Má tlustá Valentýna - díly 114 - 125

31. března 2008 v 20:31 |  →Má tlustá Valentýna←
Díl 114 - Chiqui je ze svého těhotenství nešťastná. Orestes se ale na dítě těší a dělá plány do budoucna. Chiqui se mu svěří, že si dítě nechce nechat, ale on o tom nechce ani slyšet. Chiqui se nakonec svěří Muňece, že dítě, které čeká, není Orestovo, ale Franklinovo. Muňeca je zděšená. Snaží se Chiqui přesvědčit, aby řekla Orestovi pravdu, ale to Chiqui odmítá. Bella se trápí a snaží se na Oresta zapomenout. Mezitím jí přijde balíček ze Španělska, ve kterém je její stará panenka a dopis od jejího otce, ve kterém usvědčuje Olimpii. Olimpia se ho málem zmocní, ale neštěstí se jí to nepovede. Adriana namluví Pandoře, že strávila s Jordim noc. Pandora jí uvěří a okamžitě se s Jordim rozejde. Orestes přichází v převlečení za Stříbrnou lilii navštívit Bellu.
Díl 115 - Mstitel Stříbrné lilie se opět setká s Bellou a přemluví ji, aby s ním šla do nemocnice. Zde se seznámí s Kristoferem a Efraínem, které mstitel zachránil. Objeví je tam řádová sestra, spustí křik a oba rychle prchají. Franklin při výslechu personálu nemocnice se dozví, že mstitele doprovázela žena, jejíž popis přesně odpovídá Belle. Aquiles potká ve svém domě Joela, který mu nedokáže uspokojivě vysvětlit, co tam dělá. Chiqui prozradí Franklinovi, že je těhotná a že to dítě nechce. Franklin se jí to snaží rozmluvit. Pandora si vyrazí se Samuelem do baru, kde potkává Jordiho s Beatriz. Roque se setkává s Josemou, který naznačuje, že Roque zabil na hořící lodi Olympii Mercuri, což Roque popírá…
Díl 116 - Ninfa se po skandálu na svatbě vrací do práce jako služka, ale Valentýna nutí ji i všechny ostatní, aby akceptovali, že teď patří do rodiny Villanuevových. Chiqui mluví s Muněkou o neuskutečněném potratu. Připlete se k tomu Lorenzo a po odchodu Chiqui se dozví, že otcem dítěte, které čeká, není Orestes, ale Franklin. Josema se sejde s Olympií a přemlouvá ji, aby s ním ve jménu jejich velké lásky odešla. Ona ho však tvrdě odmítá. U Beatriz se objeví vyčerpaný Alejandro a přestože na všechno reaguje velmi zle, chce mu Beatriz pomoci a postarat se o něj. Roman je v přítomnosti právníka zatčen a podle připraveného plánu posléze propuštěn. Zároveň podává žalobu na Bellu za sexuální zneužívání. Pak se jde napít do baru, kde s překvapením zjistí, že svlékající se tanečnice na pódiu není nikdo jiný než opilá Ariadna. Roman stropí v baru skandál a se zbraní v ruce Ariadnino vystoupení překazí.
Díl 117 - Přes protesty celé rodiny Franklin zatýká Oresta. Je přesvědčen o tom, že je Orestes Stříbrná lilie. Olympie uškrtí soudce Gómeze, který, aby mohl Olympii vydírat, spálil výsledky daktyloskopické zkoušky dokazující totožnost Belly a Valentiny. U soudcovy mrtvoly nechá Olympie stříbrnou lilii, aby zmátla policii a zároveň osvobodila Oresta. Gómez ještě stihl před smrtí poslat dopis Belle, ve kterém ji vydírá. Bella prozradí Juanu Ángelovi, že má materiál o Olympiině minulosti. Juan Ángel jí slibuje pomoc. Dovídá se také, že Orestes vlastní bar. Když se tam vypraví, nalezne v něm Josemu. Dozvídá se, že strávil 25 let ve vězení. Roman unesl Ariadnu do svého bytu a chce ji znásilnit. Ariadně se však podaří tajně zatelefonovat Jordimu a ten ji zachrání.
Díl 118 - Bella se vypraví za soudcem Gómezem kvůli jeho vydírajícímu dopisu. Nalezne ho však mrtvého. Je zděšena, že by Stříbrná lilie byl schopná vraždy. Je na místě přistižena Jordim a Franklinem, kterému nezbývá nic jiného, než ji zatknout. Ve vazbě se Bella setkává s Orestem, prosí ho, aby si ji vzal, ale Orestes si vzpomene na slib, který dal Chiqui, že ji s dítětem neopustí. Olympie se s Romanem domlouvají na tom, že se Belly zbaví. Roman se vrací do agentury jako akcionář. Ariadna se uchází o Jordiho a utvrzuje tak Pandoru, že je Jordi sukničkář. Ten v převleku za psycholožku Nelu se snaží být s Pandorou co nejčastěji, až v ní vzbudí podezření. Když vytáhne u Villanuevů zbraň na Joela, kterého spolu s Ninfou vyhazuje z domu Achiles, rozhodne se Pandora zjistit, kdo Nela opravdu je. Tza Tza se málem políbí s Josemou, když se mu svěřuje s utrpením, které její rodině způsobila Olympie. Josema jí slibuje, že už brzy bude Olympie odhalena. Olympii vadí, že dal Orestes Josemovi práci, odmítá však přiznat, co proti Josemovi má.
Díl 119 - Bella je s Orestesem ve vězení. Mají cely vedle sebe a povídají si. Bella po Orestesovi chce, aby ji dokázal svou lásku a vzal si ji za ženu. Orestes si vzpomene, že slíbil Chiqui, že se o ni postará a Bellu odmítne. I tak trvá na tom, že ji miluje, ale Bella si znovu slibuje, že na něho zapomene. Do Sasina domu přichází Jordi převlečený za Sasinu kamarádku Nelu. Chce být blízko Pandory. Olimpie se rozhodne vyhodit Belliny věci z domu, ale Juan Angel jí v tom zabrání. Olimpie přikáže Roquemu, aby se zbavil Josemy. Mezitím ještě Roque stihne zmlátit Franklina. Roman zase svede Ariadnu a spolu se rozhodnou, že se pomstí Belle. Ariadna prozradí matce, že Chiqui chtěla jít na potrat. Olimpia šílí a zbije Chiqui. Boligoma v opilosti prozradí Josemovi, že Orestés je Stříbrná Lilie. Aquiles jde za Ninfou a žádá ji o prominutí. Chce se s ní milovat. Za Orestesem přijde do vězení Olimpie a tvrdí, že už odhalila Bellino tajemství.
Díl 120 - Olimpie prozradí Orestesovi, že Bella je Valentýna a že zavraždila soudce. Bella se brání, ale Orestes ji nevěří. Bella volá Beatris a požádá ji, aby zavolala Valentýnu. Beatris jde se Sasou do agentury, kde ji ukáže věrný kostým tlusté Valentýny. Rozhodnou se Bellu převléct za Valentýnu. Beatris se snaží pomáhat Alejandrovi, který má deprese. Ninfa se miluje s Aquilesem, protože je přesvědčená, že ji miluje. Ráno od ní Aquiles odejde a řekne jí, že to byla léčka. Nechá ji samotnou v pokoji s Joelem. Před znásilněním Ninfu zachrání Benigno. Chiqui jde za Panenkou, ale zatím ji odmítá říct, kdo ji zbil. Chiqui se od Lorensa dozví, že nechal Franklina zmlátit, jde za Franklinem, ale ten ji řekne, že už ji v životě nechce vidět. Olimpie vyhrožuje Roquemu, že jestli Josemu nezabije, tak prozradí Josemovi, že Roque zabil Řekyni. Roque jde zabít Josemu, ale nakonec to nedokáže. Olimpie se rozhodne, že ho zabije sama.
Díl 121 - Josema řekne Sase, že po ní touží a políbí ji. Sasa je zmatená, ale než stihne něco říct, přeruší je Gladiola. Orestese i Bellu propustili pro nedostatek důkazů z vězení. Orestes se snaží pomoct Jordimu s Pandorou, ale Pandora Jordiho nechce ani vidět. Roman zjistí, že Chiqui čeká dítě a bojí se, že je to jeho. Lorenso se popere s Romanem o Ariadnu. Franklin v baru objeví díru, kde Stříbrná lilie schovává peníze. Nic v díře není, ale Franklin nevěří Josemovi, který tvrdí, že do té díry dávají trezor s tržbou. Pantoia začíná Josemu podezírat, že pomáhá Stříbrné Lilii. Debora se svěří Lorenzovi, že není HIV pozitivní a že chce jenom potrestat Alejandra. Požádá Lorenza, aby Alejandrovi už nedal žádnou práci. Lorenzo souhlasí. Beatris se snaží Alejandra přesvědčit, aby s ní šel na kliniku pro lidi s HIV. Alejandro se bojí. Sasa s Gladiolou objeví ve Valentýnině panence výsledky Luis Felipova pátrání a dozví se o Maríi Joaquině. Panenka si jde promluvit s Franklinem a přesvědčuje ho, že nemá Chiqui tak přísně soudit. Valentýna se převleče za sebe samu v tlusté podobě a vrací se do domu Villanuevů. Všechny přesvědčuje, že není Bella a prohlásí, že tetě Celestě někdo ukradl její peníze.
Díl 122 - Valentýna řekne u Villanuevů, že osoba, která ukradla tetě Celestě peníze a která ji taky zabila, se jmenuje Jaoquina Crespo, ale neprozradí jim, že se jedná o Olimpii. Nikdo Valentýnu nepozná a Orestes se pořád snaží promluvit si s ní. Segundo Valentýně řekne, že zná jméno detektiva, který pro jejího otce zjišťoval podrobnosti o Olimpiině životě. Pacheco oznámí, že zítra Valentýna musí k soudu kvůli Romanovu obvinění. Olimpie si chce s Josemou promluvit. Ještě než za ní Josemu jde, dá Sase dopis, který má v případě jeho smrti otevřít. Olimpie v souboji Josemu pravděpodobně zabíjí. Beatris jde s Alejandrem do nemocnice na vyšetření krve, ale Alejandro to vzdává. Jde do agentury, kde mu dává Lorenso výpověď a Debora mu vyhrožuje, že se mu bude mstít. Alejandro je na dně. Jordi se Samuelem se popere o Pandoru…
Díl 123 - Franklin zavedl v nouzi Chiqui, které se udělalo zle, do penzionu a ubytoval ji ve svém pokoji. Franklin se začíná zabývat myšlenkou, že by dítě mohlo být jeho. Panenka nutí Chiqui, aby Franklinovi přiznala pravdu, ale Chiqui nechce, aby mělo její dítě nemajetného otce. Olympie je přesvědčena, že se jí podařilo zavraždit Josemu, a na oslavu pozve Lorensa do Claraboi. Roque ji od toho zrazuje. Lorenzo se v Claraboi setkává s Romanem, který mu opět nabízí nějaký společný obchod. Těžce raněný Josema hledá útočiště v penziónu u Tza Tzy, kde ho také zastihne krvácejícího Franklin. Hugo nabízí Josemovi, že ho zavede na místo, kde pozná, kdo je Olympie Mercouriová. Orestes je zmatený, zmítá se mezi city k Belle a Valentině. Valentina mu řekne, že Bella jí prozradila, že se s ní vyspal. Nechce už o Orestovi ani slyšet. Segundo vyčítá Achilovi jeho chování k Ninfě, ten mu před Elen řekne, že si Segundo ušetřil ponížení, když si ji nakonec nevzal coby služku. Mayela slibuje Jordimu, že z něho udělá modela číslo jedna, výměnou za Jordiho náklonnost. Bella se svěří Tza Tze, že má z přítomnosti Chiqui v penzionu strach, aby neodhalila její totožnost. Orestes její obavy zaslechne a žádá Bellu o vysvětlení.
Díl 124 - Gladiola z rozhovoru Panenky s Chiqui zaslechne, že nikoliv Orestes, ale její syn Franklin je otcem dítěte, které Chiqui čeká. Ze strachu z Olympie však Franklinovi nic neřekne. Orestes se stále marně dohaduje s Bellou o své lásce. Hugo (Pandora) zavede Josemu do klubu Cralaboya, kde se zároveň sešel Lorenzo s Romanem. Josema přede všemi hosty udělá Olympii ostudu tím, že prozradí její totožnost, a proti odporu Lorenza a Romana odvede s sebou Olympii z klubu. Mezi Orestem a Franklinem se v penziónu odehrává žárlivá scéna v bitvě o přízeň Belli, Gladiola vytáhne na Oresta pistoli. Ve stejné době se vkrade do Valentynina pokoje Roque s Nereidou, aby tam nastražil neznámé překvapení. Od úmyslu spící Valentynu uškrtit (postel je prázdná, naaranžovaná, aby budila zdání, že v ní Valentina spí), ho odradí Nereida, kterou totiž před dveřmi Valentinina pokoje přistihl Juan Ángel. Bella řekne Chiqui, že může být klidná, protože už nehodlá o Oresta usilovat.
Díl 125 - Sevilla chce Olimpii utopit v moři, aby už dál nemohla páchat zlo. Nakonec ji odvádí do sídla Villanuevů, kde všem sdělí, že je třeba, aby se dověděli pravdu o tom, kdo Olimpie ve skutečnosti je. Valentina a Pandora už se radují, že se konečně dočkají spravedlnosti. Ale Roque po straně řekne Sevillovi, že něco takového by přece matce svého syna neudělal. Sevilla je v šoku a nakonec ostatní s pomocí Rokeho umlčí tím, že jim řeknou, že Olimpie je alkoholička a že je to s ní vážné. Nereida najde ve Valentinině pokoji šaty Krásky, ukáže je Olimpii a ta ji přikáže, aby se měla na pozoru. Sevilla vyčítá Roquemu, že mu o Orestovi neřekl dříve. Nakonec z Roqueho vymámí přiznání, že celé ty roky Olimpii miloval a že to začalo dnem, kdy Sevilla zavrhl v opilosti dítě, které s ním Olimpie čekala. Sevilla ho chce zabít, že ho zradil a miloval jeho ženu a chtěl mu vzít i jeho syna, ale Roque mu řekne, že Orestes o něm ví a že ho obdivuje, sám mu celé dětství vyprávěl o dobrodružstvích kapitána Sevilly. Consuelo se vrací z Kolumbie do Venezuely a jde k Tza Tze. Je zničená, Daniel má nádor na mozku a ona nemá peníze na operaci. Franklin slibuje, že peníze sežene. Jordi točí reklamu u Lorenza, ve které měl původně hrát Alejandro. Reklamu má natáčet s Deborou, ale objeví se tam Ariadna a Deboru vystrčí, s tím že je jak kus ledu. Lorenzo natočí reklamu s Ariadnou, ale žárlí na ni, protože se mu její vášnivý polibek s Jordim nelíbí. Beatriz Jordiho varuje, sláva ho může připravit o ty nejbližší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama