařství a chce dostat svého otce z vězení. Potkává se tam s Orestem, ten jí přiznává, že strávil noc s Valentýnou. Chiqui zuří nenávistí. Jordi zavolá Franklinovi, ten ho odvede domů a zachrání mu život. Jordi přísahá Olympii a Roquemu pomstu. Olympie nachytá Tza Tzu s Juanem Angelem, jak se objímají v nemocnic. Juan Angel řekne Tza Tzem, že by bývala byla skvělou matkou jeho dětí.
Díl 55 - Tza Tza brání Jordiho před Pantojou, který ho chce odvést do vězení za to, že podle Olympiina udání unesl Pandoru. Juan Angel navštíví Pandoru, ta je pod vlivem sedativ a je úplně mimo. Křičí, že je někdo vrah a že jí ubližuje, Juan Angel si myslí, že mluví o Jordim, tak podpoří Olympiinu žalobu. Dohodnou se, že pro rodinu bude lepší, když budou tvrdit, že Pandora odjela do Švýcar. Jordi je tak zbaven obvinění, protože udání by na něj musela podat sama Pandora. Pandora vytrhne lékaři z ruky stříkačku, přiloží mu ji na krk a donutí ho, aby ji otevřel dveře. Sice ji zase chytí, ale mezitím stačí zavolat Franklinovi. Mluví s Jordim a je šťastná, že žije. V tu chvíli se na ni vrhne celý personál věznice. Panenka se domůže propuštění Lorenza. Roman má být souzen, přísahá všem pomstu. Macedonio nabídne Tza Tze roli v telenovele. Při zkoušce ji políbí a v tu chvíli přichází Juan Angel, celý nešťastný ze své rodinné situace. Nereida ukáže Roquemu peníze, které zřejmě ukradla Olympii.
Díl 56 - Orestes přinese Valentýně k večeři polévku, kterou sám uvařil, ale neví, že je otrávená. Valentýna ji nechce, protože jí není dobře, ale místo ní ji sní Pandořin kocour a pojde. Valentýna si uvědomí, že ji chtěl někdo otrávit, a je v šoku. Roque nařídí Nereidě, aby peníze, které Olympii ukradla Ariadna, nastrčila do Valentýnina pokoje, aby ji mohli obvinit z krádeže. To se jim sice podaří, ale nikdo nevěří tomu, že je Valentýna zlodějka. Pandoru stále drží na klinice a Ustáriz ji tam týrá. Franklin a Jordi se snaží zjistit, kde je, ale bezvýsledně. Orestes se rozhodne předstírat, že je na straně Olympie, aby zjistil, co má v úmyslu, a ochránil Valentýnu. Valentýna ale vyslechne jejich rozhovor a je přesvědčená o tom, že ji Orestes zradil a že se o ni zajímá jenom kvůli dědictví.
Díl 57 - Valentýna se rozhodne odejít z domu a vrátit se do penzionu, protože je přesvědčená, že ji Orestes podvedl. Po návratu do penzionu ale onemocní a José Gregorio u ní diagnostikuje závažnou anemii. Tza Tza stráví s Juan Ángelem noc, ale překvapí je Aquiles, který tam přijde svého otce hledat, aby se přesvědčil, že opravdu Olympii podvádí. Udělá v penzionu skandál a Tza Tza se cítí tak zahanbená, že už nechce Juana Angela nikdy vidět. Orestes dál předstírá, že je na straně Olympie a že si chce Valentýnu vzít jen pro peníze. Olympia ale všechno řekne Chiqui a Orestes proto musí proti své vůli pokračovat v jejich vztahu. Pandoře se podaří poslat Jordimu zprávu. Jordi ji přijede hledat do psychiatrické léčebny, kde ji proti její vůli drží, ale už ji tam nenajde. Roque ji přiveze do domu a zamkne ji do sklepa, aby ji nikdo nenašel. Orestes přijde do penzionu navštívit Valentýnu.
Díl 58 - Valentýna se trápí kvůli Orestesovi, ale nechce nikomu říct, co se vlastně stalo. Svěří se jenom Beatriz. Orestes nic netuší a přijde Valentýnu navštívit. Tza Tza ho ale žádá, aby okamžitě odešel a nechal Valentýnu na pokoji. Franklin vyhrožuje, že Orestese vyhodí a sama Valentýna Orestesovi vzkazuje, že ho nechce vidět. Orestes přesto trvá na tom, že chce s Valentýnou mluvit. Nakonec se s Franklinem popere. Pandoru drží stále zavřenou ve sklepě. Olympia ji týrá. Jordi Pandoru stále hledá a přijde ji hledat do domu. Orestes vleze oknem do Valentýnina pokoje a trvá na tom, že si spolu musí promluvit.
Díl 59 - Orestesovi se podaří Valentinu přesvědčit, že ji skutečně miluje a že podvádí svoji matku. Valentina se začne uzdravovat a to smíří s Orestesovou přítomností i Tza Tzu. Stále ještě ale není přesvědčená o Orestesových dobrých úmyslech. Pandora si vzpomene na to, že byla svědkem rozhovoru svého strýce Luise Felipeho s Olimpií a vybaví si, o čem se bavili. Luis Felipe nechal Olimpii prověřit a zjistil její pravé jméno i totožnost. Proto ho Olimpia zavraždila. Pandora je odhodlaná nad Olimpií zvítězit a chce, aby zaplatila za své zločiny. Valentina najde složku informací o Olimpii, kterou její otec schoval panenky. Dá si dohromady všechny souvislosti a dojde ke stejnému závěru jako Pandora. Ví, co je Olimpia ve skutečnosti zač, ale zatím si to chce nechat pro sebe.
Díl 60 - Roman se snaží zorganizovat útěk z vězení, ale Franklin s Jordim mu v tom zabrání. Snaží se přimět Romana ke spolupráci, aby jim pomohl zlikvidovat Batistovu organizaci. Ve vězení chce Romana zlikvidovat vězen Pacheco, najatý Roquem. Roman se však ubrání a Pacheca zabije. Jordimu však svou vinu popírá. Orestes vytáhne Valentinu na procházku a předvede jí let na paraglydingu. Je to předehra k tomu, aby jí předal zásnubní prsten a požádal ji o ruku. Valentina šťastná přijímá a Orestes ji přemluví, aby šli novinu oznámit do sídla Villanuevů. Olympie je sice v šoku, ale pak se rozhodne předstírat, že akceptuje Orestovu volbu a objímá na "usmířenou" Valentinu jako snachu. Achiles ani Ariadna svou novou švagrovou neakceptují. Segundo dává Orestovi i Valentině své požehnání a vkládá do ně svou jedinou naději v záchranu a obnovu rodiny Villanuevů. Pandora, vězněná Olympií ve sklepě, blouzní, Olympii řekne, že zná její totožnost, že je María Joaquina Crespo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama