Má tlustá Valentýna - díly 126 - 138

31. března 2008 v 20:34 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 126 - Orestes přijde do penzionu za Chiqui, tam ho "přepadne" Daniel v převleku Stříbrné lilie a vypráví mu, že má nádor a že potřebuje operaci a že nemají peníze. Franklin se Oresta zlobí, že se nestará o Chiqui. Valentina jde se Tza Tzou za detektivem, kterého její otec pověřil sledováním Olimpie. Dozvědí se, že se zabil v autě, kterému někdo poškodil brzdy. Juan Angel chce vědět od Olimpie, kde vzala peníze na investice do prázdninového komplexu. Ta řekne, že jí investici kdysi doporučil Roman a že se peníze od té doby zúročily. Roque řekne Olimpii, že Sivilla již ví, že je Orestes jeho dítě. Olimpie šílí, až se Orestes dozví, že není Villanueva, tak ji to nikdy neodpustí. Na zahnání úzkosti se u Nereidy dožaduje alkoholu. Sevilla řekne Orestovi, že se naň může spolehnut, jako by byl jeho vlastním otcem, to Oresta zarazí, tvrdí, že je hrdý na Juana Angela a že jiného otce nechce. Consuelo žárlí na Chiqui, pohádají se, Chiqui jí ve vzteku řekne, že Franklin jíž stejně nemůže být otcem jejího Daniela, protože čeká dítě s jinou ženou. Orestes se chystá vniknout na dražbu diamantu, kterou organizuje Romanův otec. Kráska je před soudem za domnělé pronásledování Romana Fonseky. Romanův advokát se Oresta ptá, zda jsou milenci, aby tím zamezil Orestovu svědectví. Alejandro se pokusí o sebevraždu. Beatriz mu v tom zabrání a sežene mu natáčení reklamy v zahraničí.
Díl 127 - Poté, co Orestes řekl u soudu, že Krásku miluje, hrozí, že Kráska soud prohraje a půjde do vězení. Beatriz sežene Alejandrovi práci v reklamní kampani pro zahraniční síť hotelů. Alejandro je jí moc vděčný a chce, aby jela s ním. Chystá se dražba diamantu, Franklin má na akci hlídkovat, zda se tam neobjeví Stříbrná lilie. Diamant chce koupit Olimpia. Objeví se Stříbrná lilie a Orestes je přitom k Franklinovu údivu v sále. Franklin střílí po Stříbrné lilii a pronásleduje ho. Kráska ho prosí, ať to nedělá a zastává se Lilie, že je to čestný člověk. Kráska Lilii najde, jak prchá kanalizací a chce mu pomoct, ale přijde Pantoia s Franklinem a začnou střílet pod poklop, kde Lilie zmizel. Kráska je přesvědčena, že ho zabili a je zničena. Sevilla má další záchvat. Je převezen do nemocnice, Tza Tza ho povzbuzuje a ve chvíli, kdy už se zdá, že se neprobere, mu Tza Tza řekne, že je sama a že ho potřebuje, ho lékaři probudí k životu. Gladiola chce Beatriz zabránit v cestě s Alejandrem. Ta si ale prosadí svou. Gladiola doufá, že ji Franklin dokáže zastavit. Jordi se chce usmířit s Pandorou přijde k ní domu, praští Samuela a Pandoru proti její vůli odvede, aby jí vše vysvětlil. Odtáhne ji k nim do sklepa a vynucuje si na ní vyznání lásky. Joel přichází za Ninfou, ta mu vyčte, že ji noc před svatbou namíchal něco do jídla, uspal ji tak a pak s ní nafotil kompromitující fotky, které zničily její vztah s Aquilem. Aquiles to vše vyslechne a vidí, že Ninfa je nevinná. Orestes se po ukradení diamantu sejde s Boligomou a Benignem, přichází "Stříbrná lilie", Orestes ho chválí a po sejmutí masky vidíme, že člověk, který ho zastoupil, byl Mateo.
Díl 128 - Jordi odvede Pandoru k nim do sklepa, aby ji dokázal, že ho stále ještě miluje. Je tak vehementní, že nakonec dosáhne svého. Pandora je velice rozčílená, praští ho, přiváže k posteli a zavolá Pantoju, aby si ho odvedl. Obžaluje ho z únosu a znásilnění. Pantoja jej vsadí do vězení a vyhodí ho z policejního sboru. Jordi je zničen, protože nikdo nechce poslouchat jeho vysvětlení. Pandora pochybuje o tom, zda jednala správně. Samuel ji přesvědčuje, aby na Jordiho už konečně zapomněla, potřebuje přece někoho pořádného. Alejandro a Beatriz jedou kvůli reklamě na Curacao. Alejandro se seznamuje s majitelem firmy, který je také HIV pozitivní. Ví o Alejandrovi pravdu a chce mu pomoci. Aquiles prosí Ninfu o odpuštění. Ta usmíření odmítá a sděluje mu, že se chce se rozvést. Olympie jde za Sevillou do nemocnice na jednotku intenzivní péče, aby mu vypnula přístroje a zabila ho tak. Tza Tza přichází právě včas, aby jí v tom zabránila. Sevilla sděluje Tza Tze, že ona je jedním ze dvou důvodů, pro který se rozhodl žít dále. Druhý jí nechce sdělit. V tu chvíli vchází Orestes. Sevilla ho nazve synem a ptá se ho, zda se mu při dražbě nic nestalo a dá mu tím na srozuměnou, že ví o tom, že Stříbrná lilie je on.
Díl 129 - Josemu v nemocnici navštíví Orestes a k jeho překvapení mu před Tza Tzou vypráví, že na vlastní oči viděl, jak mstitel Stříbrné lilie ukradl na dražbě diamant. Josema po propuštění z nemocnice vede Tza Tzu na místo, kde je zakopán jeho rodinný poklad. Společně ho vyhrabou a odnesou do banky, kde Josema zakládá účet a trvá na tom, aby k němu Tza Tza měla neomezený přístup. Pak jí nabídne, aby se stala jeho ženou. Jordiho ve vězení navštíví Pandora. Chce stáhnout své obvinění, aby mu pomohla zpátky na svobodu. Jordi ji tvrdě odmítá a vyhodí ji pryč. Chiqui narazí u domu na Bellu s Franklinem. Ta se jde pod záminkou návštěvy Valentýny převléknout za baculku. Chiqui na Bellu žárlí a chce si s oběma dívkami současně promluvit. Valentýna se vymlouvá, že Bella už odešla a jde s Franklinem pryč…
Díl 130 - Mstitel Stříbrné lilie dá Consuele peníze na operaci Daniela. Franklin chce peníze odevzdat na komisařství. Daniel omdlí a je odvezen do nemocnice. Franklin od svého záměru ustoupí a nechá peníze Consuele. Daniel podstupuje operaci. Tza Tza si společně s Jose Manuelem otevřou společný účet na mnoho milionů. Dozví se o tom Roque a sdělí to Olympii. Ta mu vysvětlí, že jde o peníze z pokladu, který kdysi Jose Manuel zakopal a plánuje se jich zmocnit. Ninfa zahájí rozvodové řízení s Aquilem. Aquiles ji marně přemlouvá, aby to nedělala. Beatriz společně s Alejandrem prchají před policii ostrova, která se Beatriz snaží zatknout. Má být totiž deportována do Venezuely…
Díl 131 - Stříbrná lilie (Orestes) se miluje s Bellou. Malý Daniel, syn Consuely, je díky penězům Stříbrné lilie operován a zachráněn. V nemocnici nad jeho lůžkem se setkává Stříbrná lilie (Orestes) s Valentinou, která se nechá unést náruživostí po předchozí noci, kdy se se Stříbrnou lilií milovala coby Bella, a vášnivě Danielova zachránce líbá. Orestes vysloví podezření, že Valentina není vdaná, a chce jejího manžela spatřit. Josema oznamuje v nemocnici Gladiole, Macedoniovi a Consuele, že se s Tza Tzou hodlají vzít. Dochází k sourozenecké roztržce mezi Franklinem a Beatriz, protože Franklin nechal policejně pátrat po Beatriz, která utekla s Alejandrem. Juan Ángel přistihne Olympii s Lorenzem, svolá celou rodinu a přikáže před nimi Olympii, aby opustila okamžitě sídlo Villanuevů…
Díl 132 - Juan Angel svolá celou rodinu a vyžene Olympii za její nevěru s Lorenzem z domu. Olympie odchází i s Roquem. Vyhledá Oresta a snaží se hledat u něho oporu a odpuštění, Orestes ji odmítá. Roque zase přichází do penzionu Tza tzy za Josemou, který přežil Olympiin pokus o vraždu, a žádá ho, aby se už aspoň kvůli Orestovi s Olympií ještě jednou setkal. Josema kvůli Orestovi nakonec souhlasí a dává si s Olympií schůzku v Orestově baru Chameleón. Roman unese Chiqui do svého luxusního sídla, ale tam ji zachrání neznámá žena ordinérního vzhledu, říkající si Pompéza, a odveze Chiqui domů. Panenka z líčení události pochopí, že Chiqui se u Romana setkala se svou skutečnou matkou, která ji kdysi odložila u dveří útulku coby plod poměru s Lorenzem. Lorenzo se zapřísáhá, že Chiqui se už nesmí nikdy s Pompézou setkat. Valentina svolává schůzi akcionářů, na které hodlá zvolit Bellu de la Rosa prezidentkou agentury.
Díl 133 - Valentina potvrdí ve funkci prezidenta společnosti Bellu. Lorenzovi se to nelíbí, ale nemůže nic namítat. Orestes Valentině řekne, že ví, že se nikdy nevdala. Valentina ho ale stále odmítá. Orestes se přizná Boligomovi, že Valentinu i Bellu miluje úplně stejně. Boligoma ho přesvědčuje, aby se jedné z nich vzdal, ale to Orestes odmítá. Dál se s Bellou stýká jako Stříbrná lilie. Olimpia se sejde s Josemou a naléhá na něj, aby jí odevzdal polovinu svých peněz. Josema na oplátku ale chce, aby mu dovolila říct Orestovi, že je jeho otec. To ale Olimpia odmítá. Protože se s Josemou nedohodla po dobrém, unese spolu s Roquem Tza Tzu, aby po Josemovi mohla žádat výkupné. Drží Tza Tzu na neznámém místě a týrá ji. Má jí za zlé, že jí sebrala Juana Angela i Josemu.
Díl 134 - Roque a Olimpia drží Tza Tzu zavřenou na neznámém místě. Olimpia se rozhodne, že získají od Josemy výkupné a potom Tza Tzu zabijí. Roque na to ale nechce přistoupit. Všichni Olimpii podezírají z únosu Tza Tzy, ale Olimpia to popírá. Orestes se usmíří s Valentinou, která věří, že jako Bella dokáže na Oresta navždycky zapomenout. Roman vyhrožuje Jessice, že ji nechá zabít, jestli se mu bude plést do cesty. Jessica se ho ale nebojí. Má ale podezření, že to byl Roman, kdo Chiqui znásilnil. Jejich rozhovor vyslechne Boligoma, který se rozhodne říct o tom Orestovi. Chiqui trvá na tom, aby jí Muňeca řekla, kdo byla její matka. Muňeca se snaží vymluvit, ale Chiqui nechce ustoupit. Muňeca jí proto řekne jenom část pravdy, protože si nepřeje, aby Chiqui zjistila, že její skutečná matka je Jessica.
Díl 135 - Josema žádá, aby mu Olimpia řekla, kde drží Tza Tzu. Olimpia ale pochopitelně všechno popře. Bella stojí před soudem a její situace nevypadá nadějně. Uprostřed jednání se ale v soudní síni objeví Mateo převlečený za Stříbrnou lilii. Belle to sice nepomůže, ale Franklina to svede ze stopy, protože poprvé vidí Oresta a Stříbrnou lilii pohromadě. Adriana nachytá Olimpii a Lorenza v posteli. Olimpia se rozčílí a okamžitě odtamtud uteče. Josema přinese výkupné na místo, kde má peníze vyměnit za Tza Tzu. Všechno jde podle plánu, dokud se na místě neobjeví Juan Ángel. Zažene Roqueho a jeho kumpána na útěk a zachrání Tza Tzu. Roque přichází za Olimpií, aby jí řekl, že neuspěli. Olimpia je zoufalá a opíjí se. Roque jí vyzná lásku a přízná se jí, že ji odjakživa miloval.
Díl 136 - Pokračuje soud s Bellou, ale všichni svědčí proti ní. Její situace nevypadá moc dobře. Roque se Olimpii přizná, že ji miluje, ale Olimpia se mu vysměje. Není pro nic víc než obyčejný sluha. Bella u soudu nevydrží útoky proti své osobě a dostane hysterický záchvat. Soudce proto slyšení odročí. Tza Tza má výčitky svědomí, že nepoděkovala Juanu Angelovi za svou záchranu. Josema na něj žárlí a žádá Tza Tzu, aby si ujasnila své city k němu. Juan Ángel dostane výsledky pátrání soukromého detektiva, který měl za úkol odhalit tajemství Olimpiiny minulosti. Juan Ángel zjišťuje, že údajní rodiče Olimpie zemřeli na moři a neměli žádné děti. Proto Juan Ángel celé rodině oznamuje, že Olimpija se celou dobu vydávala za někoho jiného a že nikdo nezná její pravou totožnost.
Díl 137 - Olimpia poté, co je usvědčena z podvodu, uteče z domu a odjede svým autem. Orestes a Juan Ángel jedou za ní, protože vědí, že je opilá, a mají o ni starost. Olimpia havaruje a je těžce zraněná. Orestes jí ale zachrání život a Olimpija je převezena ve vážném stavu do nemocnice. Roque ví, že je Pandora pro Olimpii nebezpečná a pokusí se ji zabít. Naštěstí ho vyruší Tza Tza a Ninfa, ale Pandora se zhroutí. Není ani schopná říct pravdu o tom, co se stalo s Roquem. Uchýlí se k Tza Tze a žádá ji o pomoc. Yeiló přichází za Muňecou a Lorenzem. Lorenzo ji chce vyhnat a zavolá na ni policii, ale Yeiló stačí Muňece povědět, jak to mezi ní a Lorenzem bylo doopravdy. Adriana nachytá Chiqui, jak se líbá v hale s Franklinem. Řekne to Orestovi a snaží se ho přesvědčit, že Chiqui nečeká dítě s ním. Orestes žádá po Chiqui vysvětlení.
Díl 138 - Chiqui popírá, že by měla s Franklinem poměr. Je pohoršená, že Orestes pochybuje o tom, že je dítě jeho. Olimpia se v nemocnici probírá, ale zjišťuje, že nemůže hýbat nohama. Lékař potvrdí, že skutečně při nehodě ochrnula od pasu dolů a už nebude moct nikdy chodit. Olimpia je zoufalá a odmítá se s tím smířit. Pandora se obviňuje z toho, co se Olimpii stalo. Když se dozví, že její matka ochrnula, dostane nervový záchvat a zhroutí se. Řekne Jordimu převlečenému za Nelu, čeho byla jako dítě svědkem. Svěří se mu, že viděla, jak Olimpia zabila Luise Felipeho, Valentinina otce. Valentina přichází za Orestem do nemocnice, aby ho podpořila. Díky tomu se s Orestem znovu sblíží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama