Má tlustá Valentýna - díly 164 - 178

31. března 2008 v 20:42 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 164 - Josema prozradí na schůzi, že Olimpii znal už kdysi a že to byla jeho žena. Olimpije zuří. Chiqui zachrání Yei Lou od pádu do propasti, ale tvrdí, že by to udělala pro kohokoli, a že ještě matce neodpustila. Řekne Gladiole, že se chová úplně stejně jako Yei Lou a vynadá jí, že nestojí při své dceři, která se má zítra vdávat za Alejandra. Mayela řekne Jordimu, že pro něj má práci v Paříži. Jorge Valentýně vyznává lásku, obejmou se a do toho přijde žárlivý Orestés. Valentýna mu řekne, že si bude dělat, co chce a Orestés se jde opít. Opilý přijde za Valentýnou a chce ji zpátky. V stejném okamžiku přijde taky opilý Juan Angel do pokoje Olimpie. Zaslechne, že to ona zabila Luise Felipa. Olimpije mu řekne, že Orestés není jeho syn…
Díl 165 - Juan Angel je v nemocnici v komatu a lékaři mu nedávají moc velkou naději na přežití. Varují, že jestli přežije, tak se nebude moc hýbat. Orestés je zoufalý. Všimne si, že v přítomnosti Olimpije je Juan Angel velmi neklidný. Elena řekne Valentýně, že viděla Olimpii v den smrti Luise Felipa, jak vychází z jeho pracovny. Řekne to taky na policii, ale nikdo nemá proti Olimpii důkazy. Pandora je zmatená a zoufalá a tvrdí, že otce shodila ona. Je zatčena. Jordi jí chce pomoct a chce s ní utéct do Paříže, ale Pandora to odmítá. Jordi jí řekl, že spal s Mayelou. Joel pomůže Ninfě ve vězení. Ninfa pořád vzpomíná na Aquilese a nechápe, proč ji nepřišel navštívit. Koná se svatba Beatris a Alejandra. Gladiola přijde do kostela a dá svatebčanům své požehnání.
Díl 166 - Juan Angel leží pořád v nemocnici. Na Olimpiino přání ho jde Roque zabít, ale zabrání mu v tom příchod Ariadny. Další, kdo Juana Angela navštíví, je Tza Tza. Řekne mu, že ho miluje a políbí ho. Josema polibek uvidí, žárlí a odejde. Joel pomáhá Ninfě z vězení a za to chce pusu. Ta se změní v polibek a ten uvidí Aquiles. Nepozorován odejde. Franklin přijde zatknout Olimpii a Pandoru. Dá je společně do stejné cely a přes zrcadlem je pozoruje. Olimpije jeho léčku odhalí a manipuluje s Pandorou. Ta je vylekaná, zmatená a nešťastná a přistoupí na matčinu hru. Řekne, že zabila Luise Felipa a pokusila se zabít i svého otce. Za Juanem Angelem přijde Lorenso a posmívá se mu. Přeruší je Stříbrná Lilie. Orestés si před otcem sundá masku a Juan Angel zjišťuje, že je to Stříbrná Lilie. Debora v hádce udeří Alejandra a ten musí do nemocnice. Lékaři mu udělají testy a zjišťují, že není HIV pozitivní.
Díl 167 - Alejandro, který už ví, že není HIV pozitivní dává Samuelovi rozhovor. Říká, že se chce vrátit do okamžiku před nemocí. Slyší to Beatris a uteče, protože má pocit, že ji Alejandro zneužil a teď už o ni nebude stát. Olimpije se pokusí zabít Juana Angela, ale do pokoje vstoupí Panenka. Segundo chce zabít Olympii, ale zabrání mu v tom Elena s Benignem. Olimpie se rozhodne převést Valentýnino dědictví na konto v zahraničí. Pandora je ve vězení a je na dně. Zjišťuje, že Jordi oznámil svoji svatbu s Mayelou. Stříbrná Lilie jde hledat do Valentýnina pokoje nějaké důkazy proti svojí matce. Do pokoje přijde Valentýna a schovaná Lilie zjišťuje, že Valentýna je Bella…
Díl 168 - Franklin utápí žal v baru Chameleon, Chiqui ho tam načapá, jak líbá Consuelu, ztropí scénu a odchází z penzionu. Josema přichází na kliniku za Juanem Ángelem a snaží se ho vyprovokovat. Jeho cílem je dostat z něho nějakou reakci a zachránit ho před definitivním ochrnutím. Juan Ángel se rozzuří natolik, že skutečně popadne Josemu pod krkem. Lékař nechce uvěřit takovému zázraku. Orestes s Valentinou přijdou do vězení pro Pandoru, aby ji odvezli na kliniku za otcem. Pandora se cítí provinilá, nejdříve odmítá. Valentina se vydá do pokoje k Olimpii vzít jí obálku s doklady, ale Olimpie se probudí a Valentina nakonec pod tlakem Roqueho musí obálku odevzdat. Ninfa odchází přes Achilovy prosby z domu, Beatriz se chce rozejít s Alejandrem, u kterého se zjistilo, že nemá AIDS. Bojí se, že teď Alejandro povede život jako dřív. Lorenzo, aby se pomstil Ariadně, že pozvala do Claraboji jako svého hosta Jorgeho, zavolá Orestovi. Ten si pro Ariadnu přijde, ztropí jí scénu a popere se s Jorgem. Olympiin nohsled Gerardo, který sprovodil ze světa už Evu, chce Oresta zabít, ale Lorenzo ho upozorní, že jde o Olympiina syna. Gerardo vysvětluje situaci Olympii a připomíná jí, že kvůli ní odstranil Evu, zrovna ve chvíli, kdy přichází Tza Tza. Ta žádá po Gerardovi vysvětlení.
Díl 169 - Lorenzo s Romanem mají v úmyslu vyhodit do vzduchu Panenčin útulek a v nové stavbě tak vyprat peníze. Roman chystá největší akci narkomafie v zemi. Kočičák se domlouvá s kumpány v baru Chameleon. Pompéza se rozhodne spolupracovat s Pantojou jako tajná policistka a vyzví na Kočičákovi podrobnosti kolem předání drog v centrálním přístavu. Pandora se ve vězení pokusí o sebevraždu, Samuel s Pantojou ji zachrání. Olimpie tentokrát marně hledá ve svém pokoji dokumenty, které se jí podařilo zachránit před Valentinou. Orestes, který jí přišel oznámit zprávu o Pandořině pokusu vzít si život, zaslechne Olimpiiny obavy, že ztráta těchto dokumentů Olimpii zničí. Olimpie přes Roqueho hned zařizuje, aby se Pandory ujal doktor Quintana. Tza Tza zastihne u Olimpie hovořit o smrti její sestry neznámého člověka, zjistí, že se jmenuje Gerardo Pérez. Jde o mechanika, který poškodil helikoptéru, ve které letěla Eva, a po kterém Franklin už přes rok pátrá. V baru Chameleon Valibukova snoubenka, vědma Pepa, předpoví Tza Tze hodně slz. Tza Tza se bojí, že jde o smrt Josemy. Orestes dostane hlášku od Matea, že Lorenzo za chvíli odstřelí útulek. Orestes vyráží na místo. Valentina je mu v patách, a tak zjišťuje, že Stříbrná lilie je Orestes.
Díl 170 - Stříbrná lilie zachrání Panenku, kterou Roman tajně uvěznil svázanou coby nepohodlného svědka v útulku, připraveném k odstřelu. Chiqui se snaží Lorenzovi zabránit ve zbourání domova pro sirotky, navíc tuší, že Panenka je uvnitř. Stříbrné lilii se podaří desaktivovat bombu a Panenka donutí Lorenza podepsat, že se práva na útulek vzdává. Pompéza prozradí Pantojovi akci, kterou hodlá provést drogový magnát Batista. Jordi, který je na turné ve Francii, se v telefonu od Franklina dozvídá, že Pandora byla z vězení převezena na psychiatrickou kliniku. Jordi rázem opouští Mayelu, i kariéru modela a letí do Caracasu, aby Pandoru vyrval z moci psychiatra Quintany, podplaceného Olympií. Ta mezitím s Roquem Pandoru navštíví a píchne jí injekci. Lorenzo se po nezdařené akci vydává opět do útulku, aby zde vyhrožoval Panence. Objeví se zde i Pompéza, a tak se Chiqui dozvídá, že její pravá matka byla původně květinářkou, kterou Lorenzo znásilnil. Valentina, která zjistila, že Orestes je Stříbrná lilie, vrátí v hádce Orestovi všechny jeho dárky. Zapomene však, že do panenky schovala doklady o Olimpiině totožnosti, a tak se proti její vůli šokovaný Orestes dozvídá, že jeho matka je prostitutka María Joaquina Crespová. Ariadna ho vybízí, aby se zašel podívat do baru Claraboya, který patří jeho matce. Orestes se tam objevuje právě onu noc, kdy se Olimpie rozhodla vrátit přes protesty Roqueho z invalidního vozíku na scénu. Orestes je svědkem jejího vystoupení.
Díl 171 - Šokovaný Orestes je v baru La Claraboya svědkem Olimpiina návratu z invalidního vozíku na scénu. Roque nestihne Olimpii varovat a ta si při vystoupení strhává masku, ve stejném okamžiku zjištuje, že je v obecenstvu Orestes. Mezi synem a matkou dochází před užaslým publikem k dlouhé srdceryvné scéně. I po tom, co Orestes vmete Olimpii do tváře její pravou totožnost nejžádanější karibské prostitutky Maríi Joaquíny Crespové, snaží se ho Olimpie opět oklamat. Ten ji přesto nakonec odvádí na komisařství za falšování dokladů, a to ve chvíli, kdy se komisaři Pantojovi dostaly na stůl výsledky soudní expertizy, dokazující, že vrahem Luise Felipa nebyla tehdy devítiletá Pandora, ale Olimpie Mercouriová. Na komisařství dochází ke rvačce mezi Valentýnou a Olympií, která na Valentyně před Orestem roztrhá halenku a zjistí tak, že Valentina je Bella de la Rosa. Pantoja nechá obě uvěznit. Olimpie Pandoru zatím nechala Olimpie zavřít na psychiatrické klinice do péče podplaceného doktora Quintany. S pomocí Roqueho jí píchne injekci na ztrátu paměti. Pandora má zakázané návštěvy, přesto se Jordimu, který vzdal kariéru manekýna a přijel z Evropy, podaří proniknout za Pandorou v přestrojení její psychoterapeutky Nely. Opilý Lorenzo se vrátí do útulku vyhrožovat Panence. Zachází hrubě s Pompézou a když se Chiqui dozví, že její pravou matku kdysi znásilnil a má na svědomí její pozdější zločineckou dráhu, zříká se svého otce navždy. Lorenzo viní ze ztráty dcery Pompézu a chce ji zabít, Panenka ho zneškodní. Achiles přinutí Joela k doznání, že Vicenta zabil Roque navedený Olimpií. Roque se odmítá přiznat, nečekaně se však proti němu přidává klíčový svědek: Nereida.
Díl 172 - Při zátahu policie na narkomafii je dopaden Batista i Morales se všemi kumpány, Romanovi, kterého Franklin postřelil, se však podaří utéci. Josema využije této akce k záchraně Oresta. Vydává se za Stříbrnou lilii a je smrtelně zraněn. Pantoja ani Franklin nevěří Orestovi, že se Josema vydával za Stříbrnou lilii, jen aby ho zachránil. Na smrtelné posteli Josema svěřuje Orestovi, že je jeho otcem. Prosím ho, aby si směl legendu o Stříbrné lilii, kterou sám stvořil, také odnést do hrobu. Orestes přísahá, že matce nikdy neodpustí to, že mu upřela právo poznat skutečného otce. Ve stejné nemocnici, kde umírá Josema, vstává na jeho popud Juan Ángel. Josema mu předává do péče Tza Tzu a Oresta. V nemocnici se ocitá kvůli ošetření rány Franklin, za kterým přichází i Chiqui a mluví o svatbě. Vtom je zaskočí Roman, který je nutí, aby zavolali doktora, který by mu ošetřil postřelenou nohu. Po ošetření s sebou odvleče Chiqui jako rukojmí. Zraněný Franklin se musí spoutat vlastními želízky. Ve sklepě se snaží Achiles, Ninfa a Joel dostat mučením z Roquea přiznání, že zavraždil Vicenta. Proti Roquemu se postaví i Nereida, která s ním zůstává ve sklepě, aby ho hlídala, zatímco ostatní jdou na policii. Roque se osvobodí, Nereidu škrtí a uprchne. Jordi přiváží z blázince Pandoru a popere se o ni se Samuelem. Achiles ho přivádí do sklepa, kde Jordi zjistí, že Nereida Roqueho škrcení přežila. Olympie je s Valentinou ve vězení, kam Vallenilla přivádí k identifikaci Gerarda
Díl 173 - Josema umírá a Orestes je zoufalý, že ztrácí svého skutečného otce. Juan Ángel oznamuje rodině, že Orestes ve skutečnosti není Villanueva. Všichni to ale přijmou dobře a vyjadřují Orestovi svou podporu. Orestes se ale trápí a má pocit, že do rodiny Villanuevů nepatří. Bella je propuštěná z vězení, protože se objevily důkazy proti Olimpii. Olimpia sice všechno popírá, ale marně, musí zůstat ve vězení. Orestes za ní přijde a vyčte jí, že ho připravila o otce. Už ji nechce nikdy vidět. Olimpia je zoufalá a snaží se přimět Eskenaziho, aby ji dostal z vězení. Roman má v úmyslu odjet s Chiqui za hranice. Po cestě ale mají nehodu a Roman nechá zraněnou Chiqui uvězněnou v autě. Orestes přichází na policii a snaží se přesvědčit Pantoju, že to on je ve skutečnosti Stříbrná lilie a chce zaplatit za své činy. Pantoja mu ale nevěří.
Díl 174 - Orestes se snaží Pantoju přimět, aby ho zatknul, protože je ve skutečnosti Stříbrná lilie. Pantoja to ale odmítá. Věří, že Stříbrná lilie byl Josema a případ uzavře. Orestes zjišťuje, že jeho otec připravil dost důkazů, aby policie nepochybovala o jeho vině. Stále se velice trápí a neví, co si počít se životem. Tza Tza mu předá dědictví po Josemovi a zároveň mu věnuje jeho loď. Orestes to bere jako příležitost poznat život svého otce a zároveň najít sám sebe. Chiqui po nehodě ztratí paměť a nepamatuje si nic z nedávné minulosti. Franklin trvá na tom, že se s ním vrátí do penziónu, kde se jí paměť vrátí snáz. Orestes dá výpověď ve společnosti a chce odjet. Valentina ho přesvědčuje, aby to nedělal, a stráví s ním noc. Orestes ale ráno všeho lituje, nechá Valentině dopis na rozloučenou a odchází.
Díl 175 - Orestes odcestuje do Karibiku a Valentýna z toho bude moc smutná.Olimpie se dostane do ženské věznice, kde ji její spoluvězeňkyně budou strašně mučit.Přijde za ní Roque používající identitu jiného muže. Slíbí ji, že ji odtud dostane. Na představení, kde bude Valentýna dělat model. Ariadna udělá skandál a odhalí, že Valentýna je stíhlá. Jorge vyhodí Ariadnu z agentury.Jordiho a Franclina povýší.
Díl 176 - Olimpia snáší ve vězení bití a ponižování od ostatních vězenkyň. Přijde ji navštívit Roque, který používá cizí identitu, a Olimpia ho prosí, aby ji dostal ven. Také ji přijde navštívit Tza Tza, která chce na vlastní oči vidět, jak Olimpia trpí za všechno, co způsobila. Orestes se plaví po Karibiku, ale stýská se mu po Valentině. Mezitím se chystá svatba Chiqui a Franklina. Tajně na ni ale přijde i Roman, který je odhodlaný všechny zabít. Franklin mu v tom naštěstí zabrání, ale nakonec je nucen Romana zastřelit. Ariadna si uvědomí, jak špatně se chovala ke svému okolí. Přijde Chiqui na svatbu a se všemi se usmíří. Pacheco přichází za Valentinou, aby jí oznámil, že už našel peníze po jejím otci. Zjistil, že jsou na tajném bankovním účtu na Roqueho jméno.
Díl 177 - Tza Tza na svatbě Franklina a Chiqui oznámí, že za měsíc si Pandora vezme Jordiho. Svatba proběhne velmi šťastně, protože na ni přijede i Orestes. Valentina mu oznamuje, že s ním čeká dítě a Orestes je velice šťastný. Juan Ángel neustále nadbíhá Tza Tze a celá rodina ji přesvědčuje, že by si měla Juana Ángela vzít. Olimpia ve vězení trpí a když ji přijde navštívit Roque, prosí ho, aby ji dostal ven. Roque ji pobodá nožem, protože je to jediný způsob, jak Olimpii dostat z vězení. V nemocnici jí svůj čin vysvětluje, protože je odhodlaný odvézt ji pryč a dostat ji tak na svobodu. Mezitím celá rodina přichází do nemocnice, aby se s Olimpií rozloučila. Podle lékařů totiž nemá naději na přežití. Olimpia prosí Oresta za odpuštění a vysvětluje mu důvody svých činů.
Díl 178 - Olimpia se loučí se svými dětmi a prosí je za odpuštění. Všichni si myslí, že nepřežije noc. Roque ale Olimpii v noci tajně odvede z nemocnice a chce s ní uprchnout na Stříbrné lilii. Policie je ale pronásleduje, na lodi dojde k výbuchu a oba zahynou. Orestes se ožení s Valentinou a Tza Tza všem oznamuje, že čeká s Josemou dítě. Juan Ángel slibuje, že se o ni i o její dítě postará. Po šesti letech je z Valentiny opět boubelka a má s Orestem dvě děti. Orestes je starostou města a bojuje o to, aby děti nevyrůstaly na ulici. Chiqui otvírá svou vlastní síť restaurací a narodí se jí dítě. Pandora má s Jordim také dceru. Celá rodina je šťastná. Valentina má pocit, že by měla zhubnout, ale Orestes ji přesvědčuje, že ji miluje takovou, jaká je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama