Má tlustá Valentýna - díly 139 - 150

31. března 2008 v 20:36 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 139 - Orestes se znovu sblíží s Valentinou a svěří se jí, že miluje jak ji tak Beju. I Valentina se mu přizná, že ve skutečnosti miluje dva muže, ale nechce prozradit, kdo je ten druhý. Roman prozradí Ariadně, že Yeiló je skutečná matka Chiqui. Ariadna toho chce využít ve svůj prospěch, aby Chiqui zničila. Oba přijdou opilí do nemocnice a vyvolají tam skandál. Tza Tza žárlí na Olimpii, vadí jí, že Josema je neustále u Olimpie v nemocnici. Josema se jí svěří, že to dělá kvůli Orestovi, protože je jeho otec. Franklin vtrhne uprostřed noci do Alejandrova bytu a násilím odtamtud Beatriz odvede. Nereida ukradne Valentině z pokoje dokumenty, které usvědčují Olimpii. Pokouší se ji vydírat. Orestes je ale přistihne, jak se o obálku perou, vezme jim ji a otevře ji.
Díl 140 - Nereida se zmocní lékařské diagnózy o zdravotním stavu Olimpie a vydírá Valentinu. Chce je vyměnit za svou kariéru u Villanuevů. Přeje si, aby kromě peněz z ní Valentina udělala osobní asistentku Olimpie, která je nyní v nemocnici a které doktoři řekli, že zbytek života stráví na vozíčku. Franklin přemluvil novináře Samuela Vidala, aby se Stříbrnou lilií udělal rozhovor. Ten se vypraví do nemocnice a vyzvídá na malých chlapcích, kterým Stříbrná lilie zaplatil nákladné léčení, kde by ho mohl najít. Nečekaně se přitom na pokoji Consuelina syna Daniela setkává se Stříbrnou lilií. Roman vydírá Bellu, chce po ní třicet procent akcií agentury a tak se stát novým majitelem podniku. Bella odmítá, Roman jí vyhrožuje vězením. Lorenzo se snaží zbavit Yei Lou, oznámí na policii, že se ho i Panenku pokusila unést. Yei Lou zatím na ulice okrade komisaře Pantoju, který si původně s ní hodlal jenom zalaškovat, netuše, koho má před sebou. Yei Lou přiváže navíc komisaře ke stromu jeho vlastní kravatou a odzbrojí ho. Pantoja zuří a svěří se pod slibem mlčení Franklinovi, který se tím dobře baví. Mezitím stačil zjistit, že Yei Lou se snažila zkontaktovat s Chiqui a vyprávět jí o její skutečné matce a o Lorenzovi. Chiqui nechce o matce, která ji kdysi odložila, ani slyšet. Chiqui přistihne Ariadnu s Lorenzem.
Díl 141 - Orestes se svěřuje Josemovi, že větší starosti než Olimpie mu dělá Juan Ángel, který se trápí kvůli Tza Tze. Přiznává se, že kdyby mohl, tak by její svatbě s Josemou zabránil. Chiqui přistihne Lorenza s Ariadnou, lituje, že dřív nestála při své matce a prohlásí, že tímto pro ni Lorenzo přestal existovat. Opilý Juan Ángel přijde za Tza Tzou do penzionu a pohádá se o ni s Josemou. Tza Tza slibuje Josemovi, že ho učiní šťastným. Stříbrná lilie uspořádá Belle na odlehlém místě večeři na rozloučenou. Hodlá se nechat lapit. Nešťastná Bella se mu to snaží rozmluvit a zrazuje ho od rozhovoru, který slíbil Samuelovi, protože tuší, že je to past. Stříbrná lilie žádá Bellu, aby šla na rozhovor s ním. Naposledy se milují. Samuel zavede Pandoru na módní přehlídku, která má být klíčovou premiérou pro Jordiho, což Pandora netuší a rozpoutá tady rvačku s Ariadnou, která provokativně coby modelka Jordiho líbá. Mayela nechá Pandoru zatknout, ve skutečnosti však Jordimu prozradí, že žárlivá scéna vyvolala mezi klienty o něho jako o modela velký zájem. Ninfa zkouší ve hře Othello roli Desdemony a zjistí, že jejím hereckým partnerem je Achiles. Valentina přichází za Olimpií do nemocnice a chce po ní, aby přiznala, že zabila jejího otce Luise Felipa. Roque zjistí, že Nereida prodala Valentině všechny doklady o Olympiině totožnosti.
Díl 142 - Ninfa, Aquiles a Joel nacvičují Othela a jejich vztahy jsou dost napjaté. Chiqui doma zase přistihne Yei Lou. Je u toho Franklin a odvádí Yei Lou do vězení za okradení Pantoji. Roque napadne Valentinu a chce po ní dokumenty o Olimpii. Valentina mu je odmítá dát a Roque si slibuje, že je od ní získá za každou cenu. Postřelí ji, ale Valentina to přežije. Orestés u Valentiny najde Bejiny doklady, ale Valentina se z toho vylže. Yei Lou řekne Frenklinovi, že je Chiquina matka. Pandora se s Juan Angelovou pomocí dostane z vězení a pohádá se s Mayelou. Mayela ví, že Pandora pořád Jordiho miluje a tvrdí Pandoře, že se Jordiho nevzdá. Rita řekne Panence, že Yei Lou je její sestřenice a Panenka ji za její zradu vyhodí z domu. Panenka dále přesvědčuje Chiqui, aby řekla Frenklinovi i Orestésovi pravdu o dítěti. Chiqui se rozhodne, že to udělá a přiznává se Orestésovi.
Díl 143 - Chiqui prozradí Orestésovi, že čeká dítě s někým jiným. Orestés ji vyhání z domu a sám pozná, že je dítě Frenklinovo. Popere se s Frenklinem, který až doteď nic netušil. Frenklin má z miminka radost a chce se o něj postarat. Chiqui to odmítá. Orestés lituje, že kvůli Chiqui zničil svůj vztah s Bellou a chce to dát všechno do pořádku. Valentýna je z toho smutná. Olimpie se vrací z nemocnice do domu Villanuevů. Přes Segundovy protesty s tím souhlasí Valentýna, která nechce, aby Orestés kvůli svojí matce trpěl. Pandora se hádá s Mayelou, ale té se zastává Jordi. Pantoja vynadá Frenklinovi za to, že dovolil Stříbrné lilii, aby dala Danielovi peníze na operaci. Tza Tza omylem prozradí Valentýně, že zná totožnost Stříbrné lilie, ale odmítá jí sdělit, kdo to je. Roman řekne Ariadně, že spal s Chiqui a že si myslel, že to dítě je jeho. Ariadna je odhodlaná pomstít se Chiqui.
Díl 144 - Frenklin chce zůstat s Chiqui, ale ta ho odmítá. Panenka Frenklinovi radí, aby měl trpělivost. Olimpie, která se s Valentýniným svolením vrátila do domu, radí Orestésovi, aby si na Valentýnu dával pozor. Olimpie se dozví, že Chiqui řekla Orestésovi pravdu o dítěti a zuří. Když je Chiqui sama doma, přijde za ní Roman, donutí ji napsat rodičům vzkaz, že odcestovala a násilím ji odvede k sobě domů. Tam ji schová do tajného pokoje. Za Beatris přijde Alejandro a její matka jí zakáže vycházet z domu. Beatris je na matku naštvaná, protože Alejandra miluje. Yei Lou ve vězení povypráví Panence, jak měla těžký život a Panenka ji lituje. Policie se chystá na odhalení Stříbrné lilie. Jordi, který jim pomáhá, má slíbeno, že pokud to vyjde, bude se moct vrátit zpátky k policii. Roque vyhrožuje Pandoře, že jestli ještě prozradí něco o smrti Luise Felipa, zabije Jordiho. Pandora je vylekaná a slibuje, že nic neřekne. Samuel jde s Bellou na místo setkání se Stříbrnou lilií. Samuel při rozhovoru podlehne kouzlu Lilie. Bella přijde na to, že se jedná o léčku a je odhodlaná zůstat s Lilií až do konce. Lilie jí to zakáže a chce se vzdát. Její přátelé jsou ale připraveni jí pomoct.
Díl 145 - Stříbrnou lilii, která je už sama odhodlaná se vzdát, chytí policie. Na pomoc jí ale přicházejí Sasa a spol. a demonstrují za jeho svobodu. Lilie je přes všechny tyto protesty odvezena. Jordi získává zpět své místo. Ve chvíli, kdy Orestésovi chtějí sundat masku, se na cestě objeví pohřební průvod a lidé z průvodu zablokují cestu. Pohřební průvod zorganizoval Benigno a Beligoma s lidmi, kterým už Orestés pomohl. V nestřeženém okamžiku se Lilii opět podaří Frenklinovi, Pantojovi a Jordimu utéct. Samuela trápí svědomí, že Lilii prozradil. Jde se omluvit, ale nikdo se s ním nechce bavit. Řekne Pandoře, že Nela pracuje pro policii. Chiqui je nezvěstná a Lorenzo podezírá Jessicu. Ta s tím nemá nic společného, ale tuší, že za to může Roman. Řekne Caregatovi, že smaže jeho dluh, když Chiqui najde. Joel se na Olimpiin příkaz znovu snaží získat Ninfu. Ta se nebrání. Olimpie řekne Juan Angelovi, že Orestés není Villaneuva.
Díl 146 - Chiqui zmizí. Panenka ji hledá, nejdřív prosí o pomoc u Villanuevů, ale ti ji odmítnou, Chiqui přece čeká dítě s někým jiným. Vyhledá tedy Franklina a ten se vydá Chiqui hledat. Jde za Romanem Fonsekou. Ninfa se učí roli do divadla. Aquiles ji stále prosí o odpuštění, nakonec spolu skončí v posteli. Daniel je po operaci a bojí se o Stříbrnou lilii, ale Lilie díky pomoci mnoha lidí, kterým pomohl, policii nakonec uprchne. Všichni se radují. Sevilla jde do baru za Orestem a říká mu, jak je rád, že se vše podařilo. Orestes vidí, že zná celou pravdu a řekne mu, že ho považuje za skvělého člověka. Pacheco sděluje Krásce, že když nenajdou někoho, kdo by svědčil v jeho prospěch, tak bude muset jít do vězení. Olimpia chce odstranit Juana Angela. Pandora ji zaslechne, jak o tom mluví s Roquem. Varuje Juana Angela, že ho chce někdo zabít. Ale Juan Angel si myslí, že je to jen další z jejich nervových záchvatů. Olimpia vyhledá Pandoru, když je samotná v kuchyni a naléhá na ni, aby ji řekla, co Juanovi Angelovi sdělila. Stříbrná lilie přijde do Valentinina pokoje, kde najde Roqueho a Olimpii. Roqueho praští a Olimpii řekne, aby nebyla tak pyšná a sebere ji na dobročinné účely náhrdelník. Stříbrná lilie už málem prozradí Krásce svou identitu, ale Tza Tza ho zarazí…
Díl 147 - Olympie vyhrožuje Pandoře, aby otci neprozrazovala nic o jejích plánech. Orestes navrhuje Krásce manželství, ta odmítá a přiznává se k lásce k Lilii, Orestes neví, jak situaci vyřešit. Ninfa je s Aquiles v ložnici, ten se už raduje, že mu odpustila, když přichází Fabiola, kterou na Ninfino zavolání přivedl Joel. To je Ninfina pomsta. Aquiles trpí, když vidí Ninfu odcházet s Joelem. Ninfa si ale brzy začne dělat výčitky. Franklin zaslechne, jak Sevilla mluví o lodi Stříbrná lilie a ptá se ho, zda on sám není Lilie. Tza Tza jde k Villanuevovým a dožaduje se, aby Pandora řekla pravdu o zavraždění Luise Felipa. Pandora se bojí Olimpie a tak nepromluví. Olimpie je naštvaná a řekne jí, že tím, že promluvila o Luisi Felipovi podepsala Jordimu smrt. Alejandro si chce vzít Beatriz, ta je šťastná, ale Gladiola ji varuje. Tza Tza sděluje Sevilovi, že Pandora byla svědkem toho, jak Olimpia zabila Luise Felipa. Sevilla jde za Olimpií a nutí ji, aby se přiznala, jinak ji zabije. Olimpia křičí o pomoc a přispěchá Nereida.. Pomposa zaslechne, že otcem Chiquina dítěte je Franklin. Chiqui přijde nečekaně vypovídat k soudu o Romanovi Fonsekovi. Vypoví, že ji v den její svatby Roman znásilnil.
Díl 148 - Chiqui u soudu vypoví, že ji Roman ve svatební den znásilnil. Orestes se v soudní síni rozzuří. Roman jde do vězení, ale vysmívá se Franklinovi a naznačuje mu, že on se odtamtud stejně brzo dostane. Naznačí mu, že by otcem Chiquina dítěte mohl být i on sám. Lorenzo vezme Ariadnu do kabaretu Claroboya, kde dříve tančila Olimpia. Chce, aby s Ariadnou převzali podnik. Ariadna zde chce navíc i tančit, aby tak matku "sesadila z trůnu". Lorenzo žárlí, nechce, aby Ariadna tančila před zraky jiných mužů. Aquiles s Ninfou se konečně udobřují. Ariadna vyhraje konkurz na tanečnici v kabaretu Claraboya. Kráska Oresta definitivně odmítá. Chiqui volá Oresta a advokáta, chce se hned rozvést. Juan Angel přichází za Sevillou do baru, v ruce má vzkaz podepsaný Sevillou, ale vzkaz je falešný, záhy začne do baru někdo střílet. Sevilla strhne Juana Angela k zemi. Ten si ale myslí, že ho tam Sevilla vylákal proto, aby ho zabil…
Díl 149 - Lilie se přijde naposledy rozloučit s Kráskou. Nachytá ho tam Pantoja. S pomocí Pomposy a Consuelo Lilie prchá, ale Pantoja ho střelí do nohy. Sevilla mu vyndá kulku, ale Orestes při tom málem zemře. Sevilla v rozčilení prosí boha, aby mu nebral jeho syna. Boligoma to uslyší, ale slíbí, že nikomu nic neřekne. Beatriz je šťastná, že je Alejandrovou ženou, ale Alejandro s ní ze strachu, aby ji nenakazil, nechce nic mít. Ariadna a Lorenzo se radují, že budou mít ve správě bar Klaraboja, Ariadna se před Lorenzem svléká a v tu chvíli se tam objeví Roman. Lorenzo navrhuje Romanovi obchod. Chiqui přijde do pensionu a tam najde Pomposu, ztropí scénu, protože nechápe, proč ji tam nechal Franklin ubytovat. Pomposa ji varuje, že jestli se rychle nerozmyslí, tak jí může Franklina kterákoliv jiná žena vyfouknout. Franklin, Pantoja a Jordi přijdou prohlédnout bar Camaleón, Stříbrná lilie se s Kráskou ukryjí na půdě. Policie tam střílí, ale Jordi prohlásí, že tam nikdo není a policie odejde. Gladiola přijde s Pachecem za Beatriz a nabízejí ji možnost okamžitého zrušení manželství v případě, že jestli ještě nedošlo k jeho naplnění. Beatriz to odmítá a tvrdí, že k naplnění došlo. Gladiola se lekne a omdlí. Alejandro ji pomůže, ale ani tak mu neodpouští, prohlašuje svou dceru za mrtvou a přestane se s ní stýkat.
Díl 150 - Franklin žádá Beatriz, aby odešla od Alejandra, ta to odmítá. Franklin jí vyhrožuje, že se s ní její rodina přestane stýkat. Jordi, který se vydává za psycholožku Nelu, je prozrazen. Joséma se octne na pokraji smrti, prozradí Orestovi, že on je kapitán Sevilla a požádá Tza Tzu o ruku. Orestes se zotavuje ze svého zranění. Předstírá, že si ho způsobil na tréninku. Orestes žádá Olympii, aby mu prozradila, proč Joséma ztloukl Roqueho. Franklin se usmiřuje s Chiqui, stráví spolu noc v jejím domě, kde je překvapí Lorenzo, je však z domu Muněkou vykázán. Pandora prozradí Juanu Angelovi, že Olympie zabila jeho bratra Luise Felipeho. Celý rozhovor vyslechne Nereida a hodlá tuto informaci zpeněžit. Olympie vyhledá spiritistku Pepu s cílem se uzdravit. Při spiritistické seanci se zjeví duch Evy Lansové, který Olympii předpovídá, že bude potrestána za všechny své zločiny. Valentýna se v poslední době necítí dobře, pravděpodobně čeká dítě se mstitelem Stříbrné lilie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama