Březen 2008


Garfield 2

31. března 2008 v 21:33 →Filmíky...←
Děj filmu :
Tlustý kocour GARFIELD (v české znění Vladimír Čech) tráví čas pospáváním, konzumováním lasagní, sledováním televize a vtipkováním - dokud se jeho majitel Jon (Breckin Meyer) nezamiluje do krásné veterinářky Liz (Jennifer Love Hewitt). Právě ona přesvědčí Jona, aby se ujal obdivuhodně hloupého psíka Odieho, který obrátí GARFIELDůV život vzhůru nohama. Když ale podlý cvičitel psů Odieho unese, GARFIELD se hrdinně vydává na záchranou misi.
Fotešky z filmu :
Celý film ke shlédnutí:

Zoufalé manželky - herecké obsazení...

31. března 2008 v 21:15 →Zoufalé manželky←
Marcia Cross - Bree Van De Kamp
Joy Lauren - Danielle Van De Kamp
Shawn Pyfrom - Andrew Van De Kamp
Eva Longoria - Gabrielle Solis
Brenda Strong - Mary Alice Young
Ricardo Chavira - Carlos Solis
Andrea Bowen - Julie Mayer
Teri Hatcher - Susan Mayer
James Denton - Mike Delfino
Richard Burgi - Karl Mayer
Nicollette Sheridan - Edie Britt
Doug Savant - Tom Scavo
Brent Kinsman - Preston Scavo
Shane Kinsman - Porter Scavo
Zane Huett - Parker Scavo
Felicity Huffman - Lynette Scavo
Mark Moses - Paul Young
Cody Kasch - Zach Young

Má tlustá Valentýna - díly 164 - 178

31. března 2008 v 20:42 →Má tlustá Valentýna←
Díl 164 - Josema prozradí na schůzi, že Olimpii znal už kdysi a že to byla jeho žena. Olimpije zuří. Chiqui zachrání Yei Lou od pádu do propasti, ale tvrdí, že by to udělala pro kohokoli, a že ještě matce neodpustila. Řekne Gladiole, že se chová úplně stejně jako Yei Lou a vynadá jí, že nestojí při své dceři, která se má zítra vdávat za Alejandra. Mayela řekne Jordimu, že pro něj má práci v Paříži. Jorge Valentýně vyznává lásku, obejmou se a do toho přijde žárlivý Orestés. Valentýna mu řekne, že si bude dělat, co chce a Orestés se jde opít. Opilý přijde za Valentýnou a chce ji zpátky. V stejném okamžiku přijde taky opilý Juan Angel do pokoje Olimpie. Zaslechne, že to ona zabila Luise Felipa. Olimpije mu řekne, že Orestés není jeho syn…
Díl 165 - Juan Angel je v nemocnici v komatu a lékaři mu nedávají moc velkou naději na přežití. Varují, že jestli přežije, tak se nebude moc hýbat. Orestés je zoufalý. Všimne si, že v přítomnosti Olimpije je Juan Angel velmi neklidný. Elena řekne Valentýně, že viděla Olimpii v den smrti Luise Felipa, jak vychází z jeho pracovny. Řekne to taky na policii, ale nikdo nemá proti Olimpii důkazy. Pandora je zmatená a zoufalá a tvrdí, že otce shodila ona. Je zatčena. Jordi jí chce pomoct a chce s ní utéct do Paříže, ale Pandora to odmítá. Jordi jí řekl, že spal s Mayelou. Joel pomůže Ninfě ve vězení. Ninfa pořád vzpomíná na Aquilese a nechápe, proč ji nepřišel navštívit. Koná se svatba Beatris a Alejandra. Gladiola přijde do kostela a dá svatebčanům své požehnání.
Díl 166 - Juan Angel leží pořád v nemocnici. Na Olimpiino přání ho jde Roque zabít, ale zabrání mu v tom příchod Ariadny. Další, kdo Juana Angela navštíví, je Tza Tza. Řekne mu, že ho miluje a políbí ho. Josema polibek uvidí, žárlí a odejde. Joel pomáhá Ninfě z vězení a za to chce pusu. Ta se změní v polibek a ten uvidí Aquiles. Nepozorován odejde. Franklin přijde zatknout Olimpii a Pandoru. Dá je společně do stejné cely a přes zrcadlem je pozoruje. Olimpije jeho léčku odhalí a manipuluje s Pandorou. Ta je vylekaná, zmatená a nešťastná a přistoupí na matčinu hru. Řekne, že zabila Luise Felipa a pokusila se zabít i svého otce. Za Juanem Angelem přijde Lorenso a posmívá se mu. Přeruší je Stříbrná Lilie. Orestés si před otcem sundá masku a Juan Angel zjišťuje, že je to Stříbrná Lilie. Debora v hádce udeří Alejandra a ten musí do nemocnice. Lékaři mu udělají testy a zjišťují, že není HIV pozitivní.
Díl 167 - Alejandro, který už ví, že není HIV pozitivní dává Samuelovi rozhovor. Říká, že se chce vrátit do okamžiku před nemocí. Slyší to Beatris a uteče, protože má pocit, že ji Alejandro zneužil a teď už o ni nebude stát. Olimpije se pokusí zabít Juana Angela, ale do pokoje vstoupí Panenka. Segundo chce zabít Olympii, ale zabrání mu v tom Elena s Benignem. Olimpie se rozhodne převést Valentýnino dědictví na konto v zahraničí. Pandora je ve vězení a je na dně. Zjišťuje, že Jordi oznámil svoji svatbu s Mayelou. Stříbrná Lilie jde hledat do Valentýnina pokoje nějaké důkazy proti svojí matce. Do pokoje přijde Valentýna a schovaná Lilie zjišťuje, že Valentýna je Bella…
Díl 168 - Franklin utápí žal v baru Chameleon, Chiqui ho tam načapá, jak líbá Consuelu, ztropí scénu a odchází z penzionu. Josema přichází na kliniku za Juanem Ángelem a snaží se ho vyprovokovat. Jeho cílem je dostat z něho nějakou reakci a zachránit ho před definitivním ochrnutím. Juan Ángel se rozzuří natolik, že skutečně popadne Josemu pod krkem. Lékař nechce uvěřit takovému zázraku. Orestes s Valentinou přijdou do vězení pro Pandoru, aby ji odvezli na kliniku za otcem. Pandora se cítí provinilá, nejdříve odmítá. Valentina se vydá do pokoje k Olimpii vzít jí obálku s doklady, ale Olimpie se probudí a Valentina nakonec pod tlakem Roqueho musí obálku odevzdat. Ninfa odchází přes Achilovy prosby z domu, Beatriz se chce rozejít s Alejandrem, u kterého se zjistilo, že nemá AIDS. Bojí se, že teď Alejandro povede život jako dřív. Lorenzo, aby se pomstil Ariadně, že pozvala do Claraboji jako svého hosta Jorgeho, zavolá Orestovi. Ten si pro Ariadnu přijde, ztropí jí scénu a popere se s Jorgem. Olympiin nohsled Gerardo, který sprovodil ze světa už Evu, chce Oresta zabít, ale Lorenzo ho upozorní, že jde o Olympiina syna. Gerardo vysvětluje situaci Olympii a připomíná jí, že kvůli ní odstranil Evu, zrovna ve chvíli, kdy přichází Tza Tza. Ta žádá po Gerardovi vysvětlení.
Díl 169 - Lorenzo s Romanem mají v úmyslu vyhodit do vzduchu Panenčin útulek a v nové stavbě tak vyprat peníze. Roman chystá největší akci narkomafie v zemi. Kočičák se domlouvá s kumpány v baru Chameleon. Pompéza se rozhodne spolupracovat s Pantojou jako tajná policistka a vyzví na Kočičákovi podrobnosti kolem předání drog v centrálním přístavu. Pandora se ve vězení pokusí o sebevraždu, Samuel s Pantojou ji zachrání. Olimpie tentokrát marně hledá ve svém pokoji dokumenty, které se jí podařilo zachránit před Valentinou. Orestes, který jí přišel oznámit zprávu o Pandořině pokusu vzít si život, zaslechne Olimpiiny obavy, že ztráta těchto dokumentů Olimpii zničí. Olimpie přes Roqueho hned zařizuje, aby se Pandory ujal doktor Quintana. Tza Tza zastihne u Olimpie hovořit o smrti její sestry neznámého člověka, zjistí, že se jmenuje Gerardo Pérez. Jde o mechanika, který poškodil helikoptéru, ve které letěla Eva, a po kterém Franklin už přes rok pátrá. V baru Chameleon Valibukova snoubenka, vědma Pepa, předpoví Tza Tze hodně slz. Tza Tza se bojí, že jde o smrt Josemy. Orestes dostane hlášku od Matea, že Lorenzo za chvíli odstřelí útulek. Orestes vyráží na místo. Valentina je mu v patách, a tak zjišťuje, že Stříbrná lilie je Orestes.
Díl 170 - Stříbrná lilie zachrání Panenku, kterou Roman tajně uvěznil svázanou coby nepohodlného svědka v útulku, připraveném k odstřelu. Chiqui se snaží Lorenzovi zabránit ve zbourání domova pro sirotky, navíc tuší, že Panenka je uvnitř. Stříbrné lilii se podaří desaktivovat bombu a Panenka donutí Lorenza podepsat, že se práva na útulek vzdává. Pompéza prozradí Pantojovi akci, kterou hodlá provést drogový magnát Batista. Jordi, který je na turné ve Francii, se v telefonu od Franklina dozvídá, že Pandora byla z vězení převezena na psychiatrickou kliniku. Jordi rázem opouští Mayelu, i kariéru modela a letí do Caracasu, aby Pandoru vyrval z moci psychiatra Quintany, podplaceného Olympií. Ta mezitím s Roquem Pandoru navštíví a píchne jí injekci. Lorenzo se po nezdařené akci vydává opět do útulku, aby zde vyhrožoval Panence. Objeví se zde i Pompéza, a tak se Chiqui dozvídá, že její pravá matka byla původně květinářkou, kterou Lorenzo znásilnil. Valentina, která zjistila, že Orestes je Stříbrná lilie, vrátí v hádce Orestovi všechny jeho dárky. Zapomene však, že do panenky schovala doklady o Olimpiině totožnosti, a tak se proti její vůli šokovaný Orestes dozvídá, že jeho matka je prostitutka María Joaquina Crespová. Ariadna ho vybízí, aby se zašel podívat do baru Claraboya, který patří jeho matce. Orestes se tam objevuje právě onu noc, kdy se Olimpie rozhodla vrátit přes protesty Roqueho z invalidního vozíku na scénu. Orestes je svědkem jejího vystoupení.
Díl 171 - Šokovaný Orestes je v baru La Claraboya svědkem Olimpiina návratu z invalidního vozíku na scénu. Roque nestihne Olimpii varovat a ta si při vystoupení strhává masku, ve stejném okamžiku zjištuje, že je v obecenstvu Orestes. Mezi synem a matkou dochází před užaslým publikem k dlouhé srdceryvné scéně. I po tom, co Orestes vmete Olimpii do tváře její pravou totožnost nejžádanější karibské prostitutky Maríi Joaquíny Crespové, snaží se ho Olimpie opět oklamat. Ten ji přesto nakonec odvádí na komisařství za falšování dokladů, a to ve chvíli, kdy se komisaři Pantojovi dostaly na stůl výsledky soudní expertizy, dokazující, že vrahem Luise Felipa nebyla tehdy devítiletá Pandora, ale Olimpie Mercouriová. Na komisařství dochází ke rvačce mezi Valentýnou a Olympií, která na Valentyně před Orestem roztrhá halenku a zjistí tak, že Valentina je Bella de la Rosa. Pantoja nechá obě uvěznit. Olimpie Pandoru zatím nechala Olimpie zavřít na psychiatrické klinice do péče podplaceného doktora Quintany. S pomocí Roqueho jí píchne injekci na ztrátu paměti. Pandora má zakázané návštěvy, přesto se Jordimu, který vzdal kariéru manekýna a přijel z Evropy, podaří proniknout za Pandorou v přestrojení její psychoterapeutky Nely. Opilý Lorenzo se vrátí do útulku vyhrožovat Panence. Zachází hrubě s Pompézou a když se Chiqui dozví, že její pravou matku kdysi znásilnil a má na svědomí její pozdější zločineckou dráhu, zříká se svého otce navždy. Lorenzo viní ze ztráty dcery Pompézu a chce ji zabít, Panenka ho zneškodní. Achiles přinutí Joela k doznání, že Vicenta zabil Roque navedený Olimpií. Roque se odmítá přiznat, nečekaně se však proti němu přidává klíčový svědek: Nereida.
Díl 172 - Při zátahu policie na narkomafii je dopaden Batista i Morales se všemi kumpány, Romanovi, kterého Franklin postřelil, se však podaří utéci. Josema využije této akce k záchraně Oresta. Vydává se za Stříbrnou lilii a je smrtelně zraněn. Pantoja ani Franklin nevěří Orestovi, že se Josema vydával za Stříbrnou lilii, jen aby ho zachránil. Na smrtelné posteli Josema svěřuje Orestovi, že je jeho otcem. Prosím ho, aby si směl legendu o Stříbrné lilii, kterou sám stvořil, také odnést do hrobu. Orestes přísahá, že matce nikdy neodpustí to, že mu upřela právo poznat skutečného otce. Ve stejné nemocnici, kde umírá Josema, vstává na jeho popud Juan Ángel. Josema mu předává do péče Tza Tzu a Oresta. V nemocnici se ocitá kvůli ošetření rány Franklin, za kterým přichází i Chiqui a mluví o svatbě. Vtom je zaskočí Roman, který je nutí, aby zavolali doktora, který by mu ošetřil postřelenou nohu. Po ošetření s sebou odvleče Chiqui jako rukojmí. Zraněný Franklin se musí spoutat vlastními želízky. Ve sklepě se snaží Achiles, Ninfa a Joel dostat mučením z Roquea přiznání, že zavraždil Vicenta. Proti Roquemu se postaví i Nereida, která s ním zůstává ve sklepě, aby ho hlídala, zatímco ostatní jdou na policii. Roque se osvobodí, Nereidu škrtí a uprchne. Jordi přiváží z blázince Pandoru a popere se o ni se Samuelem. Achiles ho přivádí do sklepa, kde Jordi zjistí, že Nereida Roqueho škrcení přežila. Olympie je s Valentinou ve vězení, kam Vallenilla přivádí k identifikaci Gerarda
Díl 173 - Josema umírá a Orestes je zoufalý, že ztrácí svého skutečného otce. Juan Ángel oznamuje rodině, že Orestes ve skutečnosti není Villanueva. Všichni to ale přijmou dobře a vyjadřují Orestovi svou podporu. Orestes se ale trápí a má pocit, že do rodiny Villanuevů nepatří. Bella je propuštěná z vězení, protože se objevily důkazy proti Olimpii. Olimpia sice všechno popírá, ale marně, musí zůstat ve vězení. Orestes za ní přijde a vyčte jí, že ho připravila o otce. Už ji nechce nikdy vidět. Olimpia je zoufalá a snaží se přimět Eskenaziho, aby ji dostal z vězení. Roman má v úmyslu odjet s Chiqui za hranice. Po cestě ale mají nehodu a Roman nechá zraněnou Chiqui uvězněnou v autě. Orestes přichází na policii a snaží se přesvědčit Pantoju, že to on je ve skutečnosti Stříbrná lilie a chce zaplatit za své činy. Pantoja mu ale nevěří.
Díl 174 - Orestes se snaží Pantoju přimět, aby ho zatknul, protože je ve skutečnosti Stříbrná lilie. Pantoja to ale odmítá. Věří, že Stříbrná lilie byl Josema a případ uzavře. Orestes zjišťuje, že jeho otec připravil dost důkazů, aby policie nepochybovala o jeho vině. Stále se velice trápí a neví, co si počít se životem. Tza Tza mu předá dědictví po Josemovi a zároveň mu věnuje jeho loď. Orestes to bere jako příležitost poznat život svého otce a zároveň najít sám sebe. Chiqui po nehodě ztratí paměť a nepamatuje si nic z nedávné minulosti. Franklin trvá na tom, že se s ním vrátí do penziónu, kde se jí paměť vrátí snáz. Orestes dá výpověď ve společnosti a chce odjet. Valentina ho přesvědčuje, aby to nedělal, a stráví s ním noc. Orestes ale ráno všeho lituje, nechá Valentině dopis na rozloučenou a odchází.
Díl 175 - Orestes odcestuje do Karibiku a Valentýna z toho bude moc smutná.Olimpie se dostane do ženské věznice, kde ji její spoluvězeňkyně budou strašně mučit.Přijde za ní Roque používající identitu jiného muže. Slíbí ji, že ji odtud dostane. Na představení, kde bude Valentýna dělat model. Ariadna udělá skandál a odhalí, že Valentýna je stíhlá. Jorge vyhodí Ariadnu z agentury.Jordiho a Franclina povýší.
Díl 176 - Olimpia snáší ve vězení bití a ponižování od ostatních vězenkyň. Přijde ji navštívit Roque, který používá cizí identitu, a Olimpia ho prosí, aby ji dostal ven. Také ji přijde navštívit Tza Tza, která chce na vlastní oči vidět, jak Olimpia trpí za všechno, co způsobila. Orestes se plaví po Karibiku, ale stýská se mu po Valentině. Mezitím se chystá svatba Chiqui a Franklina. Tajně na ni ale přijde i Roman, který je odhodlaný všechny zabít. Franklin mu v tom naštěstí zabrání, ale nakonec je nucen Romana zastřelit. Ariadna si uvědomí, jak špatně se chovala ke svému okolí. Přijde Chiqui na svatbu a se všemi se usmíří. Pacheco přichází za Valentinou, aby jí oznámil, že už našel peníze po jejím otci. Zjistil, že jsou na tajném bankovním účtu na Roqueho jméno.
Díl 177 - Tza Tza na svatbě Franklina a Chiqui oznámí, že za měsíc si Pandora vezme Jordiho. Svatba proběhne velmi šťastně, protože na ni přijede i Orestes. Valentina mu oznamuje, že s ním čeká dítě a Orestes je velice šťastný. Juan Ángel neustále nadbíhá Tza Tze a celá rodina ji přesvědčuje, že by si měla Juana Ángela vzít. Olimpia ve vězení trpí a když ji přijde navštívit Roque, prosí ho, aby ji dostal ven. Roque ji pobodá nožem, protože je to jediný způsob, jak Olimpii dostat z vězení. V nemocnici jí svůj čin vysvětluje, protože je odhodlaný odvézt ji pryč a dostat ji tak na svobodu. Mezitím celá rodina přichází do nemocnice, aby se s Olimpií rozloučila. Podle lékařů totiž nemá naději na přežití. Olimpia prosí Oresta za odpuštění a vysvětluje mu důvody svých činů.
Díl 178 - Olimpia se loučí se svými dětmi a prosí je za odpuštění. Všichni si myslí, že nepřežije noc. Roque ale Olimpii v noci tajně odvede z nemocnice a chce s ní uprchnout na Stříbrné lilii. Policie je ale pronásleduje, na lodi dojde k výbuchu a oba zahynou. Orestes se ožení s Valentinou a Tza Tza všem oznamuje, že čeká s Josemou dítě. Juan Ángel slibuje, že se o ni i o její dítě postará. Po šesti letech je z Valentiny opět boubelka a má s Orestem dvě děti. Orestes je starostou města a bojuje o to, aby děti nevyrůstaly na ulici. Chiqui otvírá svou vlastní síť restaurací a narodí se jí dítě. Pandora má s Jordim také dceru. Celá rodina je šťastná. Valentina má pocit, že by měla zhubnout, ale Orestes ji přesvědčuje, že ji miluje takovou, jaká je.

Má tlustá Valentýna - díly 151 - 163

31. března 2008 v 20:39 →Má tlustá Valentýna←
Díl 151 - Umírající Josema se nechává na lůžku oddat se Tza Tzou. Olympii se nepodaří jim v tom zabránit. Posléze však Josema upadá do agónie, Tza Tza ho již považuje za mrtvého, ale Orestovi se ho podaří vzkřísit. Josema se mu pak snaží naznačit, že pomohl vlastnímu otci, ale Orestes nechápe. Ninfa s Beatriz podle Valentininých nevolností usoudí, že je asi těhotná, což se jim pak těhotenským testem potvrdí. Valentina je nešťastná, že čeká dítě s člověkem, kterého vlastně ani nezná, neboť otcem může být jedině Stříbrná lilie.Franklin stráví pohádkovou noc s Chiqui v jejím domě, ráno se však zle pohádají, protože Franklin z mužské hrdosti odmítá v domě zůstat a nutí Chiqui, aby se přestěhovala k němu do penzionu. Chiqui to odmítá, Muněca se jí snaží Franklinovo chování objasnit, během rozhovoru se v domě objeví Pomposa a naznačuje Chiqui, že mají spoustu věcí společných a že si má dávat pozor, aby jí Franklina někdo nepřebral…
Díl 152 - Joel se stále snaží zničit Achilovi manželství. S komplicem Vicentem se mu snaží před Ninfou připomenout jeho minulost. Joel strhne Ninfu do bazénu, předstírá, že neumí plavat, a líbá ji. Achiles zuří. Valentina zavolá komisaři Pantojovi a podá trestní oznámení na Olimpii. Olimpie ztropí před Orestem scénu, když se dozví, že Valentina nechala exhumovat mrtvolu Luise Felipa. Zapřísahá Oresta, aby jí věřil, že není vražedkyní. Jordi se snaží Pandoru přinutit ke svědectví, dovolí ale Juanu Ángelovi, aby si ji odvedl z vězení domů. Valentina chce Tza Tze zařídit svatbu v kostele s oslavami v zahradě u Villanuevů. Juan Ángel se cítí být na dně. Orestes naléhá na Roqueho, aby mu řekl, proč mu tajil, že Josema a kapitán Sevilla jsou jedna a táž osoba, má podezření, že nějak sám patří do minulosti Josemy. Žárlivá Deborah přijde zastřelit Alejandra a Beatriz do jejich bytu, Alejandro jí v tom zabrání. Chiqui se nakonec stěhuje do penzionu za otcem svého dítěte, Franklinem, ale prostředí jí připadá ubohé. Navíc se tady pod jednou střechou setkává s Pompézou.
Díl 153 - Chiqui se přistěhuje do penzionu k Franklinovi. Deptá ji skromné prostředí, na které není zvyklá. Ariadna se sem vypraví, aby jí ztropila přede všemi skandál kvůli Romanovi. Roman zatím plánuje přepadení obrněného kamionu s bankovkami, aby mohl splatit dluh Batistovi. Olympie načapá v pokoji u Valentiny Stříbrnou lilii, přikáže Roquemu, aby ho zabil, ale Stříbrná lilie uprchne. Olympie s Roquem plánují zbavit se Tza Tzy a Chiqui, které Olympie nemůže odpustit, že Oresta ponížila. Vydává se s Roquem do penzionu, zastihne Chiqui při žehlení a vysmívá se jí. Tza Tza na tiskové konferenci oznámí konec své kariéry a odhodlání věnovat se své životní lásce. Pandora, zmatena výslechy Jordiho, prohlásí, aby měla pokoj, že to ona zabila Luise Felipa. Olympie je spokojená a Valentina zděšená.
Díl 154 - V domě Villanuevů se chystá svatba Tza Tzy. Olimpia je ale odhodlaná udělat všechno pro to, aby svatbu překazila. Tza Tza zjistí, že ji Roque umazal svatební šaty od krve a je zděšená. Gladiola to ale řekne Josemovi, který Tza Tze nechá přivést šaty nové. Olimpia vyhrožuje Chiqui kvůli tomu, že Oresta podvedla, ale Chiqui je odhodlaná zůstat s Franklinem, který se jí zastává. Ninfa zjistí, že Olimpia má stále podezření, že Valentina a Bella jsou jedna a táž osoba. Beatriz se proto nabídne, že se převleče, namaskuje a bude se za Valentinu vydávat. Morales přijde za Muňecou a ohrožuje ji. Mateo ale přijde včas, aby ji zachránil, a zároveň jí i vyzná svou lásku. Muňeca ho ale odmítá. Juan Ángel se Tza Tze nabídne, že ji odvede k oltáři.
Díl 155 - Juan Ángel trvá na tom, že Tza Tzu odvede k oltáři. Je to pro něj bolestné, ale snaží se to nést statečně. Tza Tza a Josema uzavřou církevní sňatek, ale obřad je přerušen zabijáky, kteří začnou střílet do lidí. Najala je Olimpia, ale překazila svatbu, ale nikdo jí to nemůže dokázat. Naštěstí se nikomu nic nestane. Roque mezitím ukradne v penziónu obálku, ve které měla Valentina důkazy proti Olimpii. Debora namluví Beatriz, že má s Alejandrem poměr. Beatriz jí uvěří a vrátí se zpátky do penziónu. Gladiola jí sice dovolí zůstat, ale stále se na ni zlobí. Vrací se Jorge a chce Bellu odvézt do Evropy. Orestes je proti tomu, ale neví, jak má Belle v odjezdu zabránit. Juan Ángel mu radí, aby se nevzdával a bojoval o ni.
Díl 156 - Orestes je nešťastný, že chce Jorge Campos odvézt Krásku do Evropy. Juan Angel mu radí, aby za ni ze všech sil bojoval, sám lituje toho, že ztratil Tza Tzu. Jorge sděluje Krásce, že ji od první chvíle miluje. Ta mu poděkuje, ale řekne mu, že miluje Stříbrnou lilii a že s ním čeká dítě. Jordi přesvědčí Pandoru, aby se převlékli za Nelu a Huga a pokusili se z Roqueho něco vytáhnout. Lilie přepadne Roqueho a vyhrožuje mu za přestřelku, kterou zorganizoval na Tza Tzině svatbě. Orestes napadne Eskenaziho a přiznává Krásce, že Stříbrná lilie je on. Ale Tza Tza mu to odmítá věřit. Odmítá i jeho další návrhy. Tza Tza se Sevillou jsou na moři na svatební cestě, Tza Tza se s ním bojí milovat, že to jeho srdce nevydrží. Ninfa vyčítá Aquilovi, že si ji vzal jen proto, aby byla zástěrkou pro jeho homosexuální vztahy. Mateo a Panenka se v převlečení vloudí do baru Claraboya a vyslechnou tam, že Fonseka a Morales chtějí přepadnout obrněné vozidlo, které má vést pět miliónů pro ministerstvo zdravotnictví, na pomoc chudým. Panenka vidí v baru, jak se Lorenzo líbá s Olimpií. Nevydrží to a vrhne se na ni. Mateo Panenku brání a odváží ji domů. Morales se bojí, že je Mateo Stříbrná lilie a že vyslechl jejich plán a nařizuje jeho likvidaci. Olimpie opět zuří, vidí Lvici, jak tančí v kabaretu. Lvice odhodí škrabošku a Olimpia poznává, že je to její vlastní dcera.
Díl 157 - Olimpia zuří, když objeví, že Lvicí tančící v baru je její dcera Arianda. Ariadna se jí vysmívá. Orestes daruje Valentině panenku, která vypadá jako ona, když přišla poprvé do domu a prosí ji, ať se na něj už přestane zlobit. Pantoja vyzve Valentinu, aby byla přítomna při exhumaci těla jejího otce. Orestes ji doprovází. Mrtvola otce vypadá tak, jak ji tam před lety pohřbili. Pandora sděluje Jordimu, že se bude vdávat za Samuela. Alejandro se chce s Beatriz smířit. Beatriz se na něj zlobí kvůli scéně, kterou udělala Debora. Sevilla má na moři záchvat, Tza Tza je sama a je vystrašená, nakonec ho dovede až domů, ale Sevilla odmítá lékaře. Lorenzo slibuje Ariadně roli v reklamě, když na něj bude hodná. Juan Angel je nachytá, jak se líbají. Porve se s ním a pak po něm vystřelí. Ariadna mu řekne, že za nic nemůže, že se jen chová stejně jako její matka. Olimpia Juanu Angeli namluví, že s Lorenzem musela spát jen proto, že ji vydíral, že jinak zničí agenturu a Juana Angela. Ariadna matku podpoří a řekne, že ona s ním musela spát proto, aby ji dal roli v reklamě. Chiqui vyčítá Franklinovi, že ji zkazil kariéru tím, že se objevil na přehlídce spodního prádla a násilím ji odtamtud vyvedl. Hádají se. Přichází Pomposa. Chiqui Franklinovi vyčítá, že je Pomposa jeho milenka, ten se neudrží a řekne Chiqui, že Pomposa je její matka. Chiqui je otřesena, odmítá tomu věřit, myslí si, že to dělají jen proto, aby ji mohli vydírat. Fonseka se s kumpány chystá přepadnou auto s pěti miliony. Orestes mu v tom chce zabránit. Juan Angel jde za Panenkou a sděluje jí, že je zhnusen, že je Ariadna Lorenzovou milenkou. Kráska jde k výslechu ohledně vraždy soudce Gomese.
Díl 158 - Eskenazi a Olimpie chtějí Krásku obvinit ze smrti soudce Gomeze. Kráska se rozhodne, že musí navždy zmizet, protože spravedlnost, která nechává lidi jako Roman a Olimpie chodit volně po ulicích, je pro ni nebezpečná. Juan Angel se rozhodne, že odejde z domova, nechce s Olimpií bydlet pod jednou střechou. Panenka mu nabídne, že může bydlet u ní. K Panence vtrhne Olimpie a Eskenazi a obviní Juana Angela ze zrady a cizoložství, Olimpia ho chce připravit o vše. Stříbrná lilie zabrání Romanovi v tom, aby ukradl peníze určené pro Ministerstvo zdravotnictví na pomoc chudým lidem. Roman zuří a chce všechny kolem Stříbrné lilie pozabíjet. Chiqui je nešťastná, zavrhuje Yei Lou jako matku a Panenku obviní z lhářství a prohlásí, že je sirotek a že matku nikdy neměla. Navíc se dozvídá, že Lorenzo udržuje léta poměr s Olimpií. Kráska se rozhodne odejít, aby ji Olimpie nemohla nechat dát do vězení. Orestes to těžce nese. Alejandro točí reklamu a navrhne Jorgemu, aby ji točila i Beatriz. Orestes dá Danielovi šek, aby mohl chodit na baseball, nechce už činit dobro schovaný za maskou. Kráska se mu vysmívá, že peníze staví na odiv. Vicente jde za Aquilem, že ho otec vyhodil z domu. Aquiles mu nabídne přístřeší, vidí je Ninfa a je zhnusená, jde za Macedoniem a odmítá hrát roli Desdemony, jestli ve hře bude působit i Aquiles. Aquiles nic nechápe. Beatriz nahradí v reklamě opilou Ariadnu a má velký úspěch. Sevilla si zavolá Roqueho a chce po něm, aby vrátil papíry, které ukrad Tza Tze a které dosvědčují identitu Olimpie.
Díl 159 - Orestes je zdrcen, protože Kráska miluje Stříbrnou lilii a ne jeho. Orestes zachraňuje Matea u drápů Romanovy bandy. Alejandro a Beatriz se usmiřují a žádají Gladiolu o požehnání k církevnímu sňatku. Nela a Hugo jdou za sekretářkou soudce Gomeze, ta jim sděluje, že Olimpia chtěla nechat přezkoumat otisky Krásky z Růže, protože ji podezírala, že je někdo jiný. Olimpia nechá Chiqui zavolat do domu a tam ji shodí ze schodů, aby se jí pomstila za to, jak se zachovala k Orestovi. Chiqui přijde o dítě, je z toho celá nešťastná. Chiqui stále odmítá Pomposu jako svou matku, i když jí to Franklin a Panenka vymlouvají. Pantoja dostává výsledky pitvy těla Luise Felipa Villanuevy, které potvrzují, že Villanueva nebyl alkoholik a že byl uškrcen. Pandora z toho dostane nervový záchvat a tvrdí, že Luise Felipa zabila ona, aby ochránila svou matku.
Díl 160 - Chiqui leží v nemocnici a je zoufalá. Svěří se Franklinovi, že to Olimpia ji vlákala do domu Villanuevů a pak ji shodila ze schodů. Fraklin obviní Olimpii, že chtěla Chiqui zabít a že je připravila o dítě. Olimpia to ale popírá a tvrdí, že sama Chiqui se chtěla dítěte zbavit. Juan Ángel se definitivně rozhodne odejít z domu, celá rodina je šokovaná. Olimpia přemýšlí, jak by se zbavila Ninfy. Využije toho, že je v domě Vicente, a nařídí Roquemu, aby ho zabil. Potom všechno nachystá tak, aby podezření padlo na Ninfu. Bella se snaží utéct za pomoci Jorgeho ze země. Policie je ale chytí a oba je zatkne. Přičiněním Eskenaziho Bellu zavřou do vězení bez nároku na kauci. Muňeca nabízí Yeiló, aby šla pracovat do sirotčince.
Díl 161 - Bella je ve vězení a zoufá si. Bojí se, že už se nikdy nedostane ven. Do vězení se dostává i Ninfa, protože je podezřelá z vraždy Vicenteho. Všichni vědí, že je nevinná, ale důkazy svědčí proti ní. Aquiles se ji snaží dostat ven tím, že vezme vinu na sebe. Pantoja mu ale nevěří a nechá je ve vězení oba. Lorenzo přichází vyhnat děti z útulku, protože získal příkaz od soudce. I Chiqui se postaví na stranu Muňecy, ale Lorenzo je neoblomný. Josema se převlékne za Stříbrnou lilii a jde se místo Oresta udat na policii, aby zachránil jeho a Bellu. Mezitím ale pomůže Belle k útěku Beatriz a Josema v nastalém zmatku uteče. Ariadna zjistí, že Jorge chce Belle pomoct utéct ze země. Poví to Orestovi, který se vydá na letiště, aby tomu zabránil.
Díl 162 - Orestes je zoufalý, že Bella odjela ze země. Snaží se zjistit, kam ji Jorge odvezl, ale marně. Ariadna zatím zjistí, že Jorge tají pravdu o Bellině odjezdu, a vydírá ho. Juan Ángel se snaží Elenu přesvědčit, aby mu řekla pravdu o smrti Luise Felipeho. Je mu jasné, že Elena ví, kdo ho zavraždil. Ta se ale bojí promluvit. Juan Ángel jde proto za Hugem, aby ho požádal o pomoc. Myslí si, že Elena bude ochotnější mluvit s novinářem než s policií. Muňeca zjišťuje, že muž převlečený za Stříbrnou lilii je ve skutečnosti Mateo. Chiqui znovu odmítá Yeiló a trvá na tom, že jí nikdy neodpustí. Yeiló je zoufalá. Dělá výtržnosti v baru a Pantoja ji zatkne. Valentina obviní Olimpii ze smrti tety Celeste. Olimpia se ji pokusí zabít a pak se před Orestem obhajuje, ale Orestes už jí nevěří.
Díl 163 - Valentýna Olimpii obviní, že zavinila smrt tety Celeste. Olimpia se snaží před Orestem obhajovat, ale Orestes už jí nevěří. Yeiló uteče z vězení a v baru U chameleóna narazí na Romana, který ji unese. Chce se jí pomstít za to, že překazila jeho záměry s Chiqui. Pandora v převlečení za Huga přichází za Elenou. Snaží se ji přesvědčit, aby řekla, co ví o smrti Luise Felipeho. Roque ale Eleně vyhrožuje, že ji zabije, jestli něco prozradí. Elena se bojí a tvrdí, že nic neví. Josema přichází za Orestem, aby mu řekl, že je jeho skutečný otec. Valentina tomu ale včas zabrání. Vysvětluje Josemovi, že Orestes prochází obtížným obdobím a že by takovou zprávu neunesl. Valentina také svolá schůzi všech akcionářů společnosti. Tam oznámí, že Olimpia je zbavena práva rozhodování, protože používá falešnou identitu.

Má tlustá Valentýna - díly 139 - 150

31. března 2008 v 20:36 →Má tlustá Valentýna←
Díl 139 - Orestes se znovu sblíží s Valentinou a svěří se jí, že miluje jak ji tak Beju. I Valentina se mu přizná, že ve skutečnosti miluje dva muže, ale nechce prozradit, kdo je ten druhý. Roman prozradí Ariadně, že Yeiló je skutečná matka Chiqui. Ariadna toho chce využít ve svůj prospěch, aby Chiqui zničila. Oba přijdou opilí do nemocnice a vyvolají tam skandál. Tza Tza žárlí na Olimpii, vadí jí, že Josema je neustále u Olimpie v nemocnici. Josema se jí svěří, že to dělá kvůli Orestovi, protože je jeho otec. Franklin vtrhne uprostřed noci do Alejandrova bytu a násilím odtamtud Beatriz odvede. Nereida ukradne Valentině z pokoje dokumenty, které usvědčují Olimpii. Pokouší se ji vydírat. Orestes je ale přistihne, jak se o obálku perou, vezme jim ji a otevře ji.
Díl 140 - Nereida se zmocní lékařské diagnózy o zdravotním stavu Olimpie a vydírá Valentinu. Chce je vyměnit za svou kariéru u Villanuevů. Přeje si, aby kromě peněz z ní Valentina udělala osobní asistentku Olimpie, která je nyní v nemocnici a které doktoři řekli, že zbytek života stráví na vozíčku. Franklin přemluvil novináře Samuela Vidala, aby se Stříbrnou lilií udělal rozhovor. Ten se vypraví do nemocnice a vyzvídá na malých chlapcích, kterým Stříbrná lilie zaplatil nákladné léčení, kde by ho mohl najít. Nečekaně se přitom na pokoji Consuelina syna Daniela setkává se Stříbrnou lilií. Roman vydírá Bellu, chce po ní třicet procent akcií agentury a tak se stát novým majitelem podniku. Bella odmítá, Roman jí vyhrožuje vězením. Lorenzo se snaží zbavit Yei Lou, oznámí na policii, že se ho i Panenku pokusila unést. Yei Lou zatím na ulice okrade komisaře Pantoju, který si původně s ní hodlal jenom zalaškovat, netuše, koho má před sebou. Yei Lou přiváže navíc komisaře ke stromu jeho vlastní kravatou a odzbrojí ho. Pantoja zuří a svěří se pod slibem mlčení Franklinovi, který se tím dobře baví. Mezitím stačil zjistit, že Yei Lou se snažila zkontaktovat s Chiqui a vyprávět jí o její skutečné matce a o Lorenzovi. Chiqui nechce o matce, která ji kdysi odložila, ani slyšet. Chiqui přistihne Ariadnu s Lorenzem.
Díl 141 - Orestes se svěřuje Josemovi, že větší starosti než Olimpie mu dělá Juan Ángel, který se trápí kvůli Tza Tze. Přiznává se, že kdyby mohl, tak by její svatbě s Josemou zabránil. Chiqui přistihne Lorenza s Ariadnou, lituje, že dřív nestála při své matce a prohlásí, že tímto pro ni Lorenzo přestal existovat. Opilý Juan Ángel přijde za Tza Tzou do penzionu a pohádá se o ni s Josemou. Tza Tza slibuje Josemovi, že ho učiní šťastným. Stříbrná lilie uspořádá Belle na odlehlém místě večeři na rozloučenou. Hodlá se nechat lapit. Nešťastná Bella se mu to snaží rozmluvit a zrazuje ho od rozhovoru, který slíbil Samuelovi, protože tuší, že je to past. Stříbrná lilie žádá Bellu, aby šla na rozhovor s ním. Naposledy se milují. Samuel zavede Pandoru na módní přehlídku, která má být klíčovou premiérou pro Jordiho, což Pandora netuší a rozpoutá tady rvačku s Ariadnou, která provokativně coby modelka Jordiho líbá. Mayela nechá Pandoru zatknout, ve skutečnosti však Jordimu prozradí, že žárlivá scéna vyvolala mezi klienty o něho jako o modela velký zájem. Ninfa zkouší ve hře Othello roli Desdemony a zjistí, že jejím hereckým partnerem je Achiles. Valentina přichází za Olimpií do nemocnice a chce po ní, aby přiznala, že zabila jejího otce Luise Felipa. Roque zjistí, že Nereida prodala Valentině všechny doklady o Olympiině totožnosti.
Díl 142 - Ninfa, Aquiles a Joel nacvičují Othela a jejich vztahy jsou dost napjaté. Chiqui doma zase přistihne Yei Lou. Je u toho Franklin a odvádí Yei Lou do vězení za okradení Pantoji. Roque napadne Valentinu a chce po ní dokumenty o Olimpii. Valentina mu je odmítá dát a Roque si slibuje, že je od ní získá za každou cenu. Postřelí ji, ale Valentina to přežije. Orestés u Valentiny najde Bejiny doklady, ale Valentina se z toho vylže. Yei Lou řekne Frenklinovi, že je Chiquina matka. Pandora se s Juan Angelovou pomocí dostane z vězení a pohádá se s Mayelou. Mayela ví, že Pandora pořád Jordiho miluje a tvrdí Pandoře, že se Jordiho nevzdá. Rita řekne Panence, že Yei Lou je její sestřenice a Panenka ji za její zradu vyhodí z domu. Panenka dále přesvědčuje Chiqui, aby řekla Frenklinovi i Orestésovi pravdu o dítěti. Chiqui se rozhodne, že to udělá a přiznává se Orestésovi.
Díl 143 - Chiqui prozradí Orestésovi, že čeká dítě s někým jiným. Orestés ji vyhání z domu a sám pozná, že je dítě Frenklinovo. Popere se s Frenklinem, který až doteď nic netušil. Frenklin má z miminka radost a chce se o něj postarat. Chiqui to odmítá. Orestés lituje, že kvůli Chiqui zničil svůj vztah s Bellou a chce to dát všechno do pořádku. Valentýna je z toho smutná. Olimpie se vrací z nemocnice do domu Villanuevů. Přes Segundovy protesty s tím souhlasí Valentýna, která nechce, aby Orestés kvůli svojí matce trpěl. Pandora se hádá s Mayelou, ale té se zastává Jordi. Pantoja vynadá Frenklinovi za to, že dovolil Stříbrné lilii, aby dala Danielovi peníze na operaci. Tza Tza omylem prozradí Valentýně, že zná totožnost Stříbrné lilie, ale odmítá jí sdělit, kdo to je. Roman řekne Ariadně, že spal s Chiqui a že si myslel, že to dítě je jeho. Ariadna je odhodlaná pomstít se Chiqui.
Díl 144 - Frenklin chce zůstat s Chiqui, ale ta ho odmítá. Panenka Frenklinovi radí, aby měl trpělivost. Olimpie, která se s Valentýniným svolením vrátila do domu, radí Orestésovi, aby si na Valentýnu dával pozor. Olimpie se dozví, že Chiqui řekla Orestésovi pravdu o dítěti a zuří. Když je Chiqui sama doma, přijde za ní Roman, donutí ji napsat rodičům vzkaz, že odcestovala a násilím ji odvede k sobě domů. Tam ji schová do tajného pokoje. Za Beatris přijde Alejandro a její matka jí zakáže vycházet z domu. Beatris je na matku naštvaná, protože Alejandra miluje. Yei Lou ve vězení povypráví Panence, jak měla těžký život a Panenka ji lituje. Policie se chystá na odhalení Stříbrné lilie. Jordi, který jim pomáhá, má slíbeno, že pokud to vyjde, bude se moct vrátit zpátky k policii. Roque vyhrožuje Pandoře, že jestli ještě prozradí něco o smrti Luise Felipa, zabije Jordiho. Pandora je vylekaná a slibuje, že nic neřekne. Samuel jde s Bellou na místo setkání se Stříbrnou lilií. Samuel při rozhovoru podlehne kouzlu Lilie. Bella přijde na to, že se jedná o léčku a je odhodlaná zůstat s Lilií až do konce. Lilie jí to zakáže a chce se vzdát. Její přátelé jsou ale připraveni jí pomoct.
Díl 145 - Stříbrnou lilii, která je už sama odhodlaná se vzdát, chytí policie. Na pomoc jí ale přicházejí Sasa a spol. a demonstrují za jeho svobodu. Lilie je přes všechny tyto protesty odvezena. Jordi získává zpět své místo. Ve chvíli, kdy Orestésovi chtějí sundat masku, se na cestě objeví pohřební průvod a lidé z průvodu zablokují cestu. Pohřební průvod zorganizoval Benigno a Beligoma s lidmi, kterým už Orestés pomohl. V nestřeženém okamžiku se Lilii opět podaří Frenklinovi, Pantojovi a Jordimu utéct. Samuela trápí svědomí, že Lilii prozradil. Jde se omluvit, ale nikdo se s ním nechce bavit. Řekne Pandoře, že Nela pracuje pro policii. Chiqui je nezvěstná a Lorenzo podezírá Jessicu. Ta s tím nemá nic společného, ale tuší, že za to může Roman. Řekne Caregatovi, že smaže jeho dluh, když Chiqui najde. Joel se na Olimpiin příkaz znovu snaží získat Ninfu. Ta se nebrání. Olimpie řekne Juan Angelovi, že Orestés není Villaneuva.
Díl 146 - Chiqui zmizí. Panenka ji hledá, nejdřív prosí o pomoc u Villanuevů, ale ti ji odmítnou, Chiqui přece čeká dítě s někým jiným. Vyhledá tedy Franklina a ten se vydá Chiqui hledat. Jde za Romanem Fonsekou. Ninfa se učí roli do divadla. Aquiles ji stále prosí o odpuštění, nakonec spolu skončí v posteli. Daniel je po operaci a bojí se o Stříbrnou lilii, ale Lilie díky pomoci mnoha lidí, kterým pomohl, policii nakonec uprchne. Všichni se radují. Sevilla jde do baru za Orestem a říká mu, jak je rád, že se vše podařilo. Orestes vidí, že zná celou pravdu a řekne mu, že ho považuje za skvělého člověka. Pacheco sděluje Krásce, že když nenajdou někoho, kdo by svědčil v jeho prospěch, tak bude muset jít do vězení. Olimpia chce odstranit Juana Angela. Pandora ji zaslechne, jak o tom mluví s Roquem. Varuje Juana Angela, že ho chce někdo zabít. Ale Juan Angel si myslí, že je to jen další z jejich nervových záchvatů. Olimpia vyhledá Pandoru, když je samotná v kuchyni a naléhá na ni, aby ji řekla, co Juanovi Angelovi sdělila. Stříbrná lilie přijde do Valentinina pokoje, kde najde Roqueho a Olimpii. Roqueho praští a Olimpii řekne, aby nebyla tak pyšná a sebere ji na dobročinné účely náhrdelník. Stříbrná lilie už málem prozradí Krásce svou identitu, ale Tza Tza ho zarazí…
Díl 147 - Olympie vyhrožuje Pandoře, aby otci neprozrazovala nic o jejích plánech. Orestes navrhuje Krásce manželství, ta odmítá a přiznává se k lásce k Lilii, Orestes neví, jak situaci vyřešit. Ninfa je s Aquiles v ložnici, ten se už raduje, že mu odpustila, když přichází Fabiola, kterou na Ninfino zavolání přivedl Joel. To je Ninfina pomsta. Aquiles trpí, když vidí Ninfu odcházet s Joelem. Ninfa si ale brzy začne dělat výčitky. Franklin zaslechne, jak Sevilla mluví o lodi Stříbrná lilie a ptá se ho, zda on sám není Lilie. Tza Tza jde k Villanuevovým a dožaduje se, aby Pandora řekla pravdu o zavraždění Luise Felipa. Pandora se bojí Olimpie a tak nepromluví. Olimpie je naštvaná a řekne jí, že tím, že promluvila o Luisi Felipovi podepsala Jordimu smrt. Alejandro si chce vzít Beatriz, ta je šťastná, ale Gladiola ji varuje. Tza Tza sděluje Sevilovi, že Pandora byla svědkem toho, jak Olimpia zabila Luise Felipa. Sevilla jde za Olimpií a nutí ji, aby se přiznala, jinak ji zabije. Olimpia křičí o pomoc a přispěchá Nereida.. Pomposa zaslechne, že otcem Chiquina dítěte je Franklin. Chiqui přijde nečekaně vypovídat k soudu o Romanovi Fonsekovi. Vypoví, že ji v den její svatby Roman znásilnil.
Díl 148 - Chiqui u soudu vypoví, že ji Roman ve svatební den znásilnil. Orestes se v soudní síni rozzuří. Roman jde do vězení, ale vysmívá se Franklinovi a naznačuje mu, že on se odtamtud stejně brzo dostane. Naznačí mu, že by otcem Chiquina dítěte mohl být i on sám. Lorenzo vezme Ariadnu do kabaretu Claroboya, kde dříve tančila Olimpia. Chce, aby s Ariadnou převzali podnik. Ariadna zde chce navíc i tančit, aby tak matku "sesadila z trůnu". Lorenzo žárlí, nechce, aby Ariadna tančila před zraky jiných mužů. Aquiles s Ninfou se konečně udobřují. Ariadna vyhraje konkurz na tanečnici v kabaretu Claraboya. Kráska Oresta definitivně odmítá. Chiqui volá Oresta a advokáta, chce se hned rozvést. Juan Angel přichází za Sevillou do baru, v ruce má vzkaz podepsaný Sevillou, ale vzkaz je falešný, záhy začne do baru někdo střílet. Sevilla strhne Juana Angela k zemi. Ten si ale myslí, že ho tam Sevilla vylákal proto, aby ho zabil…
Díl 149 - Lilie se přijde naposledy rozloučit s Kráskou. Nachytá ho tam Pantoja. S pomocí Pomposy a Consuelo Lilie prchá, ale Pantoja ho střelí do nohy. Sevilla mu vyndá kulku, ale Orestes při tom málem zemře. Sevilla v rozčilení prosí boha, aby mu nebral jeho syna. Boligoma to uslyší, ale slíbí, že nikomu nic neřekne. Beatriz je šťastná, že je Alejandrovou ženou, ale Alejandro s ní ze strachu, aby ji nenakazil, nechce nic mít. Ariadna a Lorenzo se radují, že budou mít ve správě bar Klaraboja, Ariadna se před Lorenzem svléká a v tu chvíli se tam objeví Roman. Lorenzo navrhuje Romanovi obchod. Chiqui přijde do pensionu a tam najde Pomposu, ztropí scénu, protože nechápe, proč ji tam nechal Franklin ubytovat. Pomposa ji varuje, že jestli se rychle nerozmyslí, tak jí může Franklina kterákoliv jiná žena vyfouknout. Franklin, Pantoja a Jordi přijdou prohlédnout bar Camaleón, Stříbrná lilie se s Kráskou ukryjí na půdě. Policie tam střílí, ale Jordi prohlásí, že tam nikdo není a policie odejde. Gladiola přijde s Pachecem za Beatriz a nabízejí ji možnost okamžitého zrušení manželství v případě, že jestli ještě nedošlo k jeho naplnění. Beatriz to odmítá a tvrdí, že k naplnění došlo. Gladiola se lekne a omdlí. Alejandro ji pomůže, ale ani tak mu neodpouští, prohlašuje svou dceru za mrtvou a přestane se s ní stýkat.
Díl 150 - Franklin žádá Beatriz, aby odešla od Alejandra, ta to odmítá. Franklin jí vyhrožuje, že se s ní její rodina přestane stýkat. Jordi, který se vydává za psycholožku Nelu, je prozrazen. Joséma se octne na pokraji smrti, prozradí Orestovi, že on je kapitán Sevilla a požádá Tza Tzu o ruku. Orestes se zotavuje ze svého zranění. Předstírá, že si ho způsobil na tréninku. Orestes žádá Olympii, aby mu prozradila, proč Joséma ztloukl Roqueho. Franklin se usmiřuje s Chiqui, stráví spolu noc v jejím domě, kde je překvapí Lorenzo, je však z domu Muněkou vykázán. Pandora prozradí Juanu Angelovi, že Olympie zabila jeho bratra Luise Felipeho. Celý rozhovor vyslechne Nereida a hodlá tuto informaci zpeněžit. Olympie vyhledá spiritistku Pepu s cílem se uzdravit. Při spiritistické seanci se zjeví duch Evy Lansové, který Olympii předpovídá, že bude potrestána za všechny své zločiny. Valentýna se v poslední době necítí dobře, pravděpodobně čeká dítě se mstitelem Stříbrné lilie.

Má tlustá Valentýna - díly 126 - 138

31. března 2008 v 20:34 →Má tlustá Valentýna←
Díl 126 - Orestes přijde do penzionu za Chiqui, tam ho "přepadne" Daniel v převleku Stříbrné lilie a vypráví mu, že má nádor a že potřebuje operaci a že nemají peníze. Franklin se Oresta zlobí, že se nestará o Chiqui. Valentina jde se Tza Tzou za detektivem, kterého její otec pověřil sledováním Olimpie. Dozvědí se, že se zabil v autě, kterému někdo poškodil brzdy. Juan Angel chce vědět od Olimpie, kde vzala peníze na investice do prázdninového komplexu. Ta řekne, že jí investici kdysi doporučil Roman a že se peníze od té doby zúročily. Roque řekne Olimpii, že Sivilla již ví, že je Orestes jeho dítě. Olimpie šílí, až se Orestes dozví, že není Villanueva, tak ji to nikdy neodpustí. Na zahnání úzkosti se u Nereidy dožaduje alkoholu. Sevilla řekne Orestovi, že se naň může spolehnut, jako by byl jeho vlastním otcem, to Oresta zarazí, tvrdí, že je hrdý na Juana Angela a že jiného otce nechce. Consuelo žárlí na Chiqui, pohádají se, Chiqui jí ve vzteku řekne, že Franklin jíž stejně nemůže být otcem jejího Daniela, protože čeká dítě s jinou ženou. Orestes se chystá vniknout na dražbu diamantu, kterou organizuje Romanův otec. Kráska je před soudem za domnělé pronásledování Romana Fonseky. Romanův advokát se Oresta ptá, zda jsou milenci, aby tím zamezil Orestovu svědectví. Alejandro se pokusí o sebevraždu. Beatriz mu v tom zabrání a sežene mu natáčení reklamy v zahraničí.
Díl 127 - Poté, co Orestes řekl u soudu, že Krásku miluje, hrozí, že Kráska soud prohraje a půjde do vězení. Beatriz sežene Alejandrovi práci v reklamní kampani pro zahraniční síť hotelů. Alejandro je jí moc vděčný a chce, aby jela s ním. Chystá se dražba diamantu, Franklin má na akci hlídkovat, zda se tam neobjeví Stříbrná lilie. Diamant chce koupit Olimpia. Objeví se Stříbrná lilie a Orestes je přitom k Franklinovu údivu v sále. Franklin střílí po Stříbrné lilii a pronásleduje ho. Kráska ho prosí, ať to nedělá a zastává se Lilie, že je to čestný člověk. Kráska Lilii najde, jak prchá kanalizací a chce mu pomoct, ale přijde Pantoia s Franklinem a začnou střílet pod poklop, kde Lilie zmizel. Kráska je přesvědčena, že ho zabili a je zničena. Sevilla má další záchvat. Je převezen do nemocnice, Tza Tza ho povzbuzuje a ve chvíli, kdy už se zdá, že se neprobere, mu Tza Tza řekne, že je sama a že ho potřebuje, ho lékaři probudí k životu. Gladiola chce Beatriz zabránit v cestě s Alejandrem. Ta si ale prosadí svou. Gladiola doufá, že ji Franklin dokáže zastavit. Jordi se chce usmířit s Pandorou přijde k ní domu, praští Samuela a Pandoru proti její vůli odvede, aby jí vše vysvětlil. Odtáhne ji k nim do sklepa a vynucuje si na ní vyznání lásky. Joel přichází za Ninfou, ta mu vyčte, že ji noc před svatbou namíchal něco do jídla, uspal ji tak a pak s ní nafotil kompromitující fotky, které zničily její vztah s Aquilem. Aquiles to vše vyslechne a vidí, že Ninfa je nevinná. Orestes se po ukradení diamantu sejde s Boligomou a Benignem, přichází "Stříbrná lilie", Orestes ho chválí a po sejmutí masky vidíme, že člověk, který ho zastoupil, byl Mateo.
Díl 128 - Jordi odvede Pandoru k nim do sklepa, aby ji dokázal, že ho stále ještě miluje. Je tak vehementní, že nakonec dosáhne svého. Pandora je velice rozčílená, praští ho, přiváže k posteli a zavolá Pantoju, aby si ho odvedl. Obžaluje ho z únosu a znásilnění. Pantoja jej vsadí do vězení a vyhodí ho z policejního sboru. Jordi je zničen, protože nikdo nechce poslouchat jeho vysvětlení. Pandora pochybuje o tom, zda jednala správně. Samuel ji přesvědčuje, aby na Jordiho už konečně zapomněla, potřebuje přece někoho pořádného. Alejandro a Beatriz jedou kvůli reklamě na Curacao. Alejandro se seznamuje s majitelem firmy, který je také HIV pozitivní. Ví o Alejandrovi pravdu a chce mu pomoci. Aquiles prosí Ninfu o odpuštění. Ta usmíření odmítá a sděluje mu, že se chce se rozvést. Olympie jde za Sevillou do nemocnice na jednotku intenzivní péče, aby mu vypnula přístroje a zabila ho tak. Tza Tza přichází právě včas, aby jí v tom zabránila. Sevilla sděluje Tza Tze, že ona je jedním ze dvou důvodů, pro který se rozhodl žít dále. Druhý jí nechce sdělit. V tu chvíli vchází Orestes. Sevilla ho nazve synem a ptá se ho, zda se mu při dražbě nic nestalo a dá mu tím na srozuměnou, že ví o tom, že Stříbrná lilie je on.
Díl 129 - Josemu v nemocnici navštíví Orestes a k jeho překvapení mu před Tza Tzou vypráví, že na vlastní oči viděl, jak mstitel Stříbrné lilie ukradl na dražbě diamant. Josema po propuštění z nemocnice vede Tza Tzu na místo, kde je zakopán jeho rodinný poklad. Společně ho vyhrabou a odnesou do banky, kde Josema zakládá účet a trvá na tom, aby k němu Tza Tza měla neomezený přístup. Pak jí nabídne, aby se stala jeho ženou. Jordiho ve vězení navštíví Pandora. Chce stáhnout své obvinění, aby mu pomohla zpátky na svobodu. Jordi ji tvrdě odmítá a vyhodí ji pryč. Chiqui narazí u domu na Bellu s Franklinem. Ta se jde pod záminkou návštěvy Valentýny převléknout za baculku. Chiqui na Bellu žárlí a chce si s oběma dívkami současně promluvit. Valentýna se vymlouvá, že Bella už odešla a jde s Franklinem pryč…
Díl 130 - Mstitel Stříbrné lilie dá Consuele peníze na operaci Daniela. Franklin chce peníze odevzdat na komisařství. Daniel omdlí a je odvezen do nemocnice. Franklin od svého záměru ustoupí a nechá peníze Consuele. Daniel podstupuje operaci. Tza Tza si společně s Jose Manuelem otevřou společný účet na mnoho milionů. Dozví se o tom Roque a sdělí to Olympii. Ta mu vysvětlí, že jde o peníze z pokladu, který kdysi Jose Manuel zakopal a plánuje se jich zmocnit. Ninfa zahájí rozvodové řízení s Aquilem. Aquiles ji marně přemlouvá, aby to nedělala. Beatriz společně s Alejandrem prchají před policii ostrova, která se Beatriz snaží zatknout. Má být totiž deportována do Venezuely…
Díl 131 - Stříbrná lilie (Orestes) se miluje s Bellou. Malý Daniel, syn Consuely, je díky penězům Stříbrné lilie operován a zachráněn. V nemocnici nad jeho lůžkem se setkává Stříbrná lilie (Orestes) s Valentinou, která se nechá unést náruživostí po předchozí noci, kdy se se Stříbrnou lilií milovala coby Bella, a vášnivě Danielova zachránce líbá. Orestes vysloví podezření, že Valentina není vdaná, a chce jejího manžela spatřit. Josema oznamuje v nemocnici Gladiole, Macedoniovi a Consuele, že se s Tza Tzou hodlají vzít. Dochází k sourozenecké roztržce mezi Franklinem a Beatriz, protože Franklin nechal policejně pátrat po Beatriz, která utekla s Alejandrem. Juan Ángel přistihne Olympii s Lorenzem, svolá celou rodinu a přikáže před nimi Olympii, aby opustila okamžitě sídlo Villanuevů…
Díl 132 - Juan Angel svolá celou rodinu a vyžene Olympii za její nevěru s Lorenzem z domu. Olympie odchází i s Roquem. Vyhledá Oresta a snaží se hledat u něho oporu a odpuštění, Orestes ji odmítá. Roque zase přichází do penzionu Tza tzy za Josemou, který přežil Olympiin pokus o vraždu, a žádá ho, aby se už aspoň kvůli Orestovi s Olympií ještě jednou setkal. Josema kvůli Orestovi nakonec souhlasí a dává si s Olympií schůzku v Orestově baru Chameleón. Roman unese Chiqui do svého luxusního sídla, ale tam ji zachrání neznámá žena ordinérního vzhledu, říkající si Pompéza, a odveze Chiqui domů. Panenka z líčení události pochopí, že Chiqui se u Romana setkala se svou skutečnou matkou, která ji kdysi odložila u dveří útulku coby plod poměru s Lorenzem. Lorenzo se zapřísáhá, že Chiqui se už nesmí nikdy s Pompézou setkat. Valentina svolává schůzi akcionářů, na které hodlá zvolit Bellu de la Rosa prezidentkou agentury.
Díl 133 - Valentina potvrdí ve funkci prezidenta společnosti Bellu. Lorenzovi se to nelíbí, ale nemůže nic namítat. Orestes Valentině řekne, že ví, že se nikdy nevdala. Valentina ho ale stále odmítá. Orestes se přizná Boligomovi, že Valentinu i Bellu miluje úplně stejně. Boligoma ho přesvědčuje, aby se jedné z nich vzdal, ale to Orestes odmítá. Dál se s Bellou stýká jako Stříbrná lilie. Olimpia se sejde s Josemou a naléhá na něj, aby jí odevzdal polovinu svých peněz. Josema na oplátku ale chce, aby mu dovolila říct Orestovi, že je jeho otec. To ale Olimpia odmítá. Protože se s Josemou nedohodla po dobrém, unese spolu s Roquem Tza Tzu, aby po Josemovi mohla žádat výkupné. Drží Tza Tzu na neznámém místě a týrá ji. Má jí za zlé, že jí sebrala Juana Angela i Josemu.
Díl 134 - Roque a Olimpia drží Tza Tzu zavřenou na neznámém místě. Olimpia se rozhodne, že získají od Josemy výkupné a potom Tza Tzu zabijí. Roque na to ale nechce přistoupit. Všichni Olimpii podezírají z únosu Tza Tzy, ale Olimpia to popírá. Orestes se usmíří s Valentinou, která věří, že jako Bella dokáže na Oresta navždycky zapomenout. Roman vyhrožuje Jessice, že ji nechá zabít, jestli se mu bude plést do cesty. Jessica se ho ale nebojí. Má ale podezření, že to byl Roman, kdo Chiqui znásilnil. Jejich rozhovor vyslechne Boligoma, který se rozhodne říct o tom Orestovi. Chiqui trvá na tom, aby jí Muňeca řekla, kdo byla její matka. Muňeca se snaží vymluvit, ale Chiqui nechce ustoupit. Muňeca jí proto řekne jenom část pravdy, protože si nepřeje, aby Chiqui zjistila, že její skutečná matka je Jessica.
Díl 135 - Josema žádá, aby mu Olimpia řekla, kde drží Tza Tzu. Olimpia ale pochopitelně všechno popře. Bella stojí před soudem a její situace nevypadá nadějně. Uprostřed jednání se ale v soudní síni objeví Mateo převlečený za Stříbrnou lilii. Belle to sice nepomůže, ale Franklina to svede ze stopy, protože poprvé vidí Oresta a Stříbrnou lilii pohromadě. Adriana nachytá Olimpii a Lorenza v posteli. Olimpia se rozčílí a okamžitě odtamtud uteče. Josema přinese výkupné na místo, kde má peníze vyměnit za Tza Tzu. Všechno jde podle plánu, dokud se na místě neobjeví Juan Ángel. Zažene Roqueho a jeho kumpána na útěk a zachrání Tza Tzu. Roque přichází za Olimpií, aby jí řekl, že neuspěli. Olimpia je zoufalá a opíjí se. Roque jí vyzná lásku a přízná se jí, že ji odjakživa miloval.
Díl 136 - Pokračuje soud s Bellou, ale všichni svědčí proti ní. Její situace nevypadá moc dobře. Roque se Olimpii přizná, že ji miluje, ale Olimpia se mu vysměje. Není pro nic víc než obyčejný sluha. Bella u soudu nevydrží útoky proti své osobě a dostane hysterický záchvat. Soudce proto slyšení odročí. Tza Tza má výčitky svědomí, že nepoděkovala Juanu Angelovi za svou záchranu. Josema na něj žárlí a žádá Tza Tzu, aby si ujasnila své city k němu. Juan Ángel dostane výsledky pátrání soukromého detektiva, který měl za úkol odhalit tajemství Olimpiiny minulosti. Juan Ángel zjišťuje, že údajní rodiče Olimpie zemřeli na moři a neměli žádné děti. Proto Juan Ángel celé rodině oznamuje, že Olimpija se celou dobu vydávala za někoho jiného a že nikdo nezná její pravou totožnost.
Díl 137 - Olimpia poté, co je usvědčena z podvodu, uteče z domu a odjede svým autem. Orestes a Juan Ángel jedou za ní, protože vědí, že je opilá, a mají o ni starost. Olimpia havaruje a je těžce zraněná. Orestes jí ale zachrání život a Olimpija je převezena ve vážném stavu do nemocnice. Roque ví, že je Pandora pro Olimpii nebezpečná a pokusí se ji zabít. Naštěstí ho vyruší Tza Tza a Ninfa, ale Pandora se zhroutí. Není ani schopná říct pravdu o tom, co se stalo s Roquem. Uchýlí se k Tza Tze a žádá ji o pomoc. Yeiló přichází za Muňecou a Lorenzem. Lorenzo ji chce vyhnat a zavolá na ni policii, ale Yeiló stačí Muňece povědět, jak to mezi ní a Lorenzem bylo doopravdy. Adriana nachytá Chiqui, jak se líbá v hale s Franklinem. Řekne to Orestovi a snaží se ho přesvědčit, že Chiqui nečeká dítě s ním. Orestes žádá po Chiqui vysvětlení.
Díl 138 - Chiqui popírá, že by měla s Franklinem poměr. Je pohoršená, že Orestes pochybuje o tom, že je dítě jeho. Olimpia se v nemocnici probírá, ale zjišťuje, že nemůže hýbat nohama. Lékař potvrdí, že skutečně při nehodě ochrnula od pasu dolů a už nebude moct nikdy chodit. Olimpia je zoufalá a odmítá se s tím smířit. Pandora se obviňuje z toho, co se Olimpii stalo. Když se dozví, že její matka ochrnula, dostane nervový záchvat a zhroutí se. Řekne Jordimu převlečenému za Nelu, čeho byla jako dítě svědkem. Svěří se mu, že viděla, jak Olimpia zabila Luise Felipeho, Valentinina otce. Valentina přichází za Orestem do nemocnice, aby ho podpořila. Díky tomu se s Orestem znovu sblíží.

Má tlustá Valentýna - díly 114 - 125

31. března 2008 v 20:31 →Má tlustá Valentýna←
Díl 114 - Chiqui je ze svého těhotenství nešťastná. Orestes se ale na dítě těší a dělá plány do budoucna. Chiqui se mu svěří, že si dítě nechce nechat, ale on o tom nechce ani slyšet. Chiqui se nakonec svěří Muňece, že dítě, které čeká, není Orestovo, ale Franklinovo. Muňeca je zděšená. Snaží se Chiqui přesvědčit, aby řekla Orestovi pravdu, ale to Chiqui odmítá. Bella se trápí a snaží se na Oresta zapomenout. Mezitím jí přijde balíček ze Španělska, ve kterém je její stará panenka a dopis od jejího otce, ve kterém usvědčuje Olimpii. Olimpia se ho málem zmocní, ale neštěstí se jí to nepovede. Adriana namluví Pandoře, že strávila s Jordim noc. Pandora jí uvěří a okamžitě se s Jordim rozejde. Orestes přichází v převlečení za Stříbrnou lilii navštívit Bellu.
Díl 115 - Mstitel Stříbrné lilie se opět setká s Bellou a přemluví ji, aby s ním šla do nemocnice. Zde se seznámí s Kristoferem a Efraínem, které mstitel zachránil. Objeví je tam řádová sestra, spustí křik a oba rychle prchají. Franklin při výslechu personálu nemocnice se dozví, že mstitele doprovázela žena, jejíž popis přesně odpovídá Belle. Aquiles potká ve svém domě Joela, který mu nedokáže uspokojivě vysvětlit, co tam dělá. Chiqui prozradí Franklinovi, že je těhotná a že to dítě nechce. Franklin se jí to snaží rozmluvit. Pandora si vyrazí se Samuelem do baru, kde potkává Jordiho s Beatriz. Roque se setkává s Josemou, který naznačuje, že Roque zabil na hořící lodi Olympii Mercuri, což Roque popírá…
Díl 116 - Ninfa se po skandálu na svatbě vrací do práce jako služka, ale Valentýna nutí ji i všechny ostatní, aby akceptovali, že teď patří do rodiny Villanuevových. Chiqui mluví s Muněkou o neuskutečněném potratu. Připlete se k tomu Lorenzo a po odchodu Chiqui se dozví, že otcem dítěte, které čeká, není Orestes, ale Franklin. Josema se sejde s Olympií a přemlouvá ji, aby s ním ve jménu jejich velké lásky odešla. Ona ho však tvrdě odmítá. U Beatriz se objeví vyčerpaný Alejandro a přestože na všechno reaguje velmi zle, chce mu Beatriz pomoci a postarat se o něj. Roman je v přítomnosti právníka zatčen a podle připraveného plánu posléze propuštěn. Zároveň podává žalobu na Bellu za sexuální zneužívání. Pak se jde napít do baru, kde s překvapením zjistí, že svlékající se tanečnice na pódiu není nikdo jiný než opilá Ariadna. Roman stropí v baru skandál a se zbraní v ruce Ariadnino vystoupení překazí.
Díl 117 - Přes protesty celé rodiny Franklin zatýká Oresta. Je přesvědčen o tom, že je Orestes Stříbrná lilie. Olympie uškrtí soudce Gómeze, který, aby mohl Olympii vydírat, spálil výsledky daktyloskopické zkoušky dokazující totožnost Belly a Valentiny. U soudcovy mrtvoly nechá Olympie stříbrnou lilii, aby zmátla policii a zároveň osvobodila Oresta. Gómez ještě stihl před smrtí poslat dopis Belle, ve kterém ji vydírá. Bella prozradí Juanu Ángelovi, že má materiál o Olympiině minulosti. Juan Ángel jí slibuje pomoc. Dovídá se také, že Orestes vlastní bar. Když se tam vypraví, nalezne v něm Josemu. Dozvídá se, že strávil 25 let ve vězení. Roman unesl Ariadnu do svého bytu a chce ji znásilnit. Ariadně se však podaří tajně zatelefonovat Jordimu a ten ji zachrání.
Díl 118 - Bella se vypraví za soudcem Gómezem kvůli jeho vydírajícímu dopisu. Nalezne ho však mrtvého. Je zděšena, že by Stříbrná lilie byl schopná vraždy. Je na místě přistižena Jordim a Franklinem, kterému nezbývá nic jiného, než ji zatknout. Ve vazbě se Bella setkává s Orestem, prosí ho, aby si ji vzal, ale Orestes si vzpomene na slib, který dal Chiqui, že ji s dítětem neopustí. Olympie se s Romanem domlouvají na tom, že se Belly zbaví. Roman se vrací do agentury jako akcionář. Ariadna se uchází o Jordiho a utvrzuje tak Pandoru, že je Jordi sukničkář. Ten v převleku za psycholožku Nelu se snaží být s Pandorou co nejčastěji, až v ní vzbudí podezření. Když vytáhne u Villanuevů zbraň na Joela, kterého spolu s Ninfou vyhazuje z domu Achiles, rozhodne se Pandora zjistit, kdo Nela opravdu je. Tza Tza se málem políbí s Josemou, když se mu svěřuje s utrpením, které její rodině způsobila Olympie. Josema jí slibuje, že už brzy bude Olympie odhalena. Olympii vadí, že dal Orestes Josemovi práci, odmítá však přiznat, co proti Josemovi má.
Díl 119 - Bella je s Orestesem ve vězení. Mají cely vedle sebe a povídají si. Bella po Orestesovi chce, aby ji dokázal svou lásku a vzal si ji za ženu. Orestes si vzpomene, že slíbil Chiqui, že se o ni postará a Bellu odmítne. I tak trvá na tom, že ji miluje, ale Bella si znovu slibuje, že na něho zapomene. Do Sasina domu přichází Jordi převlečený za Sasinu kamarádku Nelu. Chce být blízko Pandory. Olimpie se rozhodne vyhodit Belliny věci z domu, ale Juan Angel jí v tom zabrání. Olimpie přikáže Roquemu, aby se zbavil Josemy. Mezitím ještě Roque stihne zmlátit Franklina. Roman zase svede Ariadnu a spolu se rozhodnou, že se pomstí Belle. Ariadna prozradí matce, že Chiqui chtěla jít na potrat. Olimpia šílí a zbije Chiqui. Boligoma v opilosti prozradí Josemovi, že Orestés je Stříbrná Lilie. Aquiles jde za Ninfou a žádá ji o prominutí. Chce se s ní milovat. Za Orestesem přijde do vězení Olimpie a tvrdí, že už odhalila Bellino tajemství.
Díl 120 - Olimpie prozradí Orestesovi, že Bella je Valentýna a že zavraždila soudce. Bella se brání, ale Orestes ji nevěří. Bella volá Beatris a požádá ji, aby zavolala Valentýnu. Beatris jde se Sasou do agentury, kde ji ukáže věrný kostým tlusté Valentýny. Rozhodnou se Bellu převléct za Valentýnu. Beatris se snaží pomáhat Alejandrovi, který má deprese. Ninfa se miluje s Aquilesem, protože je přesvědčená, že ji miluje. Ráno od ní Aquiles odejde a řekne jí, že to byla léčka. Nechá ji samotnou v pokoji s Joelem. Před znásilněním Ninfu zachrání Benigno. Chiqui jde za Panenkou, ale zatím ji odmítá říct, kdo ji zbil. Chiqui se od Lorensa dozví, že nechal Franklina zmlátit, jde za Franklinem, ale ten ji řekne, že už ji v životě nechce vidět. Olimpie vyhrožuje Roquemu, že jestli Josemu nezabije, tak prozradí Josemovi, že Roque zabil Řekyni. Roque jde zabít Josemu, ale nakonec to nedokáže. Olimpie se rozhodne, že ho zabije sama.
Díl 121 - Josema řekne Sase, že po ní touží a políbí ji. Sasa je zmatená, ale než stihne něco říct, přeruší je Gladiola. Orestese i Bellu propustili pro nedostatek důkazů z vězení. Orestes se snaží pomoct Jordimu s Pandorou, ale Pandora Jordiho nechce ani vidět. Roman zjistí, že Chiqui čeká dítě a bojí se, že je to jeho. Lorenso se popere s Romanem o Ariadnu. Franklin v baru objeví díru, kde Stříbrná lilie schovává peníze. Nic v díře není, ale Franklin nevěří Josemovi, který tvrdí, že do té díry dávají trezor s tržbou. Pantoia začíná Josemu podezírat, že pomáhá Stříbrné Lilii. Debora se svěří Lorenzovi, že není HIV pozitivní a že chce jenom potrestat Alejandra. Požádá Lorenza, aby Alejandrovi už nedal žádnou práci. Lorenzo souhlasí. Beatris se snaží Alejandra přesvědčit, aby s ní šel na kliniku pro lidi s HIV. Alejandro se bojí. Sasa s Gladiolou objeví ve Valentýnině panence výsledky Luis Felipova pátrání a dozví se o Maríi Joaquině. Panenka si jde promluvit s Franklinem a přesvědčuje ho, že nemá Chiqui tak přísně soudit. Valentýna se převleče za sebe samu v tlusté podobě a vrací se do domu Villanuevů. Všechny přesvědčuje, že není Bella a prohlásí, že tetě Celestě někdo ukradl její peníze.
Díl 122 - Valentýna řekne u Villanuevů, že osoba, která ukradla tetě Celestě peníze a která ji taky zabila, se jmenuje Jaoquina Crespo, ale neprozradí jim, že se jedná o Olimpii. Nikdo Valentýnu nepozná a Orestes se pořád snaží promluvit si s ní. Segundo Valentýně řekne, že zná jméno detektiva, který pro jejího otce zjišťoval podrobnosti o Olimpiině životě. Pacheco oznámí, že zítra Valentýna musí k soudu kvůli Romanovu obvinění. Olimpie si chce s Josemou promluvit. Ještě než za ní Josemu jde, dá Sase dopis, který má v případě jeho smrti otevřít. Olimpie v souboji Josemu pravděpodobně zabíjí. Beatris jde s Alejandrem do nemocnice na vyšetření krve, ale Alejandro to vzdává. Jde do agentury, kde mu dává Lorenso výpověď a Debora mu vyhrožuje, že se mu bude mstít. Alejandro je na dně. Jordi se Samuelem se popere o Pandoru…
Díl 123 - Franklin zavedl v nouzi Chiqui, které se udělalo zle, do penzionu a ubytoval ji ve svém pokoji. Franklin se začíná zabývat myšlenkou, že by dítě mohlo být jeho. Panenka nutí Chiqui, aby Franklinovi přiznala pravdu, ale Chiqui nechce, aby mělo její dítě nemajetného otce. Olympie je přesvědčena, že se jí podařilo zavraždit Josemu, a na oslavu pozve Lorensa do Claraboi. Roque ji od toho zrazuje. Lorenzo se v Claraboi setkává s Romanem, který mu opět nabízí nějaký společný obchod. Těžce raněný Josema hledá útočiště v penziónu u Tza Tzy, kde ho také zastihne krvácejícího Franklin. Hugo nabízí Josemovi, že ho zavede na místo, kde pozná, kdo je Olympie Mercouriová. Orestes je zmatený, zmítá se mezi city k Belle a Valentině. Valentina mu řekne, že Bella jí prozradila, že se s ní vyspal. Nechce už o Orestovi ani slyšet. Segundo vyčítá Achilovi jeho chování k Ninfě, ten mu před Elen řekne, že si Segundo ušetřil ponížení, když si ji nakonec nevzal coby služku. Mayela slibuje Jordimu, že z něho udělá modela číslo jedna, výměnou za Jordiho náklonnost. Bella se svěří Tza Tze, že má z přítomnosti Chiqui v penzionu strach, aby neodhalila její totožnost. Orestes její obavy zaslechne a žádá Bellu o vysvětlení.
Díl 124 - Gladiola z rozhovoru Panenky s Chiqui zaslechne, že nikoliv Orestes, ale její syn Franklin je otcem dítěte, které Chiqui čeká. Ze strachu z Olympie však Franklinovi nic neřekne. Orestes se stále marně dohaduje s Bellou o své lásce. Hugo (Pandora) zavede Josemu do klubu Cralaboya, kde se zároveň sešel Lorenzo s Romanem. Josema přede všemi hosty udělá Olympii ostudu tím, že prozradí její totožnost, a proti odporu Lorenza a Romana odvede s sebou Olympii z klubu. Mezi Orestem a Franklinem se v penziónu odehrává žárlivá scéna v bitvě o přízeň Belli, Gladiola vytáhne na Oresta pistoli. Ve stejné době se vkrade do Valentynina pokoje Roque s Nereidou, aby tam nastražil neznámé překvapení. Od úmyslu spící Valentynu uškrtit (postel je prázdná, naaranžovaná, aby budila zdání, že v ní Valentina spí), ho odradí Nereida, kterou totiž před dveřmi Valentinina pokoje přistihl Juan Ángel. Bella řekne Chiqui, že může být klidná, protože už nehodlá o Oresta usilovat.
Díl 125 - Sevilla chce Olimpii utopit v moři, aby už dál nemohla páchat zlo. Nakonec ji odvádí do sídla Villanuevů, kde všem sdělí, že je třeba, aby se dověděli pravdu o tom, kdo Olimpie ve skutečnosti je. Valentina a Pandora už se radují, že se konečně dočkají spravedlnosti. Ale Roque po straně řekne Sevillovi, že něco takového by přece matce svého syna neudělal. Sevilla je v šoku a nakonec ostatní s pomocí Rokeho umlčí tím, že jim řeknou, že Olimpie je alkoholička a že je to s ní vážné. Nereida najde ve Valentinině pokoji šaty Krásky, ukáže je Olimpii a ta ji přikáže, aby se měla na pozoru. Sevilla vyčítá Roquemu, že mu o Orestovi neřekl dříve. Nakonec z Roqueho vymámí přiznání, že celé ty roky Olimpii miloval a že to začalo dnem, kdy Sevilla zavrhl v opilosti dítě, které s ním Olimpie čekala. Sevilla ho chce zabít, že ho zradil a miloval jeho ženu a chtěl mu vzít i jeho syna, ale Roque mu řekne, že Orestes o něm ví a že ho obdivuje, sám mu celé dětství vyprávěl o dobrodružstvích kapitána Sevilly. Consuelo se vrací z Kolumbie do Venezuely a jde k Tza Tze. Je zničená, Daniel má nádor na mozku a ona nemá peníze na operaci. Franklin slibuje, že peníze sežene. Jordi točí reklamu u Lorenza, ve které měl původně hrát Alejandro. Reklamu má natáčet s Deborou, ale objeví se tam Ariadna a Deboru vystrčí, s tím že je jak kus ledu. Lorenzo natočí reklamu s Ariadnou, ale žárlí na ni, protože se mu její vášnivý polibek s Jordim nelíbí. Beatriz Jordiho varuje, sláva ho může připravit o ty nejbližší.

Má tlustá Valentýna - díly 101 - 113

31. března 2008 v 20:30 →Má tlustá Valentýna←
Díl 101 - Do domu Villaneuvů přijde Bella s Franklinem. Bella všem ukáže důkazy, že Olympie zfalšovala dokumenty týkající se Evina dluhu a Franklin si Olympii odvádí do vězení. Do vězení za Olympií přijde Juan Ángel a řekne Olympii, že ji nepomůže, jen jí zaplatí právníka. Bella se prohlásí za Valentýninu zmocněnkyni a ujme se domu Villanuevů. Dá příkaz vyhodit všechny Olympiiny věci na ulici. Do penziónu přijde Josema. Když se tam objeví Roman a chce mluvit s Bellou, Josema ho vyhodí. Tím si získá sympatie všech a stává se novým podnájemníkem. Arijadna se chce Romanovi pomstít za to, že ji nechal a vyspí se s Lorensem. Přitom se oba natáčejí. Přistihne je ale Panenka, je zničená a svěřuje se Franklinovi, který ji utěšuje. Josema zaslechne, jak se Sasini přátelé baví o tom, co se odehrálo v domě Villanuevů. Jde Olympii navštívit do vězení. Tam Olympii řekne, že byl celých dvacet pět let ve vězení kvůli smrti pravé Olympie Merkuryové a jejího manžela. Olympie se s ním ve vězení miluje. Další návštěva, která za Olympií přijde, je Orestés.
Díl 102 - V Olympiině vězení se setkává Orestés s Josemou. Olympie tvrdí, že si Josema spletl celu a posílá ho pryč. Orestés jí nevěří. Jordi je sám s Mayelou, která se ho snaží svést. Zároveň mu nabízí místo modela. Jordi to odmítá, snaží se jít pryč, ale Mayela ho políbí. V tom okamžiku přijde Hugo a hrozně žárlí. Josema se setkává s Rokem a řekne mu, co se mu za ta léta přihodilo. Roke jde za Pantojou a snaží se ho přesvědčit, že on sám zfalšoval ty dokumenty a Olympie o ničem nevěděla. Chce jít do vězení místo Olympie. Jde za Olympií do cely. Olympie mu začne vykládat o svém milování s Josemou, Roke žárlí, pohádají se a Roke Olympii nadává a prokleje ji. Ariadna se s Bellou pohádá kvůli Romanovi. Bella se jí snaží přesvědčit, že se jí jenom snažila pomoct. Sasa si povídá s Josemou. Poví mu o všem, co jí Olympie provedla, ale Josema tomu nemůže uvěřit, protože pořád Olympii miluje. Franklin utěšuje Panenku kvůli Lorencově nevěře. Obejme ji a v tu chvíli přijde Chiqui, která ztropí scénu. Franklin se snaží promluvit Chiqui do duše, ale nepodaří se mu to.Orestés jako Stříbrná Lilie přijde k Moralesovi pro svou tašku z penězi, kterou před tím Morales s Karegatem ukradl Panence. Morales se ho snaží přemluvit, aby s ním začal spolupracovat, ale Orestés odmítá. Valentýna jde spát v domě Villanuevů a tam už ji v pokoji čeká Roman.
Díl 103 - Roman přijde k Bellei do pokoje a chce ji znásilnit. Rozmyslí si to a chce to uskutečnit u sebe doma. Tam mu v tom zabrání Stříbrná lilie, a odvede Bellu domů. Ta mu dává Olympiiny šperky. Bella potom přiznává Ninfě, že přestože Orestése pořád miluje, ke Stříbrné Lilii ji něco přitahuje. Bella vyslechne rozhovor mezi Ariadnou a Chiqui. Dozvídá se, že Orestés se s Chiqui při své rozlučce se svobodou nemiloval a že to všechno byla léčka. Pandora je naštvaná na Jordiho, myslí si, že se líbal s Mayelou. Nakonec mu odpouští. Sasa navštíví Olympii ve vězení a ta ji málem zabije. Lorenco požádá Panenku o rozvod, protože si chce vzít Ariadnu. Panenka souhlasí a vyhání ho z domu. Josema navštíví dům Villanuevů, protože chce mluvit s Rokem, ale mluví pouze s Juan Angelem. Orestés jde dát Boligomovi šperky, které dostal od Belly a v tu chvíli vtrne do podniku Franklin se svými muži. Najde na podlaze perlový náhrdelník.
Díl 104 - Mayela pozve Jordiho na casting kvůli reklamě. Jordi přijde a Mayela využije situace a chce se s ním milovat. V nejnevhodnější chvíli přijde Pandora a rozhodne se, že Jordiho kvůli jeho nevěře opustí. Juan Ángel přijde k Sase do penziónu a přesvědčuje ji, aby vyhodila Josemu. Ta se Josemy zastává, ale pak zjistí, že je to Rokeho přítel a že byl Roke zavřen do vězení za falšování dokumentů. Bella přizná Segundovi svoji pravou identitu, a dozvídá se, že Segundo o tom celou dobu věděl. Chiqui se dozví, že musí jet pracovat mimo město a řekne Frenklinovi, že ho chce mít jako osobního strážce. Frenklin, kterého uráží Chiquina povýšenost, posílá místo sebe kolegu Vallenillu. Romanovi dojde videokazeta od Ariadny, kde je nahrána v posteli s Lorensem. Josema navštíví Rokeho ve vězení. Tam zdrceně poslouchá, co všechno Roke kvůli Olympii udělal. Orestés Bellu přistihne, jak čte dopisy, které poslal Valentině. Chce zjistit pravdu, ale Bella se mu ji bojí říct.
Díl 105 - Roque s Josemou (José Manuelem) si ve vězení připomínají námořnickou minulost a osudové okamžiky požáru lodi a ztroskotání. Josema vyčítá Roqemu, že si pro přežití vybrali nečestný způsob neodpovídající jeho zásadám. Roque mu vysvětluje, proč z Maríi Joaquiny udělal Olympii Mercouriovou. Pepa Olympii předpoví, že Olympii bude soudit hlavně její syn, kterého tolik miluje. Bella z dopisů konečně pochopí, že Orestes skutečně Valentinu miloval, a trápí se tím, že svým zásahem "sama sobě" tuto hlubokou lásku přebrala a umenšila. Benigno odhalí, že to Orestes je Stříbrná lilie. Tza Tza přivádí zpátky domů Pandoru. Olympie, která byla propuštěna z vězení, se objevuje zrovna ve chvíli, kdy rodina oslavuje Pandořin návrat. Panenka, u které je zrovna Chiqui, vyhazuje Lorenza z domu. Chiqui se děsí, že rozvod poškodí její kariéru. Objevuje se Stříbrná lilie (Orestes) a pomůže Panence Lorenza vyhodit. Vzteklá Chiqui tajně zavolá Franklina. Ten s Jordim obklíčí dům, ale najde jen vyjíždět auto, řízené Benignem, který odváží Oresta. Franklin je přesvědčen, že Orestes a Stříbrná lilie jsou tatáž osoba nebo aspoň spolu spolupracují. Panenka, která podle své rtěnky na Orestově ruce pochopí, kdo je Stříbrná lilie, se před Orestem Franklina zastane a ten pochopí, že Panenka ho poznala. Chiqui žádá po Orestovi vysvětlení.
Díl 106 - Bella vykáže Olympii, která se právě vrátila z vězení, do pokoje pro hosty. Olympie zuří. Zároveň Bella oznámí Orestovi a Chiqui, aby si hledali ubytování jinde. Orestes odmítá opustit dům, dokud mu to nenařídí Valentina osobně. Josema (José Manuel) opět přichází za Olympií a chce vědět, zda se jí opravdu tehdy narodilo dítě. Olympie mu to odmítá prozradit. Při rozhovoru je přistihne Juan Ángel a vykáže Josemu z domu. Tza Tza zjistí, že má Josema nůž i tetování na paži se znakem stříbrné lilie. Roman v agentuře zmlátí Lorenza, který právě falšoval faktury. Beatriz odveze Lorenza domů, kde ho Panenka odmítá přijmout, ale pak jeho ošetřováním pověří Ritu. Jordi se snaží nějak dostat za Pandorou, podaří se mu to s pomocí Beatriz v převlečení za psycholožku Marianelu. Svým příchodem vysvobodí Pandoru z drápů Olympie. Tvrdí, že si ji jako psycholožku zvolil Juan Ángel. Chiqui odjíždí na přehlídku v doprovodu Franklina, coby osobního strážce, protože jiný doprovod na poslední chvíli selhal. Její nepřítomnosti využije Orestes k tomu, aby pro Bellu uspořádal na terase slavnostní večeři na usmíření, při které obřadně pálí dopisy, patřící Valentýně. Bella je z toho nešťastná.
Díl 107 - Kráska žije v domě Villanuevových. Olympie ji nachytá, jak se líbá s Orestem, je vzteky bez sebe. Proč si musel Orestes začít něco s ženou, která jejich rodině tolik ublížila. Orestes prohlásí, že bude stát při Krásce, i kdyby to mělo znamenat konflikt s vlastní matkou. Olympia požaduje návrat Valentiny, Krásce nevěří. Kráska začne na Valentýnu žárlit, Orestes sám není schopen říct, co udělá, že zase Valentýnu spatří. Kráska se na sebe zlobí, přece nebude sama na sebe žárlit. Chiqui jede za prací a doprovází ji tam Franklin jako osobní strážce. Skupina lidí běží za Chiqui a ta se zavře u Franklina v pokoji, s tím, že sama v pokoji nebude. Juan Angel se snaží vyzvídat na Sevillovi podrobnosti z Olympiiny minulosti. Ten odmítá cokoliv říct. Tza Tza řekne Juan Angelovi, že je přesvědčena, že Olympia má prsty ve smrti Evy i Luise Felipa. Marianela-Jordi zakazuje Pandoře , aby se stýkala se Samuelem. Juanu Angelovi říká, že ji posílá Tza Tza. Sevilla se u Tza Tzy znovu setkává s Orestem. Ten se ho vyptává odkud jeho matku zná. Sevilla tvrdí, že pracoval pro jejího otce. Nereida uspí Krásku omamnou látkou. Olimpia jí sejme otisky prstů. Kráska je z toho celá vyděšená, bojí se, že bude vyzrazena. Chiqui se opije, Franklin ji dá do vany se studenou vodou, nakonec se opět políbí.
Díl 108 - Chiqui přizná Franklinovi, že se jí líbí, ale také mu řekne, že jejich láska je nemožná, že ona nechce žít jako chudá. Franklina se to dotkne a chce odjet. Chiqui ho umluví, aby počkal, až skončí přehlídka. Franklin žárlí, protože Chiqui předvádí plavky. Vystupuje sebevědomě, ale Franklin moc dobře ví, jak se v nitru neustále trápí. Orestes touží po Krásce, ta mu ale říká, že spolu nebudou nic mít, dokud si nevyřídí rozvod s Chiqui. Sevilla chce po Roquem, aby mu řekl, jestli je Orestes jeho syn. Roque to nechce říct. Přichází Olympie a kategoricky popírá, že by byl Orestes Sevillův syn. Tvrdí, že o Sevillovo dítě přišla při ztroskotání. Roque jí domlouvá a svěřuje jí, že Sevilla je smrtelně nemocen a že by měl o Orestovi vědět pravdu. Beatriz říká Krásce, že by se Valentina měla vrátit, slibuje jí, že jí pomůže. Jordi řekne Beatriz, že Hugo je Pandora. Ariadna se chce Romanovi pomstít za to, že ji nechal v den svatby. Jde za Jordim a vyklopí mu vše, co ví o jeho obchodech. Pacheco zjistí, že Olympia investuje do obrovského zábavního centra, ale investice jdou na jméno María Joaquina Crespo. Valentina pochopí, že Olympia investuje peníze, které sebrala jejímu otci a tetě Celeste. Tza Tza se hrabe v Sevillových věcech a zjistí, že byl zavřený.
Díl 109 - Tza Tza zjistila, že Sevilla je trestanec a ke všemu ještě zná Olympii. Chce ho vyhodit z pensionu. Sevilla dostane infarkt. Tza Tza má výčitky a rozhodne se, že z pensionu nemusí. Sevilla blouzní a v horečkách se vyptává Olympie, kde je jeho syn. Tza Tze pak řekne, že byl do Olympie zamilován a toužil s ní mít dítě. Roman násilím odvede Valentinu z agentury a chce ji znásilnit. Orestes hledá Franklina a dozví se, že doprovází jako osobní strážce jeho ženu. Chiqui se vrací a objímá se s Franklinem, nachytá je při tom Olimpia. Řekne Chiqui, aby si hleděla svého muže a ať mu namluví, že je těhotná, aby jí ho Kráska nemohla vzít. Kráska se zmocní Romanova mobilu a zavolá Oresta. Ten ji jako Stříbrná lilie přijde zachránit. Boligoma a Benigno ji dopraví domu. Segundo nakáže Benignovi, aby Krásku stále hlídal, nesmí se jí nic stát. Benigno ho nechápe, ale slíbí, že rozkaz splní. Nereida najde Krásku ležet v jejím pokoji a myslí si, že je mrtvá. Chiqui shromáždí celou rodinu a chce jim sdělit, že je těhotná. Přichází i Panenka a po ní Lorenzo. Panenka ostatním sděluje, že se s Lorenzem rozvádějí. Orestes je u Krásky, nezemřela, byla jen v mdlobách, řekne jí, že ji miluje a že se na každý pád rozvede.
Díl 110 - Chiqui sděluje Krásce, že Orestes nikdy nebude její. Romana ve vězení někdo otráví a Franklin ho veze do vězení. Alejandro prosí, aby Beatriz řekla Deboře, že jeho uklouznutí s Ariadnou nebylo nic vážného. Přichází Debora a myslí si, že Alejandro má něco i s Beatriz. Udělá scénu a řekne Alejandrovi, že kvůli němu je HIV pozitivní. Alejandro je zničený, Beatriz také. Chiqui sděluje rodině, že čeká s Orestem dítě. Orestes jí nevěří a tvrdí přede všemi, že si to vymyslela, aby si ho udržela a že on miluje Krásku. Kráska odchází s Franklinem a říká Orestovi, aby na sebe vzal odpovědnost za své dítě. Sevilla vyznává lásku Tza Tze. Ta se děsí. Lorenzo a Ariadna se stále více sblížují. Kráska vidí u Tza Tzy Sevillu. Ten se dozvídá, že Olimpie má na svědomí smrt Celeste. Pepa Orestovi prozradí že mezí ním a ženou, kterou miluje stojí smrt.
Díl 111 - Orestes se v noci vrátí domů opilý a Bella s ním zůstane uvězněná v jeho pokoji. Ráno je tam spolu najde Chiqui a obviní Oresta, že spolu stále mají poměr. Orestes Bellu přesvědčuje, že je nic nemůže odloučit. Jestli s ním Chiqui opravdu čeká dítě, tak se o něj postará, ale Belly se odmítá vzdát. S tím ale Bella nesouhlasí a řekne Orestovi, že jestliže je dítě jeho, je mezi nimi navždycky konec. Orestes Chiqui nevěří, že je opravdu těhotná, a rozhodne se odvézt ji na vyšetření. Chiqui se bojí, že Orestes zjistí, že mu lhala. Josema se zastane Pandory proti Olimpii. Olimpia má na něj zlost a rozhodne se, že se ho zbaví. Roquemu se do toho ale nechce, protože má k Josemovi stále úctu jako ke svému kapitánovi. Přesto mu ale doručí vzkaz, ve kterém zve Olimpia Josemu na schůzku.
Díl 112 - Orerstes Chiqui nevěří, že s ním opravdu čeká dítě. Proto ji donutí jít do nemocnice na těhotenské testy. Chiqui z toho má hrůzu, protože se bojí, že Orestes zjistí pravdu. Překvapivě se ale ukáže, že Chiqui je opravdu těhotná. Je z toho víc v šoku než Orestes. Není na dítě připravená a nechce ho mít. Svěří se Olimpii, která jí vyhrožuje, ať ji ani nenapadne těhotenství přerušit. Dítě, které bude Chiqui s Orestem mít, je podle Olimpie jediná zbraň proti Belle. V agentuře se všichni dozvídají, že má Alejandro AIDS. Alejandro je zoufalý a odmítá pomoc od přátel. Orestes přichází Belle oznámit, že Chiqui je opravdu těhotná. Zároveň ji ale přesvědčuje, že i když bude mít s Chiqui dítě, chce dál zůstat s Bellou. Bella to ale odmítá, protože je to pro ni příliš velká překážka.
Díl 113 - Bella se trápí kvůli Orestovi a je odhodlaná za každou cenu na něj zapomenout. Orestes jí to ale nechce dovolit a stále na ni naléhá, aby jejich vztah nevzdávala. Franklin přijde Bellu hlídat do domu Villanuevových. Obává se totiž, že by Roman mohl Belle usilovat o život. Orestovi se jeho přítomnost v domě nelíbí a trvá na tom, že bude Bellu chránit sám. Chiqui se s ním snaží sblížit a přesvědčuje ho, že mají novou příležitost, aby začali od začátku a všechno napravili. Orestes ji ale odmítá a znovu jí říká, že miluje jinou ženu. Franklin se trápí kvůli Chiqui a přesvědčuje Bellu, že bude možná nejlepší, když se spolu pokusí vybudovat vztah. Bella o tom začíná uvažovat. Orestes a Chiqui je spolu nachytají v objetí a oba na ně žárlí.

má tlustá Valentýna - díly 91 - 100

31. března 2008 v 20:28 →Má tlustá Valentýna←
Díl 91 - Bella si čím dál tím víc uvědomuje, že je do Oresta stále zamilovaná. Franclin vyšetřuje případ Stříbrné lilie a utvrzuje se v přesvědčení, že je to ve skutečnosti Orestes. Zároveň musí pořád myslet na Chiqui. Muňeca si toho všimne a má obavy, že mezi Franklinem a Chiqui něco je. Jorge začne v agentuře točit svůj reklamní šot, ale práce se nedaří. Alejandro a Debora spolu nemluví, protože se pohádali kvůli Alejandrovým nevěrám. Jorge prohlásí, že chce do spotu někoho jiného, a navrhne, aby milenecký pár představovala Bella a Orestes. Oba jsou z toho nejdřív v šoku, ale nezbývá jim nic jiného, než na návrh přistoupit. Oba ale podlehnou svým citům a políbí se doopravdy. Bella si přizná, že je do Orestese stále zamilovaná. Oresta Bella přitahuje, ale přesto ho trápí výčitky svědomí kvůli Chiqui.
Díl 92 - Jorge trvá na tom, že Bella a Orestes budou protagonisty jeho nové reklamy. Oběma nezbývá nic jiného, než souhlasit. Plánují, že se s celým štábem vydají na usedlost Villanuevů, aby tam natočili exteriéry. Pantoja přistihne Jordiho a Huga ve své kanceláři a okamžitě Jordiho vyhodí. Po přímluvě Tza Tzy ho sice vezme zpátky, ale je v šoku z toho, že je Jordi homosexuál. Jordi nemůže prozradit Hugovu pravou identitu, a proto se s tím smíří. Lorenzo stále dělá Ariadně návrhy a Olimpia je přistihne při polibku. Zuří a nutí Romana, aby si Ariadnu okamžitě vzal. Juan Angel se od Tza Tzy dozví, jak Olimpia trápila Pandoru v jejich vlastním domě. Vyhrožuje Olimpii, že až bude mít dostatek důkazů, požene ji před soud. Olimpia je odhodlaná ho zabít, pokud k tomu dojde. Bella a Orestes zůstanou kvůli bouři sami na haciendě Villanuevů odříznutí od světa.
Díl 93 - Orestovi a Belle se podaří dorazit do venkovského domu Villanuevů. Filmařský tým však musí přenocovat v hotelu, neboť silnice jsou při špatném počasí nesjízdné. Franklin se domnívá, že Orestes má cosi společného se Stříbrnou lilií. Tza Tza se mu to snaží vyvrátit. Jordi a Pandora jsou Tza Tze vděčni za její obětavou pomoc. Tza Tza přesvědčí Pandoru, aby promluvila s Juanen Angelem, který má o ni velkou starost. Pandora vyhledá svého otce, při rozhovoru je však překvapí Roque, kterému se podařilo utéct ze sklepa, kam ho předtím zavřeli Jordi a Hugo. Vyděšená Pandora odchází. Franklin při kontrole účetních dokladů sirotčince zjišťuje, že Chiqui je adoptované dítě. Muňeca přiznává, že není její skutečná matka. Chce vědět, co se děje mezi Franklinem a její dcerou. V hotelu se Alejandro snaží svádět Beatriz, která ho odmítá. Juan Angel se pohádá s Olimpií a vyhrožuje jí, že jakmile bude mít důkazy o jejích zlých činech, vyhodí jí z domu Villanuevů na ulici. Valentýna a Orestes se stále nemohou dohodnout, kdo bude spát v posteli a kdo v hamace.
Díl 94 - Bella s Orestem se ocitnou sami ve venkovském sídle Villanuevů poté, co se zbytek filmového štábu nedostal přes rozvodněnou řeku. Uloží se spolu do houpací sítě, ale Orestes musí slíbit, že se Belly ani nedotkne. Svůj slib dodrží, ráno se však probudí sám. Vypraví se Bellu hledat, najde nejdříve její prádlo a pak i ji, spoře oděnou, koupající se v řece. Začne ji při plavání vášnivě fotografovat, načež ji přemluví k pózování i na souši. Nakonec jeden druhému beznadějně podlehnou. Chiqui se od Franklina dovídá o tom, že její manžel je s Bellou sám v domě na venkově a společně s Franklinem se za nimi vypraví. Hugo nechal uveřejnit další skandální článek, podle něhož existuje souvislost mezi Olimpií a Královnou z nočního baru. Soptící Olimpie se vypraví do redakce, kde náhodou vyslechne, že je to právě Hugo, kdo píše pod pseudonymem Stříbrná lilie. Olimpie Huga odvleče na záchod, kde ho zahrne výhrůžkami a chce mu ublížit. Jemu se však podaří uniknout. Roke s pistolí v ruce pátrá v penzionu po Pandoře. Mezi ním a Jordym dojde k ostré hádce. Bella se snaží od Oresta vyzvědět, jak je to s ním a s Valentýnou. Orestes má v hlavě úplný zmatek. Bella mu v jednu chvíli chce svěřit celou pravdu, ale vzpomene si na dosud nedokonanou pomstu a ovládne se. Nakonec po večeři v domě Orestovi znovu podlehne. Lorenco se náhodně od Muneci dovídá, že Chiqui je zamilovaná do Franklina. Vyhrožuje, že proti němu něco podnikne. Olimpii navštíví Roman s Moralesem a pod pohrůžkou zrušení Ariadniny svatby ji donutí, aby Moralese přijala za společníka. Termín svatby je pak stanoven za týden. Na večeři, kde je svatba slavnostně oznámena, sedí vedle Achilla Fabiola, která posléze všem sdělí, že oni dva se také budou brát. Achilles je zděšen. Consuelo chce pro svou nešťastnou lásku k Franklinovi opustit penzión a přestože je její syn Daniel nemocný, odmítá návštěvu lékaře a trvá na tom, že se synem odejde. Chiqui s Franklinem vstupují do venkovského domu a nacházejí Bellu s Orestem v náručí.
Díl 95 - Chiqui nachytá Oresta s Kráskou v posteli. Je zdrcena. Orestes je zmaten. Valentýna si myslí, že noci strávené s ní lituje. Odchází a Jorge ji najde ubytování v hotelu. Chiqui se opije a Franklin ji náhodou přinese do stejného hotelu, kde je i Valentýna. Dá ji k ní do pokoje. Roque objeví Pandoru v pensionu. Pantoja ji zachrání a zavolá Juana Angela, který si ji odvede. Fabiola se snaží Aquila dotlačit ke svatbě. Aquiles dělá vše podle instrukcí Ninfy. Ninfa vylije Fabiole na šaty polévku. Chiqui mluví ze spánku, a tak se Valentýna dozví, že se milovala s Orestem.
Díl 96 - Valentýna se dozvídá, že Chiqui znásilnil Roman, chce se Oresta vzdát, ale Orestes mezitím požádá Chiqui, aby dala souhlas k rozvodu. Valentýna varuje Ariadnu, aby se nevdávala za Romana, že s ním nebude šťastná. Ariadna si myslí, že z ní mluví závist. Morales s Romanem čekají další zásilku drog. Pandora se Franklinovi nabídne, že v přestrojení za Huga bude fungovat jako tajný agent. Lorenzo varuje Franklina, ať se drží od Chiqui co nejdál. Panenka vyslechne rozhovor Lorenza a Ariadny a je si jista, že má její muž milenku. Rita ji pošle za Angelikou. Ta Panence předpoví, že bude brzy sesazena jinou královnou. Olimpie Panenku doprovází k Angelice. Ta jí nakonec sdělí, že minulost se k ní vrací. Že přijde muž s jizvou ve tváři, který je otcem jejího dítěte a že jejím osudem je smrt. Olimpie se vyděsí. Sevilla má být přece dávno mrtvý! Utopil se při ztroskotání Stříbrné lilie. Sevilla však byl 25 let ve vězení za vraždu a nyní je propuštěn. Chce najít Roqueho a Marii Joaquinu, ženu, kterou miloval.
Díl 97 - Orestes oznamuje Krásce, že požádal Chiqui, aby mu dovolila rozvod. Lorenzo vymlouvá Ariadně svatbu s Romanem, Olimpia chce, aby Lorenzo a Ariadna ukončili svůj románek. Kráska svolává mimořádnou schůzi podniku a tam všem sděluje, že jediný, kdo je vinen za katastrofální situaci podniku, je Lorenzo, protože si bral neoprávněně peníze. Pandora má být tajným agentem, aby vyzvěděla více o drogách, s kterými obchodují Roman a Morales. Pandora nainstaluje u Romana v domě mikrofon a podaří se jí vyváznout. Chiqui použije Canelitu k tomu, aby se přiblížila Orestovi. Jdou spolu všichni tři na zmrzlinu. Objeví se tam Roman s Kráskou a Orestes ztropí žárlivou scénu. Kráska je zase naštvaná a myslí si, že si Orestes celý rozvod jen vymyslel. Gomez chce po Olimpii, aby mu dala nějaké akcie, jinak dá soudu k dispozici falešné směnky. Olimpia na to přistoupí. Olimpia má strach a začíná pít. Kráska nechá v agentuře provést audit. Ukáže se, že Lorenzo zpronevěřil velké množství peněz. Lorenzo svěřuje Olimpii, že ty peníze bral pro ni. Olimpia mu chce pomoct. Kráska chce po Romanovi jako důkaz lásky, aby Ariadnu nechal právě v den jejich svatby, chce tak sestřenku zbavit nebezpečného nápadníka. Roman je do Krásky úplně blázen, věnuje jí perlový náhrdelník. Do Krásčiny kanceláře vstupuje Pacheco s tím, že pro ni má skvělou zprávu...
Díl 98 - Tza Tza říká Juanu Angelovi, že ho nechce nikdy vidět. Pacheco odevzdává Valentině směnky, ta ale říká, že Olimpii zatím neudá, sama bude potrestána nenávistí, kterou zasela kolem sebe. Valentina se Tza Tze konečně přiznává k tomu, kdo je. Olimpia přinese Gomezovi akcie, zato chce, aby jí dal směnky, Gomez je vyděšen, směnky mu někdo ukradl. Olimpie se na něj vrhne a málem ho uškrtí. Sevilla už je na svobodě. Jeho dávní přátelé mu pomáhají, vděčí mu za mnoho. Chiqui chce adoptovat Canelitu, myslí si, že tak k sobě upoutá Oresta. Orestes celou hru odmítá. Panenka to Chiqui také vymlouvá. Panenka jí říká, že ví, že s Franklinem něco měla, řekl jí to totiž on sám. Chiqui se rozčílí a nazve Franklina nuzákem. Panenka jí připomene, že ona sama je také z chudých poměrů, to Chiqui rozčílí a dá Panence facku. Franklin, Jordi a Hugo s ostatními jdou na místo, kde má dojít k předání drog. Vidí tam i Stříbrnou lilii. Dojde k přestřelce, protože Pandora fotí jak o život a nedbá na svou bezpečnost. K opravdovému předání drog však došlo někde jinde, tam je i Orestes- Stříbrná lili e varuje Romana, aby přestav páchat zločiny jeho jménem. Přichází Caregato a Oresta zezadu praští. Oman se chystá Orestovi strhnout masku...
Díl 99 - Kapitán José Manuel Sevilla stále nemůže zapomenout na Maríu Joaquinu, alias Olympii, která se stala jeho osudovou ženou. Vzpomíná na chvíle, kdy si ji odvedl z námořnického baru, kde patřila všem, na svou loď. Také Olympie na něho vzpomíná. Nemůže mu zapomenout to, že kdysi odmítl dítě, které s ním čekala. Olympie se utápí v alkoholu jako kdysi Eva. Nedokáže strávit pomyšlení, že se k ní Orestes otočil zády. Segundo naznačí Juanu Ángelovi, že jedno z dětí není jeho. Orestovi se coby Stříbrné lilii při zátahu na Romana a Moralese podaří Franklina odzbrojit a utéci, zároveň mu však vyjádří své sympatie. Juan Ángel objeví při pozdním návratu Oresta kuklu, Orestes se vymlouvá, že je součástí reklamního kostýmu. Soudce Gómez přichází s pistolí do penziónu vymáhat falešné směnky, kterými Olympie připravila Valentýnu o dědictví a dům. Stříbrná lilie (Orestes) Gómeze vyžene a odevzdá Tza Tze kufřík s penězi, aby ho předala Panence pro útulek. Jorge se vrací do Španělska a přichází před odjezdem za Orestem promluvit si s ním o Valentýně a Belle.
Díl 100 - Jorge se před odjezdem do Španělska přijde rozloučit za Orestem a řekne mu, že ho Bella miluje a aby tuto šanci nepromarnil. Roman přistihne Bellu, jak odevzdává Panence kufřík s penězi od Stříbrné lilie. Pozná v něm svůj kufřík s Moralesovými penězi. Posedlý touhou po Belle jí odevzdá své akcie v reklamní agentuře a slíbí, že zítra, kdy si má brát Ariadnu, řekne u oltáře "ne", pokud bude Bella jeho. Své slovo splní a rodina je v šoku. Bella se však Romanovi vysměje a před Orestem a Juanem Ángelem vysvětlí, že tak chtěla jen zachránit Ariadnu. Panence zabrání jít na svatbu Morales, který si přijde pro kufřík. Omráčí Jordiho, který hlídkuje před domem. Mateo zachrání Panenku před tím, aby ji Morales zneužil, kufřík si však Morales odnáší výměnou za to, že omráčeného Jordiho nezabije. Josema - José Manuel Sevilla - se vrací do Venezuly. V Caracasu zaslechne z rádia v souvislosti se slavnou svatbou jméno Olympie. Potkává se s Macedoniem, který ho přivede do penzionu, kam Kočičák přišel zabít Huga. Když Kočičák zjistí, že reportér je holka, chce ji znásilnit. Josema (José Manuel) Huga (Pandoru) před Kočičákem zachrání. Lorenzo ještě před svatbou Ariadně navrhuje, aby s ním utekla. Chiqui je oba přistihne, ale Lorenzovi se ji podaří přesvědčit, že šlo jen o otcovské objetí před závažným životním krokem. Po nevydařené svatbě se ji snaží získat pro sebe.

Má tlustá Valentýna - díly 81 - 90

31. března 2008 v 20:27 →Má tlustá Valentýna←
Díl 81 - Tza-Tza objeví ve svém penzionu postřeleného Mstitele Stříbrné lilie. Sundá mu masku a zjistí, že je to Orestes. Ten ji přemluví, aby ho u sebe ukryla a zavolala lékaře. Dokter José Gregorio ho ošetří. Gladiole a Franklinovi je podezřelé, že se Tza Tza zamyká ve svém pokoji s José Gregoriem. Franklin do pokoje vtrhne, ale Oresta neobjeví. Tza Tza se vymluví na to, že dostala virózu a nechtěla nikoho z domu nakazit. Valentina, jež se vydává za Bellu, se octne ve vazbě. Podezřívají ji, že je komplicem Mstitele. Nemá u sebe žádné doklady. Franklin se rozhodne, že jí obstará doklady falešné. Beatriz ví, že Bella je ve skutečnosti Valentina a nabídne ji svou pomoc, aby Valentina mohla pomstít svého otce a matku. Má tajný plán. Olimpia se dozví, že Valentina přiletěla zpět do Venezuely a v závěru epizody ji navštíví ve vězení. Dá ji najevo, že zná její pravou totožnost. Lékaři zachrání život Jordimu, Pantoja převlečená za Huga se o něj stará. Roman se pokusí znásilnit Chiqui. Ta ho v sebeobraně udeří a odchází z jeho domu.
Díl 82 - Belle se podaří setřást Olympiino podezření, že by mohla být Valentýna a naopak jí pohrozí brzkým odhalením jejích intrik. Franklin obstrará Belle nové doklady. Chiqui se shání po Orestovi a dozvídá se o loupeži v Orestově kanceláři. Jde manžela hledat na policii, ale setká se pouze s Franklinem, který se jí vyzná ze své touhy a snaží se ji získat. Chiqui si v té souvislosti připomene svůj zážitek před svatbou a ve strachu, že jí chce Franklin provést něco podobného, uteče a vrhne se pod auto. Franklin ji zachrání, ošetří jí poranění a odvede ji domů, kde se mu Chiqui svěří se znásilněním cizím mužem. Tza Tza se v penzionu stará o zraněného Oresta, kterého však při odchodu vydává za doktora Joseho Gregoria. Orestes se od ní dozvídá, proč ho Valentýna před rokem opustila. Vybaví si, co se událo na večírku, kde se loučil se svobodou. Navštíví Bellu ve vězení, aby jí řekl, že zařídí její propuštění a zároveň jí vypráví o nedorozumění a léčce na večírku, jejichž se stali on i Valentýna obětí. Bella mu však nevěří. Juan Angel si ověří, že mu Olympie lhala o Pandořině umístění na švýcarské klinice. Přinutí ji k přiznání, že ji držela ve sklepě, odkud všad Pandora zmizela. Juan Angel požádá policii, aby Pandoru vypátrala. Jordi se přes těžké zranění a Hugovo bránění rovněž chce vypravit pátrat po zmizelé. Ariadna se dohodne s Lorencem, že jí pomůže vzbudit v Romanovi žárlivost. Roman pak ztropí v agentuře scénu. Olympie navštíví ve vězení Moralese a dohodnou se, že ona ho dostane na svobodu a on za to přinutí Romana, aby si vzal její dceru. Na základě Orestovy přímluvy u komisaře je Bella propuštěna z vězení.
Díl 83 - Bella je díky Orestovi propuštěna na svobodu, ale odmítá mu být vděčná. Pohádá se kvůli tomu se Tza Tzou, která se Oresta zastává, zároveň však nesmí Belle prozradit, že to on je Stříbrná lilie. Bella se nechá z komisařství odvézt Romanem a když jí roztoužený Roman slibuje hory doly za to, když se stane jeho, napadne ji, že by mohla Adrianu před Romanem zachránit. Naooko z něho udělá svého spojence, chce po něm, aby jí zjistil všechny peněžní toky Olympie. Zároveň vytrvale odmítá Orestovi dát mu Valentininu adresu a tvrdí, že je Valentina šťastně vdaná. Orestes jí oznamuje, že na chce na Valentinu převést Segundův majetek, aby dokázal nezištnost své lásky. Zároveň prohlásí, že je ochoten se rozvést s Chiqui. Chiqui nakonec Franklinovi prozradí, že ji znásilnil Roman. Franklin se vypraví Romana zabít, ale pak ho "pouze" zmlátí. Rozhodne se naučit Chiqui sebeobraně. Panenka hned pochopí, že je to Franklin. Hugo (Pandora) prozradí svou identitu kolegovi Samuelovi a prosí ho o pomoc. Chce se nechat najmou v baru Claraboya jako tanečnice v masce, aby mohla být s Jordim, který utápí svůj smutek v podobných lokálech. Morales se dostává z vězení díky Olympii, které musel slíbit, že se Roman ožení s Ariadnou. Ninfa se vrací do služby k Villanuevům, aby mohla pomstít Valentinu: položí na Olympiinu postel krabici se zmijí a s dopisem a brýlemi od Valentiny. Orestovi posílá Valentina svůj deník. Šťastný Orestes však na poslední stránce pochopí, že jde o rozloučení navždy.
Díl 84 - Valentina pošle Orestovi svůj deník, ve kterém se s ním na poslední stránce loučí. Orestovi před Chiqui deník upadne. Olympie je svědkem jejich hádky a řekne Chiqui, že deník je důkazem toho, že je Valentina ve Venezuele a že to má potvrzeno z imigračního úřadu. Šokovaný Orestes, kterého Chiqui podezírá z toho, že se s Valentinou celou dobu scházel, žádá Tza Tzu o vysvětlení. Ta je zprávou stejně ohromena a pochopí, že jediným klíčem k záhadě je Bella. Segundo prozradí Juanu Ángelovi, že pomohl Pandoře k útěku penězi. Pandora s pomocí Samuela dostane v Claraboi povolení zatančit večer na zkoušku pod uměleckým jménem Siréna a mít přitom masku. Olympie zuří, protože Pandora si dovolila zvolit pro vystoupení stejný kostým jako ona. Má strach, aby v klubu neztratila své výsadní postavení. Pandora - coby Siréna a oslnivě sexy - při vystoupení zamíří ihned k Jordimu, který sem přišel s Beatriz, Franklinem a Valentinou, a svůj erotický tanec věnuje celý jemu. Pak si ho pozve do šatny a líbá ho. Olympie svůj výstup přeruší, protože ji zcela vyvedl z míry upřený pohled Belly, které maskovaná Olympie někoho připomíná. Nakonec ji pozná podle hlasu. Morales, který se díky Olympii dostal na svobodu, oznámí Romanovi, že hodlá z Olympie udělat svou společnici a vyprat přes ni peníze. S pistolí nutí Romana, aby si vzal Ariadnu. Fabiola se snaží vrátit k Achilovi, Ninfa žárlí.
Díl 85 - Valentina přijde na to, že Olimpie tančí v baru. Přijde si s ní o tom popovídat a Olimpie ji zraní. Roke Olimpii slíbí, že se o Bellu postará. Jordi jde k Sireně do šatny a tam se políbí. Bohužel potom nachytá Huga se Samuelem v Sirenině šatně a myslí si, že spolu ti dva něco mají. Vadí mu, že ho to tolik štve a Franklinovi se svěřuje se svou obavou, že je homosexuál. Tza tza zjišťuje od Belly, kde je Valentina a ta přizná, že je ve Venezuele, ale že za ní nepřišla, protože se chce napřed pomstít. Franklin vyzná Belle lásku, ale ona jej odmítá. Chiqui prozradí Ariadně, že ji někdo znásilnil, ale jméno neprozradí. Ariadna jí poradí, aby se Chiqui pokusila milovat s Orestem. Pokus ale nevyjde. Ariadna oznámí rodičům, že ji Roman požádal o ruku. Jenom Olimpie se svatbou souhlasí. Agentuře hrozí krach.
Díl 86 - Bella se rozhodne, že spolu s Romanem získá majoritní podíl ve společnosti, a tak zachrání společnost od krachu. Nelíbí se to Orestovi, ale nemůže s tím nic udělat. Když jsou všichni shromáždění, vtrhne do místnosti muž, který se vydává za Stříbrnou lilii, ukrade lidem peníze a jako rukojmí si vezme Bellu a Oresta. V té době zrovna Franklin trénuje Chiqui, aby už jí nikdy nikdo neublížil. Jiskří to mezi nimi. Franklin se dozví o krádeži a utíká Bellu s Orestem zachránit. Podaří se mu to, ale podezírá Oresta, že je opravdová stříbrná lilie. Při přepadení se setkává Pandora, převlečená za Huga, s otcem a ujišťuje ho, že je v pořádku. Tza-Tza volá Almudeně do Španělska a ta jí potvrzuje, že je Valentina ve Venezuele a vypráví jí o Valentinině otravě. Ninfa najde Nereidě videokazetu, kde je nahrána Ariadna při milování s Romanem. Aquiles dále Ninfě nadbíhá.
Díl 87 - Franklin Oresta podezírá, že je to Stříbrná lilie. Orestés to popírá. Oba se na stanici pohádají, ale Franklin nemá žádné důkazy. Tza Tza zajde k Villanuevům a obviní Olimpii za pokusu o Valentininu vraždu. Olimpie se brání, ale všichni ji podezírají. Nejvíce Orestés, který ji v záchvatu vzteku řekne, že vždycky Valentinu miloval a nikdy ji nechtěl ublížit. Olimpie je zničená a slibuje, že se Valentině pomstí. Aquiles pořád usiluje o Ninfu a pomáhá jí s prací v kuchyni, aby ji přesvědčil o své upřímnosti. Vidí ho Fabiola a pohádá se s Ninfou. Panenka Chiqui doporučí, aby se už přestala vídat s Franklinem. Chiqui to jde Franklinovi oznámit, ale při loučení ho políbí. Oba jsou z toho zničení. Jordi jde za Sirenou a při líbání jí strhne masku. Zjistí že je to Pandora. Za Bellou přijde Roman a pozve ji na večeři.
Díl 88 - Bella Romanovo pozvání na večeři odmítá, ale ten naléhá. Řekne Belle, že by pro ni udělal cokoli. Není jasné, co po něm Bella chce, ale zdá se, že má Roman napřed Ariadnu nalákat na svatbu a pak ji nechat být. Roman souhlasí. Jde za Ariadnou a prosí ji o brzkou svatbu. Jordi je nešťastný, když zjistí, že Sirena je Pandora. Myslí si, že si z něho Pandora udělala legraci a jde se opít do baru. Odtud ho odvede Hugo, který u jeho postele stráví noc. Jordi se ráno diví, že ho tam našel, uráží Pandoru, která to nevydrží a ke všemu se mu přizná. Oba milenci se šťastně milují. Přistihne je Consuelo, která pořád pokládá Pandoru za Huga. Za Bellou přijde Orestés a ptá se jí, jak to bylo s Valentininou otravou. Belle ujedou nervy a všechno mu vypoví. Obviní ho a vyžene z domu. Tza tza se ji snaží přesvědčit, že Orestés je nevinný, ale marně. Aquiles pro Ninfu připraví večeři. Ta je dojatá a souhlasí, že s ním půjde na večírek. Valentina zaměstnance požádá, aby na víkend zůstali v práci. Jediný Orestés to odmítá, protože Chiqui slíbil, že spolu stráví víkend u moře. Oba se zase pohádají. Orestés s Chiqui odjíždějí. Chtějí se milovat, ale přeruší je zvonění telefonu. Volá Beatriz, která byla svědkem toho, jak Roque v plné rychlosti naboural do Belly.
Díl 89 - Tza Tza říká Juanu Angelovi, že ho nechce nikdy vidět. Pacheco odevzdává Valentině směnky, ta ale říká, že Olimpii zatím neudá, sama bude potrestána nenávistí, kterou zasela kolem sebe. Valentina se Tza Tze konečně přiznává k tomu, kdo je. Olimpia přinese Gomezovi akcie, za to chce, aby jí dal směnky, Gomez je vyděšen, směnky mu někdo ukradl. Olimpie se na něj vrhne a málem ho uškrtí. Sevilla už je na svobodě. Jeho dávní přátelé mu pomáhají, vděčí mu za mnoho. Chiqui chce adoptovat Canelitu, myslí si, že tak k sobě upoutá Oresta. Orestes celou hru odmítá. Panenka to Chiqui také vymlouvá. Panenka jí říká, že ví, že s Franklinem něco měla, řekl jí to totiž on sám. Chiqui se rozčílí a nazve Franklina nuzákem. Panenka jí připomene, že ona sama je také z chudých poměrů, to Chiqui rozčílí ještě více. Franklin, Jordi a Hugo s ostatními jdou na místo, kde má dojít k předání drog. Vidí tam i Stříbrnou lilii. Dojde k přestřelce, protože Pandora fotí jak o život a nedbá na svou bezpečnost. K předání drog však došlo někde jinde, Orestes- Stříbrná lilie varuje Romana, aby přestal páchat zločiny jeho jménem. Přichází Caregato a Oresta zezadu udeří. Oman se chystá Orestovi strhnout masku...
Díl 90 - Na plese klubu dojde ke skandálu. Stříbrná lilie všechny přítomné oloupí o šperky a o peníze. Kromě toho Benigno místo zásnubní nahrávky Adriany a Romana pustí video, kterým Adrianu vydírala Nereida. Všichni jsou v šoku. Muňeca následující den dostane od Stříbrné lilie plný kufr peněz pro útulek a dostane se kvůli tomu do sporu s Lorenzem. Za Bellou přijíždí její přítel z Evropy Jorge Campos, který chce agentuře nabídnout velkou reklamní kampaň. Orestes na něj žárlí a přizná se Juanu Ángelovi, že se mu Bella líbí. Chiqui odjíždí do Paříže pracovat na reklamní kampani na parfém. Franklin je přesvědčen, že Boligoma je spolčený se Stříbrnou lilií a rozhodne se nespustit ho z očí. Jorge Campos chce vědět, jestli je Bella stále zamilovaná do Oresta.

Má tlustá Valentýna - díly 71 - 80

31. března 2008 v 20:25 →Má tlustá Valentýna←
Díl 71 - Chiqui je posedlá Romanem. Franklin je zase posedlý Chiqui. Tza Tza uvěří Krásce, že je Valentýninou kamarádkou. Carolina políbí Huga na diskotéce. Ten ji odstrčí. Consuelo opět svede Franklina. Ten je z toho zdrcen. Franklin se porve s Jordim za to, že svádí jeho sestru, ale Jordi stále nemůže zapomenout na Pandoru. Kráska zavolá Olympii a řekne jí jejím pravým jménem, Olympie je zdrcena. Olympie se snaží znovu získat Juana Angela. Ten ale nechce. Aquilovi se vrátí paměť. Aquiles a Orestes najdou ve sklepě slamník a pochopí, že tam zřejmě Olympie držela Pandoru. Chiqui chce, aby Carmen hlídla v agentuře Oresta. Chiqui svěří Carmen, že ji někdo znásilnil. Roque vyhrožuje Ninfě za to, že se snaží sblížit s Aquilem. Chce ji znásilnit. Nachytá je Nereida. Dozvídá se o tom, Aquiles je zdrcen. Olympie čte v novinách článek, který ji očerňuje. Podpis u něj je Stříbrná lilie. Kráska nabídne Beatriz, aby pracovala jako vyzážistka pro agenturu Villanueva.
Díl 72 - Chiqui nechápe, proč si Kráska a Orestes vyměnili oblečení. Jordi jde s Hugem do podniku, kde občas tančí Olympie. Ta se tam objeví a snaží se je vyhodit. V novinách se objeví článek o Olympii a o tom, že se u nich shromažďují zločinci. Olympie jde do redakce a vyhrožuje tam Samuelovi, jestli jí neřekne, kdo článek napsal, tak noviny zlikviduje. Samuel to odmítne prozradit. Benigno sděluje Juanu Angelovi výsledky detektivního vyšetřování. Olympie a Aristoteles Mercouri sice ztroskotali, ale nikdy neměli žádné děti. Franklin pozve Krásku na večeři. Roman má zájem o Krásku, nabídne Juanu Angelovi kampaň pro protidrogovou organizaci výměnou za to, že Kráska bude pracovat jen a jen pro něho. Juan Angel je na vážkách, ale agentura je na druhou stranu na pokraji krachu. Franklin se vyptává Oresta na zločince jménem Stříbrná lilie. Beatriz začne pracovat jako vizážistka u Juana Angela v agentuře. Jako první má nalíčit Alejandra. Alejandro si na ni hned vzpomene, vyhrála přece cenu v Los Angeles za líčení. Beatriz ale dělá, že si na něj nepamatuje. Alejandro se jí začne dvořit. Jordi pro Beatriz po práci nepřijede, ta se naštve. Objeví se Alejandro a nabízí ji pomoc, Beatriz mu řekne, ať si dá pozor a že o sukničkáře zájem nemá. Jordi vytáhne na Olympii pistoli. Roque ji chce bránit. Nakonec Jordiho a Huga z podniku vyhodí. Chiqui a Orestes jdou do restaurace na večeři, líbají se a v tu chvíli vejde Valentýna a Franklin.
Díl 73 - Franklin a Kráska spolu jdou na večeři. Jdou do stejné restaurace, kam před tím přišel Orestes a Chiqui. Chiqui tropí žárlivé scény. Valentýna dostane astmatický záchvat. Franklin ji odvede do pensionu, kde je Pacheco, který právě sdělil Tza Tze, že následující den půjde její pension do dražby kvůli nesplacené hypotéce. Valentina chce sehnat peníze. Valentýna je nešťastná, protože si uvědomuje, že i když přišla proto, aby se pomstila Orestovi a Olympii, tak Oresta stále miluje a trýzní ji, když ho vidí s Chiqui. Chiqui není schopná s Orestem nic mít. Nakonec mu řekne, že ji ve svatební den nějaký cizí muž zneužil a proto je teď tak divná. Olympie Chiqui vyhrožuje, že jí Oresta zase vezme, jestli ho neučiní šťastným. Olympie se raduje z držby penzionu, chce všechny vyhodit na ulici. Vyslechne to Juan Angel. Jordi se vrací s Hugem/Pandorou opilý, zalehne ji a Pandora to nevydrží a miluje se s ním. Druhý den se opět tváří jako Hugo a snaží se Jordimu namluvit, že snil. Jordi na Huga uhodí, jestli není náhodou gay. Hugo vykřikne, že ano. Roman zve krásku k sobě na večeři, aby jednali o obchodních záležitostech.. Ariadna se tam objeví a chce vědět, koho čeká. Kráska nepřijde a druhý den Roman naléhá znova. Kráska tentokrát přijde a je šokována, když nalezne postel posypanou růžovými plátky...
Díl 74 - Roman se pokusí Krásku znásilnit. Ta se ubrání a před Orestem něco takového popře. Orestovi se chce pomstít, nechce u něj přece hledat pomoc. Olimpia přichází do penzionu k Tza Tze a chce všechny vyhodit. Záchrana však přichází v podobě Juana Angela, který splatil hypotéku na penzion. Olimpia je z toho pobouřena a simuluje srdeční záchvat, aby vzbudila v Juanu Angelovi výčitky. Juan Angel udeří v penzionu Jordiho, stále věří Olimpiině verzi Pandořina zmizení, dle níž Jordi Pandoru unesl a mučil. Aquiles žárlí na Roqueho a chce znásilnit Ninfu. Ninfa mu řekne, že je panna a že mu nikdy neodpustí. Franklin prosí Panenku, aby mu pomohla chytit zločince jménem Stříbrná lilie. Ta nakonec souhlasí. Chiqui na ni žárlí a tak ji udělá scénu. Panenka pozná, že Chiqui na Franklinovi záleží. Beatriz maluje Krásku a tak pozná, že její rysy jsou shodné s Valentýninými. Segundo je úplně mimo. Olimpia to zjistí. Nechává přinést závěť v níž stojí, že dědicem Segundova majetku je Orestes. Benigno to popírá. Jordi zjistí, že Romanova firma je fiktivní. Připravuje se velký policejní zásah. Hugo si vymůže, že se ho smí také zúčastnit.
Díl 75 - Beatriz pozná, že Bella je ve skutečnosti Valentýna. Valentýna se k tomu nechce nejdřív přiznat, ale nakonec se Beatriz se vším svěří. Policie zatkne Romana i Caregata za obchod s kradeným zbožím. Při policejní akci se objeví také tajemný hrdina Stříbrná lilie. Beatriz se trápí láskou k Jordimu a má velké podezření, že Hugo je homosexuál. Prohledá mu věci a najde v nich Jordiho fotografie. To ji přesvědčí o tom, že Hugo je opravdu gay a je do Jordiho zamilovaný. Bella dostane od Juana Ángela pozvání na večeři. Jde navštívit strýce Segunda. Když vidí, v jakém je stavu a proč, ještě víc to znásobí její nenávist vůči Villanuevovým. Roque se pokusí Ninfu znásilnit a Ninfa ho v sebeobraně bodne nožem. Roque ji ale obviní, že ho chtěla zabít. Bella Orestese silně přitahuje, i když sám neví proč, a políbí ji.
Díl 76 - Chiqui přistihne Oresteste s Bellou. Orestes se Chiqui přizná, že se s Bellou líbal a chtěl se s ní milovat. Chiqui se rozčílí a rozhodne se Orestese opustit. Oznamuje mu, že se s ním chce nechat rozvést. Doma se svěří rodičům, že byla v den své svatby znásilněná a že i proto nemůže s Orestesem být. Lorenzo zuří a naléhá na ni, aby mu řekla, kdo to udělal. Chiqui lže a tvrdí, že to neví. Bojí se totiž, že by Roman jejího otce mohl zabít. Ninfa je ve vězení kvůli tomu, že pobodala Roqueho. Bella jí chce pomoct, ale Ninfa to odmítá. Bella se jí proto přizná, že je ve skutečnosti Valentina, a vypráví jí celý příběh. Jordi si uvědomuje, že stále miluje Pandoru a odmítá Beatriz. Valentina Ninfě vypráví, že ji chtěl Orestes zabít a nosil jí otrávené bonbóny. Ninfa tomu ale nevěří a přesvědčuje Valentinu, že ji ve skutečnosti chtěli zabít Olimpia a Roque.
Díl 77 - Orestes přijde Chiqui požádat, aby se k němu vrátila. Chiqui to ale odmítá. Je přesvědčená, že Bella Orestese přitahuje proto, že ona není schopná se s ním milovat. Orestes jí to ale vyvrací. Chiqui souhlasí, že se k němu vrátí, ale jen pod podmínkou, že Orestes Bellu odkáže do příslušných mezí. Ninfa se rozhodne odejít z domu Villanuevů, přestože ji Aquiles prosí, aby to nedělala. Tza Tza chce Huga vyhodit z penziónu, protože si všichni myslí, že je homosexuál. Jordi se ho ale zastane. Pandora je radši, když si všichni myslí, že je v roli Huga homosexuální, protože nemůže nikomu říct pravdu. Orestes nabídne Chiqui, aby pracovala v agentuře na reklamní kampani na šampón. Chiqui z toho má radost, ale Bella je rozčilená. Vyčte Orestesovi, že je neprofesionální, a pohádá se s ním. Franklin na Belle vyzvídá, jestli není do někoho zamilovaná, a pak jí vyzná lásku.
Díl 78 - Franklin vyzná Belle lásku a svěří se jí, že je žena jeho života. Bella ho sice odmítá, ale dává mu naději, protože jen potřebuje čas. Orestes se od Benigna dozvídá, že je možné, že Olimpia ukradla Valentině dědictví po otci. Olimpia sice všechno popře, ale Orestes je odhodlaný zjistit pravdu. Bella se dostane v agentuře do sporu s Orestesem, který vyvrcholí tím, že ji Orestes vyhodí z práce. Chiqui na Orestesovo naléhání začne docházet na terapii, aby se zotavila z prožitého traumatu. Juan Ángel se snaží získat s Akilesovou pomocí Tza Tzu zpátky. Roman zjistí, že Olimpia žije dvojí život a po nocích tancuje v baru. Přijde za ní a začne ji vydírat. Podaří se mu od ní získat peníze, které dluží Moralesovi. Juan Ángel je v šoku, když se dozvídá, že Orestes vyhodil Bellu z agentury.
Díl 79 - Orestes chce Bellu, která mu dala políček, vyhodit z agentury. Juan Ángel je proti. Na schůzi představenstva, kde Olympie napadá Bellu a Panenka se jí zastává, však přináší Carmen dopis, v němž Valentinu ustavuje jako svou zástupkyni v agentuře Bellu. Orestes podezírá Bellu, že jde o jejich společný komplot. Juan Ángel chce, aby se Orestes s Bellou usmířili, oba však odmítají. Orestes dostává funkci producenta a Bella je jmenována uměleckou ředitelkou. Při natáčení reklamy dochází mezi Bellou a Chiqui ke střetu, a režii musí převzít Orestes. Bella žárlí a trpí, když vidí, jak zamilovaně se Orestes chová k Chiqui. Rozhodne se zavolat jako Valentina k Villanueovům. Olympie je jejím telefonátem šokována. Jordi je při akci postřelen Romanem. Bojuje v nemocnici o život. Hugo (Pandora) omdlí a když ho Franklin křísí, ke svému zděšení objeví pod tričkem nečekané ženské křivky. Tza Tza se má stát protagonistkou jedné telenovely, zároveň se však v novinách objevuje kompromitující článek o její tajné lásce. Olympie kvůli tomu ztropí Juanu Ángelovi scénu. Macedonio přemlouvá Ninfu, že z ní udělá hvězdu, a nechá ji v penzionu přečíst kousek role Julie. Vtom se objevuje Achiles, odpovídající Ninfě recitací role Romea.
Díl 80 - Bella zavolá Olympii jako Valentina a řekne jí, že je jejím svědomím. Olympie zuří, protože přesně tuto věty jí řekla kdysi také Eva. Franklin odhalí, že Hugo je převlečená Pandora. Pandora prosí, aby jí dal ještě čas, než svou identitu vyjeví Jordimu. Tza Tza však poté, co viděla v nemocnici, jak Hugo líbá Jordiho, trvá na tom, aby Hugo opustil penzión. Achiles prosí Nynfu, aby se vrátila k Villanuevům, ta odmítá. Orestes v roli Stříbrné lilie krade ve své vlastní kanceláři, kde také přistihne Bellu.Vezme ji jako rukojmí, aby se dostal v pořádku ven. Bella sice brání Orestovy peníze, ale zároveň k lupiči cítí sympatie. Ariadna přistihne Romana, jak obtěžuje Chiqui a ztropí scénu. Olympie, která byla svědkem scény, nutí Romana, aby si vzal Ariadnu. Orestes (Stříbrná lilie) předává peníze Panence a žádá ji, aby nepřestávala v práci pro opuštěné děti. Z domu střeženého policií se mu podaří uprchnout, ale je postřelen. Hledá útočiště v penziónu a šokovaná Tza Tza tak odhaluje jeho tajemství.

Má tlustá Valentýna - díly 61 - 70

31. března 2008 v 20:24 →Má tlustá Valentýna←
Díl 67 - Slaví se svatba Chiqui a Orestése. Do domu přijde Valentýna a nikdo ji nepoznává. Představí se rodině jako Bella de la Rosa, Valentýnina kamarádka ze Španělska. Všem mužům se hrozně líbí. Orestés se s ní snaží promluvit o Valentýně a přísahá ji, že Valentýnu miluje. Zdá se, že jediný, kdo Valentýnu poznal, je strýc Segundo, ale není to jisté. Pandora ve firmě svého otce ukradne oblečení a doklady od člověka jménem Hugo Fuget a vydává se za něj. Jede do Tza Tzina penziónu a žádá o ubytování. Dostane ale jenom postel a to v Jordiho pokoji. Nikdo ji nepozná, ani Jordi, kolem kterého se k Pandořině velké zlosti neustále točí Beatris. Valentýna = Bella se rozhodne, že v Olimpiině pracovně najde nějaký důkaz, že jí Olimpie ukradla peníze. Zatímco je v pracovně, vloupe se tam Stříbrná Lilie, Valentýnu sváže, umlčí a ukrade peníze všem hostům, taky šperky z trezoru a hlavně vezme kufr plný peněz, který patří Romanovi.
Díl 68 - Valentýna=Bella s Franklinem odjíždí na komisařství a odtud ji Franklin odváží do Sasina domu, kde by chtěla Valentýna bydlet. Zdá se, že ji Sasa poznala, ale pak si Sasa myslí, že se spletla. Sasa má problémy kvůli penězům, které dluží bance. Bojí se, že ji vezmou penzión. V penziónu Beatris čím dál tím víc usiluje o Jordiho, to se nelíbí Pandoře=Hugovi, která je s ním na pokoji a snaží se je od sebe odehnat. Orestés si zakazuje myslet na Valentýnu a chce se milovat s Chiqui. Ta ale nemůže zapomenout na Romana, který ji znásilnil a bez vysvětlení Orestése odmítá. Roman při krádeži v domě přišel o peníze a má problémy. Jeho kumpáni mu vyhrožují, že ho zabijí. Consuelo se pořád snaží zaujmout Franklina a bojí se, že ji může nová obyvatelka penziónu Bella ohrozit.V penziónu se potkává Valentýna s Pandorou= Hugem a obě tuší, že tady něco nehraje.
Díl 69 - V penziónu se setkávají Valentýna a Hugo (Pandora), mají pocit, že už se někde viděli. Franklin nabídne Hugovi, coby čerstvému absolventovi žurnalistiky, práci u policie. Jordi je proti, při jedné policejní akci, kdy Hugo projeví o něho extrémní obavy, má podezření, že je novinář homosexuál. Něco ho ovšem zároveň k Hugovi přitahuje. Franklin pověří Huga, aby se vydal k Villanuevům a vyzpovídal je ohledně kritické noci. Ninfa objeví v pokoji Roqueho klíče od sklepa a jde se tam s Achilem podívat. Oba pochopí, že tam byl někdo vězněn. Roque, který je ve sklepě přistihne i s Olympií, se však vymluví, že tam izoloval jenom Orestova nemocného psa od ostatních. Při další výpravě do pokoje Roqueho objeví Achiles jeho revolver. Roque ho opět přistihne a při zápase o zbraň si najednou Achiles vybaví klíčový moment ze svého života: jak ho proti jeho vůli Olympie posílá s Roquem do nevěstince. Achiles žádá po Fabiole vysvětlení, proč se propůjčila k tomu, aby ho podváděla. Tza Tza za asistence Gladioly otevře kufr Belly a zděšená zjisťuje, že je v něm urna s ostatky její sestry Evy. Olympie brání Juanu Ángelovi v tom, aby jel za Pandorou. Juan Ángel začíná tušit, že před ním něco Olympie tají. Franklin prohledává byt Romana a najde zde náušnici. Poznává v ní náušnici od Chiqui, dá si dohromady, že v den svatby byla Chiqui u Romana jako svého milence. Chiqui se za Franklinem vydává prosit o pomoc, ale Franklin ji zaskočí nálezem náušnice. Panenka dostává v kufříku spoustu peněz, které sama označí za "krádež století", tuší, že jsou to Romanovy ukradené peníze. Roque na příkaz Olympie prohledá penzión Tza Tzy, zda se zde neukrývá Pandora, nenajde nic podezřelého, ale zmocní se dokumentů z banky o hypotéce. Olympie s jejich pomocí chce Tza Tzu zničit. Řediteli banky, kde má Tza Tza hypotéku, se vydává za přítelkyni Tza Tzy a namluví, mu, že chce jí chce pomoci a zadlužený penzión pro ni koupit. Valentinu představí Juan Ángel jako novou uměleckou ředitelku. Orestes je proti a od první chvíle mezi oběma vzniká napětí. Valentina odmítne Orestův návrh na reklamu a Orestes ji uloží, aby do rána vypracovala jiný, lepší, jinak ji propustí.
Díl 70 - Achiles naléhá na Fabiolu, aby mu řekla pravdu o jeho minulosti. Když zjistí, že Fabiole jde jen o chtíč a ne lásku, násilím se s ní vyspí a zaplatí jí za to. Ninfa žárlí. Roque varuje Olympii, že se Achilovi vrátila paměť. Achiles vyslechne jeho rozhovor s Olympií i to, že se jí synovo uzdravení nehodí. Řekne Olympii do očí, že se mu hnusí a přál by si jinou matku. Lituje toho, jak se choval k Valentýně, a prosí Ninfu, aby mu ji pomohla najít. Chiqui se vypraví za Romanem a chce ho zastřelit. Roman se však zmocní zbraně a chce ji opět znásilnit. Vtom zasahuje Franklin, který nechal Chiqui sledovat. Chiqui odmítá Franklinovi prozradit, proč chtěla Romana zastřelit. Roman se Franklinovi snaží namluvit, že jsou s Chiqui už dva roky milenci. Orestes se nechá s Valentýnou (Bellou) zamknout v agentuře. Předstírá, že ztratil klíče a má vybitý mobil, aby mohl s Valentýnou strávit noc. Oba prožívají situace plné vzájemného napětí a hádek, až Orestes Valentýnu (Bellu) málem políbí. Vtom se objevuje Alejandro a prozrazuje, že Orestes má u sebe vždycky klíče. Valentýna dá Orestovi políček a zamkne ho. Tza Tza najde v jejím kufru ostatky Evy a podobiznu a žádá po Valentýně vysvětlení.

Má tlustá Valentýna - díly 46 - 60

31. března 2008 v 20:21 →Má tlustá Valentýna←
Díl 46 - Orestes naléhá na Olympii, aby mu řekla, kdo je José Manuel Sevilla, kterého volala v den požáru. Vypraví se za Segundem a chce po něm, aby mu řekl, proč Olympii tak nenávidí. Segundo mu prozradí, že kromě toho, že se kvůli ní rozešel Juan Ángel s Panenkou, porodila Olympie Oresta za pouhých sedm měsíců po tom, co se objevila v sídle Villanuevů. Orestes je zdrcen pomyšlením, že Juan Ángel není jeho otec. Naléhá na Roqueho, aby mu řekl pravdu. Achila, který ztratil paměť, se snaží Olympie navést proti Valentině. Daří se jí to. Achiles vyžene Valentýnu od Pandory, která dostala další záchvat, když na ni Valentýna naléhá, aby se rozpomněla, kdo byl před tatínkovým pádem z okna v jeho pokoji. Pandora si vybavuje, že si zrovna hrála s Luisem Felipem na schovávanou a osudovou scénu viděla z úkrytu ve vestavěné skříni. Ariadna žádá Nereidu o pomoc, aby ji zbavila nežádoucího těhotenství. Služka však žádá výměnou postup a zvýšení platu…
Díl 47 - Olympie zjistí, že Pandora byla jako dítě svědkem smrti Luise Felipe, když si hrála na schovávanou v jeho bytě. U úkrytu tak viděla, jak Olympie strčila Luise Felipa z okna. Olympie přijde Pandoře vyhrožovat a zabaví jí mobil. Doktor rodině objasní příčinu Pandořiných krizí: v dětství musela být svědkem násilného činu. Až se se svým zážitkem někomu svěří, uzdraví se. Olympie trvá na tom, že je Pandora duševně chorá. Orestes pošle Valentýně na usmířenou bonboniéru, Roque však přinutí Nereidu, aby Valentýně odnesla jinou, tu, do které dal otrávené bonbóny. Celeste přistihne Valentýnu s Orestem a žádá ji, aby okamžitě tento vztah ukončila. Valentýna nakonec slibuje. Olympie jednota slovně napadne, ale Valentýna se nedá a slibuje jí, že brzy bude mít důkazy o tom, kdo je pravá Olympie. Chiqui se na přehlídce ve vnitrozemí opije, před klientelou chce provést striptýz, Franklin, který náhodou v těchto končinách vyšetřuje smrt Evy, je v hledišti, a zabrání ostudě. Odvede Chiqui na pokoj v hotelu, kde s ní nakonec stráví bouřlivou noc.
Díl 48 - Celeste odjíždí do Španělska, ale napřed ještě donutí Olympii, aby podepsala dokument, kde slibuje, že Valentýně odevzdá její dům. Franklin se s Chiqui dohodne, že na včerejší noc zapomenou. Později Franklin zjišťuje podrobnosti kolem Eviny smrti a přijde na to, že Eva byla opravdu zavražděna. Canelitina matka zemře a Panenka si vezme Canelitu k sobě domů. To se ale nelíbí Chiqui,se kterou se před chvílí rozešel Orestés. Orestés si povídá s otcem, který ho ujišťuje, že si je jistý, že je jeho syn. Olympie pošle doktora, aby dal Pandoře nějakou injekci. Ta se brání, ale injekci dostane. Zachrání ji Jordi, který ji odnese z domu. Olimpije zuří a rozhodne se je s Rokem jít hledat do Tza Tzina domu. Jordi ale s Pandorou odejdou a nikomu neprozradí kam. Roke se pohádá s Olympií a pokusí se ji políbit.
Díl 49 - Olympie vtrhne do domu Tza Tzy a snaží se najít Jordiho s Pandorou. Ten už je ale pryč. Odjel do jiného města, kde se snaží Pandoře pomoct s problémy, které ji způsobila injekce. Oba si slíbí, že spolu zůstanou. Tza Tze si nechce nechat líbit Olympiinu drzost a rozhodne se, že Juanu Ángelovi ukáže dopis, který našla. V tom dopise totiž Luis Felipe píše Evě, že zjistil, že Olympie je podvodnice. Olympie se snaží bránit, a tvrdí, že se jí chtěl Luis Felipe pomstít, protože se s ním odmítla milovat, ale Juan Ángel jí nevěří. Valentýna řekne tetě, že ví, že miluje Juana Ángela a obě si slíbí, že se pokusí zapomenout na muže, které milují. Deborah se pořád snaží Orestése svést. Ariadna podplatí Nereidu, aby zamlčela pravdu o jejím tajemství. Myslím, že se jedná o těhotenství. Franklin musí slíbit komisaři, že se pokusí Jordiho najít.
Díl 50 - Do Valentýnina pokoje vtrhne Roke a snaží se Valentýnu zabít. Valentýna se brání a vzbudí celý dům. Olympie ji za to vyndá, ale Valentýna se nedá. Do pokoje se jí vnutí Orestés s tím, že ji bude ochraňovat a přespí na gauči. Druhého dne Orestés začíná Valentýnu trénovat na soutěž. Pandora se miluje s Džordym.v hotelu, do kterého utekli před Olympií. Tam je ale najdou Franklinovi muži. Franklin se je přes protesty obou rozhodne odvést na stanici. Franklin taky navštěvuje Panenku a snaží se zjistit podrobnosti kolem vydírání. Panenka mu je odmítne vyzradit, ale vzbudí to pozornost Čiky, která si myslí, že Franklin něco s Panenkou má. Juan Ángel se pořád nebaví s Olympií, která je z toho zoufalá i proto, že se bojí, že Orestés brzo zjistí, že Juan Ángel není jeho otec. Přijde na to, že jí někdo ukradl peníze a v prvé řadě podezírá Valentýnu a Ninfu. Ariadnu při cvičení chytne veliká bolest břicha, ale odmítne jít k lékaři.
Díl 51 - Franklin chvíli předstírá, že chce Jordyho s Pandorou opravdu odvést na stanici, ale nakonec je pustí a dá jim jízdenky, aby odjeli někam hodně daleko. Lorenzo navrhne Panence, aby spolu odjeli na dovolenou. Bojí se totiž vydírání. Panenka nevypadá moc nadšeně, ale vypadá to, že odjela. Ukáže se ale, že ji Lorenzo nechal jet samotnou a sám šel na soutěž do klubu. Tam spolu s Romanem a Joelem prodávají ilegální alkohol. Romanovi se to líbí a přes Lorensovo varování se rozhodne, že začne obchodovat s Batistou. V klubu je ale i Franklin, který tuší, že s alkoholem není něco v pořádku. Valentýna jde na soutěž. Moc jí to sluší a zamilovaný Orestés ji chce po soutěži vyznat lásku. Všichni Valentýnu podporují, má velkou oblibu, což se nelíbí Ariadně. Roman dělá Valentýně naschvály a mimo jiné jí zničí šaty. Beatris se snaží zaujmout Alejandra, ale moc ji to nejde a navíc se ještě s nafoukaným Alejandrem pohádá.Valentýna se rozhodne, že přes všechny intriky ze soutěže neodejde. Rokeho lidi najdou Pandoru. Orestés řekne Chiqui, že miluje Valentýnu. Chiqui je zničená a jde si to s Valentýnou vyřídit.
Díl 52 - Valentýna přiznává Chiqui, že miluje Oresta. Ariadna nařízne Valentýně podpatek, aby při soutěži o královnu krásy spadla a zesměšnila se, ale Valentýna celou situaci zvládne a nakonec je zvolena královnou ona. Chiqui udělá scénu na pódiu. Roman se pokusí Chiqui znásilnit. Jordi a Pandora spolu stráví noc v domku. Pandora chce Jordimu říci, co udělala Olympia Luisi Felipovi. Franklin zadrží Joela, Lorenza a Romana za prodej pašovaného alkoholu v klubu. Všichni se snaží zbavit odpovědnosti. Roque objeví Pandoru v jejím úkrytu, chce tam dovést Olympii, ale Orestes ji zadrží na soutěži o královnu krásy. Arianda chce Valentýnu až do poslední chvíle zesměšnit, tak ji ve chvíli korunovace strhne sukni.
Díl 53 - Valentýna je královnou krásy. Ariadna ji strhne sukni. Orestes se jí snaží zahalit záclonou. Juan Angel dá Ariadně facku. Ariadna dostává krvácení. Juan Angel ji veze na kliniku a dozvídá se, že byla těhotná. Juan Angel říká Tza Tze, že lituje, že si nevšiml, jaká je skvělá žena a že nyní chápe, jaká je Olympie. Olympie s Roquem málem zastřelí Jordiho a Pandoru zavřou do blázince. Beatriz dá Chiqui pár facek za to, jak se chovala k Valentině. Orestes odvede Valentýnu do bytu, kde připraví oslavu, vyzná jí lásku a milují se spolu. Franklin zadrží Lorenza, Joela a Romana, za pašování alkoholu.
Díl 54 - Valentýna a Orestes spolu stráví noc. Orestes sděluje matce, že se s Valentinou milují. Olympia šílí. Segundo obdivuje sílu, s kterou Valentýna bojuje za svou lásku. Sděluje jí, že i on kdysi miloval, ale že mu rodina tuto lásku zakázala a proto se nikdy neoženil. Svěřuje Valentýně, že je možné, že Orestes není synem Juana Angela, protože se narodil sedm měsíců po svatbě. Aquiles se po ztrátě paměti postavil proti Valentýně. Nereida mu připomíná, že byl homosexuál a aby si přiložila polínko do ohně, říká, že to o něm prohlašovala Valentýna. Ariadna po potratu nebude už moct mít děti. Olympie šílí a nešetrně jí to sděluje. Pandora je zavřená v ústavu a přivázaná na posteli. Doktor přikáže sestře, aby jí dala dvojitou dávku sedativ. Sestra přikývne, ale nechce mít Pandoru na svědomí. Valentýně se udělá opět špatně. Ninfa má podezření, že Roke s Olympií chtějí Valentině něco provést. Orestes jde za Romanem do vězení a tam ho zmlátí za to, co provedl Ariadně. Franklin nechá Oresta zavřít za násilnost. Chiqui jde na komisařství a chce dostat svého otce z vězení. Potkává se tam s Orestem, ten jí přiznává, že strávil noc s Valentýnou. Chiqui zuří nenávistí. Jordi zavolá Franklinovi, ten ho odvede domů a zachrání mu život. Jordi přísahá Olympii a Roquemu pomstu. Olympie nachytá Tza Tzu s Juanem Angelem, jak se objímají v nemocnic. Juan Angel řekne Tza Tzem, že by bývala byla skvělou matkou jeho dětí.
Díl 55 - Tza Tza brání Jordiho před Pantojou, který ho chce odvést do vězení za to, že podle Olympiina udání unesl Pandoru. Juan Angel navštíví Pandoru, ta je pod vlivem sedativ a je úplně mimo. Křičí, že je někdo vrah a že jí ubližuje, Juan Angel si myslí, že mluví o Jordim, tak podpoří Olympiinu žalobu. Dohodnou se, že pro rodinu bude lepší, když budou tvrdit, že Pandora odjela do Švýcar. Jordi je tak zbaven obvinění, protože udání by na něj musela podat sama Pandora. Pandora vytrhne lékaři z ruky stříkačku, přiloží mu ji na krk a donutí ho, aby ji otevřel dveře. Sice ji zase chytí, ale mezitím stačí zavolat Franklinovi. Mluví s Jordim a je šťastná, že žije. V tu chvíli se na ni vrhne celý personál věznice. Panenka se domůže propuštění Lorenza. Roman má být souzen, přísahá všem pomstu. Macedonio nabídne Tza Tze roli v telenovele. Při zkoušce ji políbí a v tu chvíli přichází Juan Angel, celý nešťastný ze své rodinné situace. Nereida ukáže Roquemu peníze, které zřejmě ukradla Olympii.
Díl 56 - Orestes přinese Valentýně k večeři polévku, kterou sám uvařil, ale neví, že je otrávená. Valentýna ji nechce, protože jí není dobře, ale místo ní ji sní Pandořin kocour a pojde. Valentýna si uvědomí, že ji chtěl někdo otrávit, a je v šoku. Roque nařídí Nereidě, aby peníze, které Olympii ukradla Ariadna, nastrčila do Valentýnina pokoje, aby ji mohli obvinit z krádeže. To se jim sice podaří, ale nikdo nevěří tomu, že je Valentýna zlodějka. Pandoru stále drží na klinice a Ustáriz ji tam týrá. Franklin a Jordi se snaží zjistit, kde je, ale bezvýsledně. Orestes se rozhodne předstírat, že je na straně Olympie, aby zjistil, co má v úmyslu, a ochránil Valentýnu. Valentýna ale vyslechne jejich rozhovor a je přesvědčená o tom, že ji Orestes zradil a že se o ni zajímá jenom kvůli dědictví.
Díl 57 - Valentýna se rozhodne odejít z domu a vrátit se do penzionu, protože je přesvědčená, že ji Orestes podvedl. Po návratu do penzionu ale onemocní a José Gregorio u ní diagnostikuje závažnou anemii. Tza Tza stráví s Juan Ángelem noc, ale překvapí je Aquiles, který tam přijde svého otce hledat, aby se přesvědčil, že opravdu Olympii podvádí. Udělá v penzionu skandál a Tza Tza se cítí tak zahanbená, že už nechce Juana Angela nikdy vidět. Orestes dál předstírá, že je na straně Olympie a že si chce Valentýnu vzít jen pro peníze. Olympia ale všechno řekne Chiqui a Orestes proto musí proti své vůli pokračovat v jejich vztahu. Pandoře se podaří poslat Jordimu zprávu. Jordi ji přijede hledat do psychiatrické léčebny, kde ji proti její vůli drží, ale už ji tam nenajde. Roque ji přiveze do domu a zamkne ji do sklepa, aby ji nikdo nenašel. Orestes přijde do penzionu navštívit Valentýnu.
Díl 58 - Valentýna se trápí kvůli Orestesovi, ale nechce nikomu říct, co se vlastně stalo. Svěří se jenom Beatriz. Orestes nic netuší a přijde Valentýnu navštívit. Tza Tza ho ale žádá, aby okamžitě odešel a nechal Valentýnu na pokoji. Franklin vyhrožuje, že Orestese vyhodí a sama Valentýna Orestesovi vzkazuje, že ho nechce vidět. Orestes přesto trvá na tom, že chce s Valentýnou mluvit. Nakonec se s Franklinem popere. Pandoru drží stále zavřenou ve sklepě. Olympia ji týrá. Jordi Pandoru stále hledá a přijde ji hledat do domu. Orestes vleze oknem do Valentýnina pokoje a trvá na tom, že si spolu musí promluvit.
Díl 59 - Orestesovi se podaří Valentinu přesvědčit, že ji skutečně miluje a že podvádí svoji matku. Valentina se začne uzdravovat a to smíří s Orestesovou přítomností i Tza Tzu. Stále ještě ale není přesvědčená o Orestesových dobrých úmyslech. Pandora si vzpomene na to, že byla svědkem rozhovoru svého strýce Luise Felipeho s Olimpií a vybaví si, o čem se bavili. Luis Felipe nechal Olimpii prověřit a zjistil její pravé jméno i totožnost. Proto ho Olimpia zavraždila. Pandora je odhodlaná nad Olimpií zvítězit a chce, aby zaplatila za své zločiny. Valentina najde složku informací o Olimpii, kterou její otec schoval panenky. Dá si dohromady všechny souvislosti a dojde ke stejnému závěru jako Pandora. Ví, co je Olimpia ve skutečnosti zač, ale zatím si to chce nechat pro sebe.
Díl 60 - Roman se snaží zorganizovat útěk z vězení, ale Franklin s Jordim mu v tom zabrání. Snaží se přimět Romana ke spolupráci, aby jim pomohl zlikvidovat Batistovu organizaci. Ve vězení chce Romana zlikvidovat vězen Pacheco, najatý Roquem. Roman se však ubrání a Pacheca zabije. Jordimu však svou vinu popírá. Orestes vytáhne Valentinu na procházku a předvede jí let na paraglydingu. Je to předehra k tomu, aby jí předal zásnubní prsten a požádal ji o ruku. Valentina šťastná přijímá a Orestes ji přemluví, aby šli novinu oznámit do sídla Villanuevů. Olympie je sice v šoku, ale pak se rozhodne předstírat, že akceptuje Orestovu volbu a objímá na "usmířenou" Valentinu jako snachu. Achiles ani Ariadna svou novou švagrovou neakceptují. Segundo dává Orestovi i Valentině své požehnání a vkládá do ně svou jedinou naději v záchranu a obnovu rodiny Villanuevů. Pandora, vězněná Olympií ve sklepě, blouzní, Olympii řekne, že zná její totožnost, že je María Joaquina Crespo.

Má tlustá Valentýna - díly 30 - 45

31. března 2008 v 20:19 →Má tlustá Valentýna←
Díl 30 - Franklin s Jordim a komisařem Pantoiou přicházejí k Villanuevům provést domovní prohlídku. Orestes se v ní Franklinovi snaží zabránit. Myslí, že jde pouze o osobní vyřizování účtů a snahu ponížit rodinu Villanuevů. Pandora přede všemi označí Olympii za vražedkyni a vyzývá Franklina, aby ji zatkl. Rodina myslí, že jde jen o další Pandořin nervový záchvat a Juan Ángel s pomocí Jordiho dá dceři uklidňující injekci. Po rozhovoru se služkami si Franklin odvádí k výslechu Roqueho, který zatím stihl ukrýt revolver a rukavice s kuklou. Přes protesty Oresta si komisař odvádí také Olympii. Přítomni jsou i Lorenzo s Panenkou, kteří si přišli k Villanuevům pro Chiqui, pobouřeni tím, že strávila s Orestem noc. Tza Tza je rozhodnuta uvalit na penzión hypotéku, jen aby mohla Valentýně zaplatit drahé studium na univerzitě. Chce se vrátit k herectví. Na univerzitě se Valentýna setkává s Jordim, který je tu tajně, aby složil přijímací zkoušky a pokusil se o šanci získat stipendium.
Díl 31 - Valentýna s Jordim dělají přijímací zkoušky na universitu. Jordi se po zkoušce nabídne, že Valentýnu vezme do penziónu, ta však zatouží podívat se k Villanuevům. Bez vědomí Franklina ji tam tedy Jordi zaveze. Je tak s Valentýnou svědkem toho, jak se Achiles, který se vrátil domů pro šaty, loučí s Pandorou. Jordi, zatímco čeká na Valentýnu, až se vrátí od generála Segunda, políbí Pandoru. Ta polibek nejdříve opětuje, ale pak dá Jordimu facku a řekne, že už ho nechce nikdy vidět. Valentýna zatím generálovi ulevuje od bolesti nohou a dozvídá se, že Segundo jí chce odkázat veškerý majetek. Valentýna odmítá. Chce se z domu opět nepozorovaně vytratit, ale střetává se s Orestem, který šťastně reaguje, protože si myslí, že se Valentýna vrátila. Když slyší, že Valentýna odchází navždy, nechce ji pustit a přizná se, že mu Valentýna moc scházela. Olympie je sice po výslechu zatím propuštěna, Roque však zůstává na komisařství. Na jeho návrh se snaží Olympie koupit Nereidu, aby šla na komisařství dosvědčit, že v den vraždy měla s Roquem rande na zahradě. Olympie daruje Nereidě pár kusů ze svého luxusního šatníku. Segundo oznamuje Valentýně, že na ni hodlá převést všechny své peníze. Posílá proto Benigna za Tza Tzou, protože potřebuje jejího právníka Pacheca, jeho advokáty si totiž Olympie koupila. Lorenzo špinavými praktikami dosáhl toho, že Mayela přistoupila na to, aby agentura patřila i Chiqui. Panenka varuje Lorenza, že z Chiqui vychovává netvora.
Díl 32 - Franklin vyslýchá Nereidu ohledně Roqueho alibi. Nereida, navedená Olympií, vypovídá, že v kritickou noc měla s Roquem rande. Z novin se Franklin s Jordim dovídají, že jsou díky zkorumpovanému soudci na svobodě opět drogoví dealeři, které před časem zatkli. Právě tito dva, Robinson a Di Petro, přicházejí vydírat svého kumpána Lorenza, který někde ve svůj prospěch ulil zboží, na které nepřišla policie. Roman chce Chiqui přinutit nevybíravým způsobem k nevěře, utajeným svědkem jejich hádky je také Fabiola, hodlající si to nenechat pro sebe. Chiqui, z níž se stala podnikatelka, chce přimět Oresta k svatbě. Ten se jí přizná, že si ji nemůže vzít. Valentýna se nedá Orestem přemluvit, aby se vrátila k Villanuevům. Znovu se vidí až u soudního přelíčení, kde má soudce vynést rozsudek o pravosti podpisu Evy Lanzové na směnkách, které z ní dělají dlužnici Olympie. Orestes si vymínil, že bude rodiče doprovázet, ujišťuje Valentinu, že stojí na její straně. Ke zděšení Tza Tzy vynáší soudce rozsudek ve prospěch Olympie.
Díl 33 - Soudce rozhodne, že Valentýna musí Olympii odevzdat dům Villanuevů. Nešťastná Valentýna tvrdí Orestésovi, že už ho nechce nikdy vidět.V domě Villanuevů se znenadání objeví teta Celeste. Chce vědět pravdu o Valentýnině majetku. Orestes ji to všechno prozradí a Celeste, která má s Olympií velmi hezký vztah, si s Olympií chce promluvit. Nabídne Olimpii, že Eviny dluhy zaplatí ale chce po ní, aby Valentinu nechala na pokoji. Olimpie potom, co uslyší, že Valentýnino dědictví po otci je mnohem větší, než kdokoli očekává, sama navrhuje Celestě, že s dluhem počká do Valentýniny plnoletosti. Roque je pro nedostatek důkazů propuštěn z vězení, ale Franklin přísahá, že si ho pohlídá. Tza tzu navštíví Evin bývalý manažer a svěřuje se jí a Valentýně s podezřením, že byla Eva zavražděna. Tvrdí, že Evě před smrtí někdo vyhrožoval. Daniel najde při hře balíček s velkým množstvím peněz. Ariadna, která Valentýně ukradla deník, ho ukazuje Chiqui, která je pobouřena faktem, že Valentýna miluje Orestese. Obě se ale těší, že budou moct Valentýnu vydírat. Zamilovaný Jordi volá Pandoře domů, ale ta mu za to vynadá a položí mu sluchátko.Consuelo telefonuje s Edgardem a ten jí řekne, že ji nedá žádné peníze. Vidí to malý Daniel, který chce dát matce peníze, co před chvílí našel při hře. Do penziónu si přijde Juan Ángel pro Valentýnu a chce ji odvést na večeři do domu Villanuevů, protože si ji Teta Celesta přála vidět. Tza tza Valentýnu nechce pustit. Valentýna chce tetu Celestu vidět a rozhodne se, že na večeři půjde
Díl 34 - Valentýna přijde na večeři k Villanuevům, kde se setkává s tetou. Olimpie je na ni velmi milá, protože se chce zalíbit tetě Celestě. Franklin se svěřuje sestře, že je zamilovaný do Valentýny a že by si ji klidně i vzal, kdyby to bylo třeba. Akiles je v gay baru, kde se nechtěně připlete do rvačky. V baru zasáhne policie pod Jordiho velením. Akiles se dostává na stanici a Jordi o tom informuje Pandoru. Ta se rozhodne svému bratrovi pomoct. Chiqui se rozhodne, že Ariadně řekne pravdu o Romanovi, ale Roman ji to překazí.Consuelo odevzdává Franklinovi peníze, které našel Daniel. Beatriz zaslechne Tza Tzin monolog o její nenaplněné lásce k Juanu Ángelovi. Tza Tza se jí potom svěřuje, že celý svůj život Juana Ángela tajně milovala. Orestes přes Chiquiny protesty odváží Valentinu domů, kde jí vrací její stříbrnou lilii. Valentýna je velmi šťastná a s Orestésem vzpomíná na dětství. Na rozloučenou jí Orestés dá velkou, ale přátelskou pusu, při které je uvidí Franklin a špatně si to vyloží.
Díl 35 - Doktor Pacheco navštíví Segunda a ten si přeje, aby Pacheco dokázal, že není blázen, protože chce převést své peníze na Valentýnu.Valentýna začíná pracovat pro společnost Juana Ángela jako asistentka produkce. Orestes je napřed překvapený, ale pak ji nadšeně přijme. Juan Ángelova agentura na novou zakázku najme modelku Deborah, což je Orestésova bývalá přítelkyně. Při pozdravu Deborah Orestése políbí. Při tom je uvidí Chiqui, která Orestésovi ztropí žárlivou scénu. Orestés je zmatený a na Chiquino naléhání souhlasí s brzkou svatbou. Roman se pokusí znásilnit Chiqui, ale zachrání ji Rita a Mateo. Pandora se snaží pomoct Aquilesovi, který je ve vězení a Franklin tvrdí, že si ho musí vyzvednout rodiče.
Díl 36 - Valentýna se s Franklinem usmiřuje a slibuje mu, že se do něj pokusí zamilovat. Orestes pomáhá malé a chudé dívce Canelitě, jejíž maminku odveze do nemocnice. Canelita nemá kam jít a proto se ji Orestes rozhodne zavést do Muňečiného útulku. Tam je ale majitel budovy, který se rozhodl budovu prodat a útulek vyhodit na ulici. V pravou chvíli zasáhne Orestes, který vyhodí majitele z domu a slíbí Muňce, že se pro její útulek pokusí sehnat peníze. Pandora s Valentýnou si odvádějí Aquilese z vězení. Aquiles nemá kam jít, tak ho Valentýna zavede do penziónu k tetě. Tam se Aquiles potká se svým otcem, který doprovází Tza Tzu. Juan Ángel chce Aquilese vyhnat, ale Tza Tza se ho zastává a nabízí Aquilesovi, že může v penziónu bydlet…
Díl 37 - Valentýna chce odejít z klubu, ale na popud Chiqui a Ariadny ji modelky zmlátí. Tak ji najde také Franklin. Chce viníky potrestat, ale Valentýna trvá na tom, že si to s modelkami vyřídí sama. Tza Tze se vymluví, že byla přepadena. Větší starosti jí ale dělá Achiles, který je na tom psychicky špatně a svěří se Valentýně, že za jeho homosexuální orientaci může Olympie, která ho ve dvanácti letech poslala s Roquem do nevěstince. Achiles uteče z penziónu a zmlátí ho v baru dva pobudové. Pandora se vydá za Olympií, aby si promluvila o Achilovi, ale v hádce ničeho nedosáhne. Jordi prosí Pandoru, aby mu dala šanci. Orestes se snaží oddálit svatbu s Chiqui. Přichází za Panenkou promluvit si o problému s dětským domovem, Chiqui se zlobí, že se Orestes místo svatbě věnuje charitě jako její matka a podrážděné Panence v hádce uklouzne, že si kdysi vzala Chiqui na starost právě tak jako sirotky. Chiqui je v šoku z toho, že je nalezenec.
Díl 38 - Panence v hádce před Orestem a Chiqui uklouzne, že Chiqui není její dcera. Chiqui se cítí jako nalezenec ponížena a Panenku nenávistně jako svou matku navždy zavrhne. Panenka prosí Oresta, aby Chiqui v této těžké situaci neopouštěl. Protože v agentuře dojde ale ke střetu mezi Chiqui, Ariadnou a Valentýnou, Orestes se postaví za Valentýnu a své snoubence a sestře zakáže vstup do agentury. Za Valentýnou přichází do práce rozzlobený Franklin, který se od Tza Tzy dozvěděl, že Valentýna pracuje u Villanuevů. Tza Tza v doprovodu Beatriz opakuje svůj pokus dostat se do televize. Olympie stráví opět noc mimo domov se soudcem Gomezem. Roque s ní odmítá jet, vyčítá Olympii, že příliš riskuje. Olympie tentokrát zaspí a Juan Ángel zalarmuje celý dům, když ji ráno nenajde. Olympie si však poradí i tentokrát. Zinscenuje autonehodu a nechá se domů přivést sanitkou. Vymluví se, že byla na dobročinném večírku.
Díl 39 - Franklin si nepřeje, aby Valentýna pracovala v agentuře. Valentýna pod záminkou, že nestíhá školu současně s prací, dává výpověď. Caca se chce ucházet o práci v televizi. Není přijata. Při té příležitosti potkává starého obdivovatele, herce Macedonia. Nabízí mu, aby se přestěhoval do jejího penzionu. Olimpie a Roque plánují vraždu Valentýny. Chtějí ji přimět, aby se přestěhovala zpátky do domu Villanuevů. Za dveřmi je zaslechne služka Nimfa. Je však odhalena a Olympie s Roquem jí vyhrožují smrtí, pokud něco prozradí. Orestes a Celeste sdělují Juanu angelovi, že pokud neumožní Achilovi návrat k rodině, oba z domu též odejdou a přeruší s ním styky. Policie sdělí rodině, že se našlo tělo, jehož popis odpovídá Achilovi. Když se to dozví generál Segundo, zkolabuje. Rodina se shromáždí v márnici, aby provedla identifikaci mrtvoly.
Díl 40 - Villanuevovi mají v márnici identifikovat mrtvolu Achila. Nakonec však až otisky prstů prokáží, že se jedná o jiného člověka. Juan Ángel si uvědomuje své provinění vůči synovi. Dojde zde ke sblížení Pandory se Jordym. Tza-Tza mezitím navštíví dům Villanuevů, aby jim vyjádřila soustrast. Olympii to velmi popudí a vyhodí ji. Muněka svěří Ritě, že Chiqui není její dcera. Chiqui se v márnici udělá špatně a donutí Franklina, aby ji odvedl domů. Tam před rodiči ztropí poprask a předstírá, že ji Franklin chtěl znásilnit. Muněka překvapí Lorenza v kanceláři ve chvíli, kdy mu Batista vyhrožuje zabitím. Generál Segundo dostane infarkt, Benigno zabrání jeho převozu na kliniku. Orestes cestou z márnice zaveze Valentýnu k Vijanuevům a ta se na přání Segunda rozhodne, že u nich zůstane, dokud se mu neuleví. Franklin se vydá za ní, aby ji odvedl zpět.
Díl 41 - Franklin nechce dál hrát Valentýnina milého, protože ji má rád doopravdy. Pandora si přiznává, že je zřejmě zamilovaná do Jordiho Valentina je u Villanuevů, aby byla se strýcem Segundem, kterému je po infarktu špatně. Olimpia ji znova uráží, stejně jako její matku a Tza Tzu, Valentina dostává záchvat astmatu a zachrání ji Celeste. Valentina ani Benigno nejí večeři s uspávacím práškem. Valentina se rozhodne, že přenocuje u Segunda a bude o něj pečovat, což zkomplikuje Olimpii a Roquemu plány. Roque ale stejně proniká maskován do Segundova pokoje, aby vzal dokument. Segundo se probudí. Roque dá Valentině pistoli na spánek. Přibíhá Benigno a zachraňuje je. Roqueho postřelí a maskovanou Olimpii málem též. Nereida nese druhý den Roquemu snídani a všimne si, že má zavázanou nohu. Olimpie se u snídaně snaží celou věc bagatelizovat, aby nebyla zavolána policie. Chiqui se od Muněky dozvídá, že není její dcera, že ji měl Lorenzo s jinou ženou. Chiqui opět dostane hysterický záchvat a sní prášky na spaní. Přichází Orestes a zachrání ji. Prosí ji, aby se sebrala a zmiňuje jejich zásnubní hostinu. Chiqui je šťastná, ale s Panenkou jedná jako s cizí. Přichází Batista a chce, aby Lorenzo ukryl u sebe v domě zásilku drog. Franklin prozrazuje Tza Tze, že Valentina miluje Oresta a že jejich vztah byl jen na oko. Valentina říká Juanu Angelovi, že Tza Taz musela zastavit náhrdelník po matce, aby jí mohla nakoupit oblečení.
Díl 42 - Valentina dostala stipendium na univerzitě, ale přenechá ho Jordimu. Tza Tza dostane od banky dost peněz, aby zaplatina Valentině studium na univerzitě. Juan Angel nakoupí náhrdelník a pošle ho Tza Tze. Achiles je nalezen, je v komatu, protože ho někdo strašně zmlátil. Dozvídáme se, že ho matka jako dítě odvedla do nevěstince. Achiles vše svěřil Valentině. Juan Angel je zdrcen, obviňuje se z neštěstí, které potkalo Achilla. Olimpie Achilovi v bezvědomí nadává, že ji zradil, tím že prozradil vše Valentině. Juan Angel volá do domu polici, aby vyšetřili, večerní přepadení. Olimpie zuří a odvádí Roqueho. Franklin u něj najde rukavice. Pacheco zjistil, že Olimpie podplatila soudce, aby züznal podpisy na Eviných dokumentech za pravé. Ariadna je těhotná, Roman ji agresivně nutí k potratu, Chiqui připravuje zásnuby s Orestem. Valentina a Pandora celé rodině Chiqui vymlouvají. Segundo upozorňuje Celeste na to, jaká Olimpie je. Ta mu nevěří...
Díl 43 - Aquiles se probírá z bezvědomí. Má výpadky paměti. Nepamatuje se na Valentinu. Olimpie nachytá Pandoru, jak se líbá s Jordim a dá jí pár facek. Pandora jí sdělí, že ví o jejích eskapádách po barech. Chiqui vidí, jak Orestes málem v baru políbil Valentinu a pouští ho k vodě. Orestes se jako vždy nevyzná ve svých citech. Muněka objeví ve sklepě drogy, které tam nechal Lorenzo.Tza Tza a Juan Angel se políbí. Vidí je Valentina. Nereida objeví Roqueho ránu na noze. Valentina řekne Juanu Agelovi a Orestovi, že na Aquilově neštěstí nese vinu jen Olimpie. Pandora řekne Valentině, že Olimpe žije dvojí život. Valentina žádá Pandoru, aby ji obstarala klíče od pracovny jejího otce Luise Felipa...
Díl 44 - Pandora se Valentýně svěří, že Olimpia střeží temné tajemství a že je to nebezpečná žena dvou tváří. Odmítá ale sdělit podrobnosti. Valentýna ji přemluví, aby vzala klíče od pracovny jejího otce a pustila ji tam. Pandora si tam vybaví vzpomínky, které ji děsí, byla totiž svědkem toho, jak Olivia Valentýnina otce zabila. Valentýna si uvědomí, že Olivia o smrti jejího otce něco ví. Snaží se najít usvědčující dokumenty, které její otec o Olimpii nashromáždil. Franklin je odhodlaný vyšetřit okolnosti Eviny nehody a útoku na Valentýnu. Přichází do domu, aby vyslechl Roqueho. Přistihne Valentýnu, jak se líbá s Orestesem, a uraženě odchází. Orestes si uvědomuje, že k Valentýně něco cítí. Valentýna to ale odmítá, protože ví, že si Orestes bude brát Chiqui. Orestes je odhodlaný přimět Olimpii, aby řekla celou pravdu o své minulosti.
Díl 45 - Mezi Valentýnou a Olympií dojde ke sporu a Olympia se pokusí Valentýně ublížit. Orestes ji ale včas zadrží. Pandora si stěžuje otci, že ji Olympia uhodila, ale ta tvrdí, že je Pandora duševně nemocná a všechno si vymyslela. Franklin odjíždí kvůli vyšetřování Evina úmrtí a na letišti se sejde s Chiqui, která cestuje na to samé místo. Do Lorenzova domu vtrhne mafie a ohrožuje celou rodinu kvůli obchodu s drogami, do kterého se Lorenzo zapletl. Juan Ángel přiznává, že je do Tza Tzy zamilovaný, ale Tza Tza ho odmítá. Nevěří, že by se kvůli ní rozvedl s Olympií a nechce být jen jeho milenkou. Orestes si všimne, že Roque kulhá, a začne ho podezírat. Uhodí na Olympii a chce vědět, zda je Josema opravdu José Manuel Sevilla…

Má tlustá Valentýna - díly 16 - 29

31. března 2008 v 20:16 →Má tlustá Valentýna←
Díl 16 - Tza Tza se po střetu s neznámým automobilem rozpomene na věštbu Angeliky, že jí někdo ukládá o život. Odmítá proto uvěřit, že šlo o pouhou nehodu. Svěří se se svým podezřením Franklinovi. Ten se mezitím setkává v přítomnosti Panenky opět s Orestem a dojde mezi nimi ke slovní potyčce. Olympia zuří, že Roque nesplnil úkol a neodstranil TzaTzu. Roquemu začíná docházet trpělivost a připomíná Olympii její minulost. Román usiluje o to, aby Valentina přistoupila na účast ve volbě královny klubu, Valentina soudně odmítá. Romanovi se však naskytne příležitost, jak ji donutit: Valentina se totiž vypraví večer sama do klubu, aby zde pomohla nemocné Pandoře najít Achila, který sem přišel zapít svůj zármutek. V klubu zrovna probíhá "mejdan upírů" a Roman zde v ponuré atmosféře Valentině dá na vybranou: buď vyhoví jeho přání a stane se kandidátkou na královnu klubu, nebo řekne Orestovi, že po něm Valentina šílí. Orestes se zatím nechává svést Chiqui v bytě jejích rodičů, opět se usmiřují. O usmíření se snaží i Lorenzo, který pozve Panenku na večeři do vybrané restaurace. Potkává však zde zhrzenou milenku Natálii.
Díl 17 - Valentině bude předáno dědictví po její matce Evě Lanzové, uchýlí se ke svým obvyklým špinavým praktikám a pověří Roqueho, aby ji Tza Tzy zbavil. Roque naplánuje autonehodu, ale v poslední chvíli Tza Tze zachrání život doktor Pacheco, který ji strhne na chodník. Tza Tza si vzpomene na věštbu Angeliky, že jí někdo ukládá o život. Franklin veze Panenku za šoférem Mateem. Cestou se přesvědčuje o jejím dobrém srdci, když Panenka zastavuje u sirotků, kterým má ve zvyku rozdávat ovoce a hračky. Franklin nechápe, jak může tak velkorysý člověk být matkou Chiqui. Ta je celá bez sebe, když se dozví, že Panenka chce z vděčnosti pozvat Franklina na večeři. Valentina pozve Beatriz, aby změnila vizáž strýce Segunda. Ze zanedbaného starce se tak vyloupne opět generál, připomínající zašlou slávu. Olimpia je bez sebe vzteky, že Roque nesplnil úkol, navíc se vyostří její vztah s Pandorou, která kryje bratra Achila. Roman chce, aby Valentina vystupovala v klubu při volbě královny krásy. Orestes rezolutně jeho nápad odmítá.
Díl 18 - Valentina se vypravila do klubu, aby přivedla Achila, který tam zapíjí žal. Vyslala ji tam Pandora, která kvůli horečce nemůže ven a má strach, že když na nečekaně svolané rodinné schůzce bude Achiles chybět, odhalí se jeho konflikt na univerzitě. Valentinu veze tajně Benigno. Skutečné nebezpečí však na Valentinu číká až v klubu, kde se slaví Haloween. Roman využije ponuré atmosféry a přinutí Valentinu, aby souhlasila s tím, že se zúčastní soutěže krásy. Zároveň pověří tři mladíky v maskách, aby si podali Velentinu a Achila, kterého se Valentina snaží opilého odvést k Benignovu autu. Trojice se chystá pobavit na účet bezbranné dvojice a Benigno, který původně Valentině sliboval ochranu, se zatím někde daleko dvoří nějaké dívce. V kritickém okamžiku se objevuje Orestes, který se vrací právě od Chiqui. Trojici, která ho ohrožuje zbraní, dá na pamětnou. Ariadna se dozvídá, že Roman si na její bratry najal kumpány. V roztržce odchází. Pokus Lorenza usmířit si Panenku, končí neúspěchem, Panenka odhalí jeho milenku Natálii. Orestes s Valentinou přivádějí domů na rodinnou schůzi opilého Achila, Olympia nechce ani slyšet, že by nechal medicíny. Pandora slibuje Achilovi, že bude stát při něm. Valentina zase slibuje Orestovi, že na konkurs nepůjde. Odváží se říci Orestovi, že ho má ráda, Orestes reaguje stejně a políbí ji na čelo. Tak je přistihne Olimpie. Roque lituje, že ji kdysi zachránil ze ztroskotané lodi, ale cítí, že nemá sílu ji opustit. Angelika navštíví Tza Tzu s tím, že s ní chce mluvit Eva, a jako médium ji nabádá, že má pátrat po stříbrné lilii. Tza Tza nechápe, co po ní sestra chce, ale pak objeví obrázek, který maloval Valentinin otec. Je na něm loď se jménem "Stříbrná lilie"
Díl 19 - Valentina má radost po rozhovoru s Orestésem, protože si myslí, že ji začíná milovat. Rozhodne se mu připravit jeho oblíbené pití a zanese mu ho do zahrady. Tam ale uvidí, jak Orestés zamilovaně líbá Chiqui. Je zničená a utíká do pokoje. Orestés nechápe, co se stalo a přes protesty Chiqui utíká za Valentinou. Ta se zatím rozhodne, že se mu nikdy nesvěří, že ho miluje. Orestés si myslí, že za její chování v zahradě může její astmatický záchvat. Aquiles má další konflikt matkou. Slyší je Pandora a rozhodne se mu pomoct. Jde za otcem, který ji ale řekne, že pokud Aquiles nechá školy, tak bude muset odejít z domu. Ariadna se usmiřuje s Romanem. Potkají v zahradě Alejandra, který sem přišel vyfotit svoji novou dívku, která taky kandiduje na královnu klubu. Olimpie zase vyhrožuje Valentině, že nedostane nic, ale Valentina se statečně brání. Tza Tza je s Beatriz v obchodním domě, kde nakupují oblečení pro Valentinu. Tam si na ně počká Roque a dá jim do výtahu tašku s jedovatým plynem. Obě z toho jen taktak vyváznou. Franklin o sobě najde článek v novinách. Nelíbí se mu, že o něm píšou lži a jde to do novin vyjasnit.
Díl 20 - Muněka se přijde svěřit Olimpii, že ji Lorenzo podvádí. Při rozhovoru s Olimpie s Muněkou a Juanem Ángelem volá Lorenzo do domu, hraje si na Olimpijiného krejčího a zve ji k sobě. Olimpie odchází, ale Muňeka chce jít s Olimpií.Olimpia se zbaví Muněky a odchází za Lorenzem. Je na Lorenza naštvaná, že má ještě další milenku. Lorenzo jí ale přesvědčí, že to není pravda a milují se. Muněka přijde naštvaně domů a balí Lorenzovi kufry.Tza Tza s Beatriz se dozví, že pokud vdechly příliš velké množství plynu, že by mohly i zemřít a proto musí brát léky. Valentina se rozhodne zúčastnit soutěže krásy, protože nechce, aby Roman Orestésovi prozradil, že ho miluje. Orestes a jeho otec se jí to snaží vymluvit, ale marně. Fabiola se zase zkouší dát dohromady s Aquilesem. Políbí ho, ale jemu se to nelíbí. Fabiola se ho zeptá, jestli je pravda, že se mu ženy nelíbí. Pandora zajde za Jordim a žádá ho, aby jí pomohl a Aquilesovým problémem. Ten je polichocen a souhlasí. Jdou spolu do školy, kde se Jordi pokouší za Aquilese přimluvit. Je to marné a Pandora s Aquilesem naštvaně odchází. Franklin jde Valentině zanést oblečení od Tza Tzy. Valentina ho nadšeně vítá a žádá ho, aby zůstal na večer, kdy má Valentina dostat své dědictví.. Franklin nabídku přijme. Když ho uvidí Chiqui, snaží se ho vyhodit, ale Valentina se ho zastane.Po příchodu Tzy Tzy a advokáta jsou všichni připraveni, ale ze Segundova pokoje se ozve výstřel. Výstřel nikoho nezasáhl, ale Segundo dostává infarkt.
Díl 21 - Segundo dostane infarkt. Nepřeje si, aby byl zavolán lékař a Valentina mu masáží srdce zachrání život. V domě Villanuevů je spousta lidí při příležitosti odevzdávaní Valentýniného dědictví.Chiqui a Roman útočí na Franklina a snaží se ho vyhnat z domu. Na pomoc mu přijde Pandora, ale Chiqui se nevzdává a s Franklinem se pohádá. Ariadna s Romanem se chtějí potají milovat a odejdou do místnosti, kde Nereida žehlí. Oba Nereidu vyhodí a milují se, ale nechají zapnutou žehličku, která začíná v koši pomalu hořet. Consuelo má obavy, protože se jí manžel ještě nevrátil z práce. Těsně před tím, než advokáti Valentýně odevzdají její peníze, zakročí Olimpie a tvrdí, že všechny Eviny peníze patří jí. Jako důkaz jí Roque přináší dokumenty podepsané Evou. Valentýna pláče, protože Olympia nešetří urážkami na adresu její matky. Do nejlepšího přijde Pandora a začne na matku útočit a tvrdit, že už toho Valentině příliš mnoho vzala.Orestés se ji snaží uklidnit. Díl končí Olympiiným prohlášením, že jí Eva dlužila příliš mnoho peněz, takže jí teď bude muset Valentýna dát dům.
Díl 22 - V domě Villanuevů vypukl požár, který způsobila Ariadna s Romanem. Orestes se statečně vrhá do plamenů, aby je uhasil a Olimpie se o něj velmi bojí. V rozčílení křičí něco o Josemovi, jejich dítěti a požáru na lodi. Tyto výkřiky slyší Pandora s Aquilesem a zjišťuje od Roqueho, co to znamená. Orestésovi pomůže z plamenů Franklin, který se před tím stihne opět pohádat s Chiqui. Valentina je nešťastná kvůli věcem, které vykládá Olimpie o její mamince. Ta totiž tvrdí, že jí Eva dlužila velké množství peněz, které propila. Olimpie tvrdí, že má právo na všechny Valentininy peníze i dům a jako důkaz jí slouží vlastnoručně psaný dopis. To se nelíbí Tza Tze ani Segundovi. Segundo slibuje, že Valentině pomůže. Tza Tza Valentinu podezírá, že miluje Orestése. Consuelo, ženu z penziónu, opouští její manžel Edgardo a Beatriz se zhroutí v důsledku otravy a musí do nemocnice.
Díl 23 - Olimpie připravuje Valentinu o dědictví po matce. Obává se ale grafologické zkoušky na listinách, které zfalšoval Roque. Hasiči přijdou na to, že požár v domě vznikl v důsledku žehličky, která nebyla vypnuta ze zásuvky. Žehličku nastražila Ariadna a vinu svedla na Nereidu, protože se bála, aby se před matkou neprořekla, že se Ariadna schází s Romanem na svém pokoji. Pandora ví o schůzkách také a řekne Ariadně, že se má u matky přimluvit, aby vzala Nereidu zpět, jinak Pandora matce o všem poví. Nereida nakonec zůstává. Muněka vyhodí Lorenza z domu. Chiqui je zdrcena a ječí, že jestli se její otec nevrátí domů, že půjde bydlet k němu. Muněce připadá, že se jí hroutí svět. Valentina odchází od Villanuevů, odvádí ji Franklin a Tza Tza. Orestes je zdrcen i Pandora a Aquiles chtějí, aby se Valentina vrátila. Pandoře se vrací její zlý sen, je v něm Luis Felipe, který říká Olimpii, že odhalil její pravou tvář a že za to půjde z domu, Olimpie na něj skočí, škrtí ho a Luis Felipe vypadne z okna. V časopise je uveřejněn rozhovor s Franklinem, kde uvádí na pravou míru vše, co se stalo na letišti s Chiqui. Chiqui opět šílí, že teď před lidmi bude vypadat jak hysterka. Franklin jde ukázat článek Pantojovi, na stanici ale zastihne Olimpii, která ho zažalovala z pokusu o vraždu Oresta, Pantoja mu dává přečíst i zápis z nehody, z něhož vyplývá, že rychle jel Franklin a nikoliv Orestes. Franklinovi je jasné, že vše je podplacené. Olimpie odchází a vyhrožuje i Pantojovi. Segundo se rozhodne odkázat ještě za života veškerý majetek Valentině. Advokát je z toho špatný a sděluje to Juanu Angelovi, tuto konverzaci vyslechne Roque. Angelica sděluje Valentině, že její velká láska jí rozdělí život na potom a nyní a dále říká, že její láska není z její krve.
Díl 24 - Orestes navštíví Valentinu v Tza Tzině pensionu, chce ji přemluvit, aby se vrátila, Valentina odmítá. Orestes ji sděluje, že ji chce Segundo odkázat své peníze. Valentina to odmítá. Chce už žít v klidu. Tza Tza Oresta z penzionu vykáže. Ten neváhá a megafonem prosí Valentinu, aby za ním přišla, že s ní musí mluvit. Valentina si dělá naděje, že ji konečně vyzná lásku, on ale mluví stále o citu bratrance. Valentina chce studovat na univerzitě a přiznává Beatriz, že miluje Oresta. Lorenzo se domluví s Romanem na obchodu s pašovaným zbožím. Chiqui chce porazit autem Franklina a zbavit se ho tak. Je za to zadržena. Lorenzo a Muněka za ní jdou orodovat, ale je jim to málo platné. Chiqui je ve vězení svými spoluvězeňkyněmi doslova oškubána. Olympie jde k advokátovi a tam roztrhá Segundovu závěť, v níž vše odkazuje Valentině. Advokáta vydírá, aby závěť nesepisoval. Ten prohlásí, že za tím účelem bude třeba Segunda prohlásit za nesvéprávného.
Díl 25 - Chiqui je ve vězení. Franklin ji donese jídlo. Chiqui se bojí, že ji chce otrávit. Orestes navštěvuje Chiqui ve vězení, slibuje, že se ji pokusí odtamtud dostat. Olimpie zakáže služebnictvu dělat pro Segunda jídlo podle jeho přání, chce ho oslabit a pak poslat do blázince. Pandora nese Segundovi jídlo. Segundo jí nevěří. Pandora utíká, celá zmatená a říká, že ničemu nerozumí, ale že svou matku nechce nikdy vidět. Valentina potkává Carolinu, kamarádku z internátu, ta ji zve na oslavu narozenin na diskotéku a spolu s ní i Beu. Bea se tam setkává s Alechandrem. Vidí, že mění ženy jak ponožky. Valentina navrhuje Franklinovi, zda by s ní nechtěl chodit, myslí si, že tak v Orestovi vzbudí žárlivost, jak jí radila Carolina. Tza Tza odvolává prosbu ke Svatému Antonínovi, kterou vznesla před lety, nechce již, aby byl Juan Angel její. Tza Tza se vyděsí, neboť svíčka u Sv. Antonína se sama zapaluje. Olimpia sděluje Orestovi, že vše dělá pro něj, že on je pro ni jiný než ostatní její děti. Orestes z toho nabude dojmu, že někdy byli chudí.
Díl 26 - Franklin přistupuje na to, že bude dělat Valentýně milého, aby se tak zbavila Oresta, jak mu sama tvrdila. Ve skutečnosti, ale Valentýna chce, aby Orestes žárlil. Roman Valentýna nutí, aby šla na soutěž krásy, obtěžuje ji a dokonce jí vyhrožuje nožem. T¨zachrání ji Carolina a její kamarádi. Franklin pusti Chiqui, ale nejdřív se mu musí omluvit. Fabiola vtrhne k Villanuevovým a začne vykřikovat, jak ji Aquiles urazil, tím že ji odmítl a že je zrůda a homosexuál. Juan Angel a Olimpie ho vyhodí. Orestes a Pandora jsou znechuceni. Roque vnikne v noci k Tza Tze a vystřeká na ni, ale Dolores se postaví před ní. Dolores umírá. Pantoja vysloví podezření, že maskovaný muž chtěl zabít Tza Tzu a že nepřišel s tím, aby kradl. Roque se vrací domů, Ninfy vidí jeho pistoli a na zemi nalezne kuklu. Olimpie vnikne k Segundovi, začne mu ničit věci, Segundo se rozčilí a vytáhne na ni pistoli. Juan Angel to vidí a nechá ho odvést do blázince. Franklina Valentina jdou na přehlídku, tam je Orestes, protože Chiqui tam má pracovat. Orestes žárlí, Chiqui nečekaně oznámí své zasnoubení s Orestem. Orestes je z toho zmaten, Valentýna nešťastná.
Díl 27 - Valentýna uteče z přehlídky, kde Čiky oznámila novinářům zasnoubení s Orestem. Juan Ánchel chce nechat generála Segunda odvézt do blázince, ale Pandora a Benygno mu v tom zabrání. Od Ca-cy se dovídáme, že se do domu vloupal zloděj a zabil matku Dolores. Alechandro je překvapen Orestovou žárlivostí vůči Franklinovi. Roke s Olympií domlouvají další tajné plány, Pandora je však při tom vyslechne. Čiky kvůli svatbě nutí rodiče ke smíření. Ač jí to oba přislíbí, Lorenso posléze Muněku odmítá. Pandora informuje Seleste o intrikách Olympie proti Valentýně. Benygno najde na zahradě stříbrný šperk. Valentýna utěšuje Ca-Cu. Chystá se jít podat přihlášku na univerzitu, ale překvapí ji Orestes a vyčítá jí vztah s Franklinem. Pak ji doprovodí. Roke nutí výhrůžkami Nymfu k mlčení. Olympie nechává Segunda prohlédnout psychiatrem. Ca-ca nemá dost peněz na pohřeb, ale pomůže jí nečekaný pronájem pokoje podezřelému muži, který jí zaplatí velkou zálohu. Na univerzitě dojde k nepokojům, Valentýna se ve strachu ze smrti chystá Orestovi vyznat lásku. Vyruší je Franklin a mezi oběma muži dojde k hádce. Ariadna se svěřuje Čiky o Achylově homosexualitě. Juan Ánchel se kvůli tomu svého syna Achyla zřekne. Majela požádá Čiky, aby se vrátila do agentury. Benygno ukáže Orestovi nalezený šperk. Franklin se zlobí na Valentýnu za to, že ji našel v Orestově přítomnosti.
Díl 28 - Franklin Valentýně udělá žárlivou scénu kvůli Orestovi. Orestes pátrá po původu stříbrné lilie. Zároveň se od své matky dovědět, kdo byl kapitán Sevija a jak souvisí s jeho vlastním osudem. Olympie prohlašuje, že Sevia byl zločinec a vrah jejích rodičů. Chiqui žádá Majelu, aby z ní učinila první modelku a spoluvlastnici agentury. Valentýna zjišťuje, že nebude mít dostatek peněz na školné. Probíhá vyšetřování smrti mamá Dolores. Beatriz přemlouvá Valentýnu, aby se zúčastnila soutěže krásy, což Valentýna odmítá. Franklin a jeho kolegové, odhalí, že Kočičák a Rafan obchodují s drogami v penziónu Tza-Tzy. Aquiles se po útěku z domova uchyluje k Javierovi. Generál Segundo chce převést veškerý svůj majetek na Valentýnu, při té příležitosti se dozvídá, že ho chtějí zbavit svéprávnosti. Olympie sleduje své plány, připravuje sama večeři, aby mohla přidat do jídla uspávací prostředek a při rodinné večeři všechny uspat. Pandora se snaží zjistit podrobnosti o minulosti své matky. Juan Anchel se dozvídá o vztahu Valentýny s Franklinem a snaží se přimět Valentýnu k návratu do domu Vijanuevů. Valentýna to odmítá s tím, že musí být nablízku Tza-Tze. Franklin Valentýně naznačuje, že je do ní zamilovaný.
Díl 29 - Olimpie přidá do večeře opět uspávací kapky, aby mohla realizovat své nekalé plány a v noci nekontrolovaně znovu opustit dům. Celá rodina je ospalá a okamžitě usne. Kromě Pandory, která jídlo vyzvracela a hodlá Olimpii sledovat. Olimpie, jako vždy provázená Roquem, dorazí do nočního klubu Claraboya, jehož je majitelkou a v němž vystupuje jako "královna" striptýzu. Na dnešní noc si pozvala významného hosta, soudce Gómeze, který jí má pomoci vyhrát nad Tza Tzou. Pandora, které se podaří vniknout do klubu a spatřit Olympii v akci, je zděšena. Prchá z místa a málem se prozradí. Roque ji pronásleduje jako vetřelce, ale Pandoře se podaří naskočit do taxíku a ujet. Po návratu v záchvatu vzteku obrátí salón vzhůru nohama. Rozzuřená Olimpie, když ráno spatří tu spoušť, chce všechny podrobit výslechu. Tak se prozradí, že Chiqui, omámená kapičkami na spaní, pro únavu neodešla domů, ale přespala v Orestově pokoji. Stejně tak Roman padl přemožen spánkem v Ariadnině pokoji. Pandora vyzývá Olimpii, aby se přiznala. Vtom přichází Franklin s příkazem k domovní prohlídce. Valentýna se zatím děsí toho, že se Franklin proti úmluvě do ní zamiloval. Beatriz jí vyčítá, že ho odmítá proto, že jí není hoden jako Villanuevové. Valentině přichází obálka, ve které jsou noviny s titulkem, hanícím památku její matky a tvrdící, že Eva Lanzová zemřela jako alkoholička.

Má tlustá Valentýna - díly 1 - 15

31. března 2008 v 20:13 →Má tlustá Valentýna←
Díl 1 - Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci. Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů.
Díl 2 - Valentina se vrací domů. Orestes právě trénuje jako každý den běh a jak má ve zvyku, honí ho dva psi zabijáci. Vtom uvidí Valentinu. Aby ji zachránil před psy, strčí ji do bazénu a skočí tam za ní. Valentina se málem utopí, protože neumí plavat. Ariadna si z ní dělá legraci kvůli tloušťce a řekne jí, že psy vyhnal Orestes schválně, aby jí zkazil příchod domů. Tak se chce Arianda pomstít Orestovi za to, že porazil jejího milého Romana v soutěži o titul Železný muž. Olimpia spatří Valentinu a vysmívá se jí. Dá ji do pokoje, kde bydleli Valentininy rodiče a mluví před Valentinou ošklivě o Evě. Tvrdí, že nadělala spoustu dluhů a že ona za ni musela všechno platit. Valentina je nešťastná a chce jít žít ke své tetě Tza Tze do pensionu. Její strýc Segundo, podivínský člověk, ji chce vidět. Benigno ji k němu dovede. Segundo nabádá Valentinu, aby v sídle zůstala a usilovala o prosazení svých práv. Valentina nic nechápe. Orestes loví Valentininy brýle z bazénu a narazí i na stříbrnou lilii, která Valentině ve vodě vypadla. Je šokován, Roque mu v dětství vyprávěl příhody o kapitánovi Sevillovi, jehož symbolem byla tato lilie a který bohatým bral a chudým dával. Ukazuje lilii Roquemu a ptá se ho, jestli byly příhody pravdivé. Roque lilii chce, ale tvrdí, že vše byly jen pohádky. Valentina chce opustit dům, ale zastihne ji Orestes, vysvětluje ji celou situaci a slibuje ji, že ji dokáže, že u Villanuevů není vše jen špatné. Chiqui se vrací z přehlídky z New Yorku. Chiqui je dcera Muněky a Lorenza a chodí s Orestem. Lorenzo a Juan Angel Villanueva jsou společníky a vlastní modelingovou agenturu. Na letišti se strhne povyk, dva zločinci si berou rukojmí a mezi nimi je i Chiqui.
Díl 3 - Orestes se snaží, aby se u nich Valentina cítila lépe, ale má pořád smůlu, vždycky se něco "pokazí". Pandora má další ze svých záchvatů. Olimpie je rozzlobená. Orestes vleze k Pandoře oknem a najde ji napůl v bezvědomí. Je zavolán lékař. Pandora bývala zdravé veselé dítě. Roque při rozhovoru s Olympií vzpomene, že ke změně došlo po smrti Luise Felipa. Hned po pohřbu Pandora přišla domů a spálila veškeré oblečení svého zesnulého strýce. Ariadna kandiduje na královnu klubu. Z legrace chce přihlásit i svou sestřenici Valentinu. Jeden za zákazníků modelingové agentury shání tlustou modelku. Lorenzo není schopen mu ji poskytnout. Zákazník odchází zklamán. Chiqui je přivázaná na pánském záchodě na letišti, pusu má zavázanou kalhotkami. Ukáže se, že její "zločinec" je policista specializovaný na boj proti terorismu a následně zachraňuje unesenou ženu a likviduje únosce. Chiqui vyfotí reportéři na pánské toaletě. Uječená Chiqui je z toho celá pryč. Bojí se o svou kariéru. Vrchol nastává, když ji zadrží policie, aby vypovídala. Na komisařství začne napadat Franklina a urážet ho. Ten ji za trest na komisařství zavře. Roman a Ariadna se milují v Ariadnině pokoji. Málem je nachytá Olimpie. Orestes přinese Valentině krabici čokolády. Ta si myslí, že je to další z jeho "žertíků" a hodí mu ji na hlavu. Krabice ho zasáhne, Orestes omdlí. Roman, aby unikl před Olimpií, tak vyskočí z okna na zahradu. Vidí omdlelého Oresta a vezme si jeho kalhoty. Na ulici ho ale nachytá Juan Angel. Valentina prosí Ninfu, aby jí byla kamarádkou. Ninfa ji varuje, musí se mít na pozoru a musí být silná. Tza Tza volá Valentině. Olimpie, ale nechce, aby spolu mluvily. Aquiles si svěřuje Horaciovi, že se chce vymanit z vlivu matky. Aquiles nemá zájem ani o Fabiolu, která po něm šílí. Chce si nejprve vyřešit rodinné problémy.
Díl 4 - Orestes věnuje Valentině bonboniéru na důkaz přátelství. Ta mu ji hodí na hlavu, ale potom se vše vysvětluje. Orestés si ale myslí, že mu Valentina ukradla kalhoty. Brzy ale Orestés pochopí, že to byl Roman. Skoro nahý Roman potkává Juana Ángela a tvrdí mu, že ho někdo přepadl. Juan Ángel mu na to skočí, ale Olimpie tomu moc nevěří, protože tuší, že jí před chvílí před nosem utekl z Ariadnina pokoje.Generál Segundo varuje Valentinu před Olimpií. Naznačuje, že jde o život. Lorenzo vyzvedává manželku a dceru na komisařství. Chiqui slibuje, že se Franklinovi pomstí. Juan Ángel slibuje Valentině, že se o ni budou starat a že vyřeší její dědictví. Ta na to zatím nemá myšlenky. Juan Ángelovo laskavé chování k Valentině se ale nelíbí Olimpii. Ta je na Valentinu pořád velmi zlá a v tom jí vesele pomáhá Ariadna. Olimpie se tajně baví s Rokem. Je jasné, že mají nějaké tajemství spojené s minulostí. Valentina zjišťuje, že ztratila svoji brož. Orestes se chce pomstít Ariadně za všechno, co provádí Valentině a chce jí hodit koláč do obličeje. Trefí ale Valentinu, která je moc smutná, že ani Orestesovi nemůže věřit.Orestes zase přemýšlí, jak to Valentině vysvětlit.
Díl 5 - Orestes neví, jak si usmířit Valentinu a Benigno mu radí, ať jí dá růži. Olimpie zase hrubě uráží Valentinu kvůli nehodě s koláčem. Juan Ángel se ji snaží marně zastat. Olimpie Valentině poručí, aby si převlékla uniformu špinavou od koláče, ale Valentina nemá co na sebe, protože se jí druhá uniforma sprala. Muňeka se snaží Lorensa svést, ale ten se toho děsí a utíká za svým kamarádem na diskotéku. Muňeka zůstává sama nešťastná. Vezme si prášky a omdlí, zatímco si Lorenzo užívá s cizí ženou v posteli. Franklin se vrací ke své rodině a všichni ho s nadšením vítají. Je smutný, když se dozví, že Eva zemřela. Orestés se omlouvá Valentině a ta mu svěřuje, že ztratila svou brož. Orestes jí nic neřekne, ale slibuje jí, že se ji pokusí najít. Valentina mu odpouští. Orestése čím dál tím víc záhada kolem brože zajímá. Ariadna půjčuje Valentině svůj maškarní kostým a ta se musí převléct do velmi ponižujícího a legračního oblečení. Orestes, aby ji pomohl, si taky vezme převlek. U večeře se všichni hádají. Do domu přijíždí Chiqui za Orestesem. Valentina je hrozně zklamaná, protože doufala, že ji má Orestés rád. Ariadna kuje další pikle proti Valentině a pozývá ji na večírek.
Díl 6 - Ariadna naplánuje, že Valentinu pozve na večírek. Valentina nemá vhodné oblečení a tak nechce jít, ale po Orestésově přímluvě se rozhodne, že ve svém kostýmu na večírek půjde. Ariadna s Romanem naplánují, že Valentinu přihlásí do soutěže o královnu klubu. Rozhodnou se Valentinu opít a bez varování ji zavedou na pódium. Valentina tam opile zpívá písničku pro Orestése a velmi se ztrapní. Svědci této situace jsou Franklin a jeho sestra Beatriz. Beatriz si uvědomí, že je Valentina pravděpodobně Tza Tzina neteř. Franklin chce Valentinu odvést, ale Orestés mu to nedovolí. Dojde k dalšímu konfliktu mezi Franklinem a Chiqui, která chce nechat Franklina vyhodit z klubu. Olimpie s Roquem se v noci, zatímco Juan Ángel pod vlivem uspávacích kapek od Roqueho spí, vydají do podniku pro pány, kde Olimpia v převlečení vystupuje. O Olompiině nepřítomnosti v domě ví Segundo a Pandora, která se zrovna probudila a rozhodne se pro Olimpii přichystat překvapení. Orestés odvádí opilou Valentinu z klubu. Dovede ji do pokoje, ale Valentina ho svou vahou přimáčkne na postel. Orestés vydává velmi zvláštní zvuky, které slyší opilá Olimpia, která se právě vrátila a chce se přesvědčit, co se to ve Valentinině pokoji děje.
Díl 7 - Olimpia najde na svém místě v posteli spící Pandoru. Bojí se jí probudit, tak usne na křesle. Bojí se ovšem, že už Pandora něco tuší o jejím dvojím životě. Taky se začne obávat Orestése, který se jí příliš vyptává na kapitána José Manuela Sevillu. Roque ji prozradí, že to musí souviset se stříbrnou lilií, kterou Orestés našel. Pandora jde k hrobu svého strýce a tam se mu omlouvá za to, že nikomu neřekla pravdu o jeho smrti. Valentina se ráno probudí a pořád ještě spí na rozlámaném Orestésovi. Vybavuje si minulou noc, moc se stydí a slibuje si, že už ji Ariadna nenapálí. Muňeka, která si v depresi minulou noc vzala velké množství prášků se probouzí bez následků. Valentina se pokouší starat o strýce Segunda, ale ten to odmítá. Naopak on přijme Tza Tzu, Valntininu tetu, a vzájemně se zavazují, že se pokusí ochránit Valentinino dědictví. Chiqui s Ariadnou přesvědčí Valentinu, aby šla s nimi nakupovat. Naschvál ji nechají vyzkoušet příliš těsné šaty. Navíc ještě na závěr posílá Ariadna Orestése do Valentininy převlékací kabinky.
Díl 8 - Orestes vidí Valentinu v obchodě v kabince ve spodním prádle. Poslala ho tam Ariadna s Chiqui. Chce se Valentýně nějak omluvit, tak jí koupí šaty. Ariadna s Chiqui se jí posmívají, že jde o šaty těhotenské. Orestes Valentýnu odvede a chce jí zavézt k Tza Tze, které to slíbil. Po cestě potkávají Alejandra a Raquel. Raquel jde zrovna točit reklamu do modelingové agentury Lorenza a Juana Angela. Valentina a Orestes je doprovodí. Klient ale není spokojen s tlustou modelkou, kterou vybrali a chce Valentinu. Valentina, abyby zachránila podnik, nakonec svolí. Na konec reklamy se na ní začně něco sypat , Valentina se vyděsí a myslí si, že je to další z Orestových vtipů. Pandora se ptá Olimpie, kde strávila noc. Olimpie jí vyhrožuje, aby jí zabránila, aby o všem zpravila Juana Angela. Roque dokončuje falsifikaci listin Evy Lanz.
Díl 9 - Na Valentýnu spadne při natáčení reklamy odpad. Myslí si, že o tom Orestes věděl, cítí se ponížena a pláče.Tovar je z reklamy nadšen a daruje Valentýně 12 krabic Quickslimu. Valentina pláče ještě víc. Orestes plní slib, který dal Tza Tze a veze jí k ní do pensionu. Tza Tza a Valentýna jsou šťastné. Když Farnklin spatří Oresta, napadne ho a řekne Tza Tze, že ponižuje její neteř. Tak se Tza Tza dozví, že Valentýnu v klubu opili a že zpívala do mikrofonu a ztrapnila se. Policejní operace na zadržení zločinců nevyjde. Franklin a komisař jsou zklamáni. Chiqui vyhodí z agentury, protože v časopise vyšly její fotky u záchodků na letišti. Lorenzo přísahá, že se Franklinovi pomstí. Orestes chce dát Valentině její stříbrnou lilii, ale všimne si, že zmizela.Roque lilii zakopá do země a mluví při tom s kapitánem Sevillou, dozvídáme se, že Roque u Sevilly sloužil, že Olimpia Sevillu milovla, ale Sevilla ji ne, že Roque Olimpii zachránil při ztroskotání lodi, při němž zahynul Sevilla. Orestes žádá Roqueho, aby mu lilii vrátil. Když se Roque dozvídá, že lilii měla Valentýna, která jí dostala krátce před smrtí od Evy. S úsměvem řekne, že se pokusí lilii najít. Ninfa vklouzne do Roqueho pokoje, je přesvědčená, že spolu s Olimpií na Valentýnu něco chystají. Roque ji nachytá a za trest se ji chystá znásilnit. Chystá se slavnost na uvítání Valentýny, Valentýna je ale u Tza Tzy, Orestes všem oznámí, že Valentýna, se celé frašky nebude účastnit.
Díl 10 - Orestes odmítne dovézt Valentýnu zpět domů, řekne svému otci přede všemi, že ji všichni v domě ponižují. Valentýna se před TzaTzou podřekne, že u Villanuevů obtěžuje, pak se to snaží nějak zamluvit a ještě ostatní hájí. Roque pustí Ninfu ze svého pokoje, ale vyhrožuje jí. Muněka prozradí svému kmotrovi Segundovi, že Valentýna přespává u TzaTzy, ten se rozčílí, neboť považuje společnost herečky pro Valentýnu za nevhodnou. Chiqui vyhodí z agentury, kvůli fotkám z letiště, kde je přivázaná na pánských záchodcích. Lorenzo ji vede ke svému příteli ministrovi, aby se společně Franklinovi pomstili. Před večeří se Chiqui vloudí k Orestovi do pokoje a chce ho svést, ale Orestes na to nemá myšlenky, Chiqui mu poví o Franklinovi, Orestes se rozčílí, protože když přivedl Valentýnu k Tza Tze, Franklin ho tam napadl, zato, že prý se podílel na zesměšnění Valentýny v klubu. Pandora při večeři pronese přípitek Olympii a prohlásí ji za nejpočestnější mezi všemi ženami. Olympie však ví, že je to ironie a útok. Franklin domlouvá Valentině, řekne jí, že ví, že něco cítí k Franklinovi, Valentýna se lekne a dostane astmatický záchvat. Málem zemře, ale zachrání ji doktor José Gregorio, která se zároveň začne ucházet o Tza Tzu. Tza Tza se domlouvá s advokátem, jak má dopomoci Valentýně k jejímu dědictví. Orestes jede pro Valentýnu. Franklin ji mezi tím sám veze domů. Na ulici srazí Franklinovo auto Oresta, který jede na motorce.
Díl 11 - Pandora při večeři pronese přípitek Olympii a prohlásí ji za nejpočestnější mezi všemi ženami. Olympie však ví, že je to ironie a útok. Franklin domlouvá Valentině, řekne jí, že ví, že něco cítí k Franklinovi, Valentýna se lekne a dostane astmatický záchvat. Málem zemře, ale zachrání ji doktor José Gregorio, která se zároveň začne ucházet o Tza Tzu. Tza Tza se domlouvá s advokátem, jak má dopomoci Valentýně k jejímu dědictví. Orestes jede pro Valentýnu. Franklin ji mezi tím sám veze domů. Na ulici srazí Franklinovo auto Oresta, který jede na motorce.
Díl 12 - Olympie obviňuje v nemocnici Valentýnu z nehody, kterou měl Orestes na motorce. Tvrdí, že ho chtěla zabít, protože on, jako nejstarší má právo na všechny rodinné podniky. Olympie Oresta odvádí z nemocnice. Alejandro jde Oresta navštívit do nemocnice, ten už tam není. Potká ho tam Beatriz, která je do něj zakoukaná. Je celá zklamaná, když vidí Raquel, jak přijede Alejandra vyzvednout. Ciqui se usmiřuje s Orestem. Valentina je zdrcená a myslí, že se budou brát. Natalia svěřuje Lorenzovi, že s ním čeká dítě. Olympie načapá Roqueho, jak se muchlá s Nereidou. Valentina udělá Orestovi polévku, Chiqui ji "náhodou" vylije. Olympie se chce zbavit Valentýny. Roque ji dá do postele jedovatého hada. Olympie jde za Tza Tzou, Tza Tza jí dá pár facek a řekne jí, že bude za Valentýnu bojovat. Ninfa má Valentinin deníček, Chiqui na něj málem přišla. Chiqui se musí omluvit Valentýně za vylitou polévku. Vede ji za Ariadnou, že prý pro ni mají nějaké překvapení…
Díl 13 - Chiqui a Ariadna koupí Valentýně oblečení, je to ale oblečení těhotenské, tím opět narážejí na její tloušťku. Roman se zavře s Valentýnou do koupelny a dělá, že ji chce znásilnit. Valentýna ho praští, pláče a je znechucená. Ninfa si přečte Valentýnin sešitek a tak zjistí, že je Valentýna zamilovaná do Oresta. Ninfa Valentýnu hubuje, ať si ještě dále nekomplikuje život. Valentýna řekne Ninfě, že Oresta milovala už jako dítě, vyslechne to Roman, který opět musel utéct z Ariadnina pokoje skokem z okna. Olympia přikáže Rokemu, že se chce Valentýny a Tza Tzy zbavit…
Díl 14 - Roman slíbí Valentýně, že když nikomu neřekne, co se mezi nimi stalo, tak že on neřekne, že miluje Oresta. Chiqui se dozvídá, že její matka se chtěla zabít. Vadí ji to ale jen kvůli vlastní kariéře. Mateo se diví její sobeckosti a Chiqui ho zato propustí. Olimpia je odhodlána zabít Juana Angela, protože ten jí řekl, že klidně opustí s celou rodinou dům, jestliže nejsou schopni s Valentýnou jednat slušně. Juan Angel se probudí a řekne Olimpii, že se mu zdálo, že ho chce zabít. Valentýna dostane šek za reklamu, Olimpie jí ho sebere, s tím že je to za šaty, které jí koupila Ariadna. Franklin je po intervenci ministra propuštěn od policie. Olympie podplatí vyšetřujícího Orestovy nehody, protože chce, aby to vypadalo, že Franklin a Valentýna chtěli Oresta zabít…
Díl 15 - Segundo naléhá na Valentýnu, aby přiznala, zda je něco mezi ní a Orestem. Valentýna zapírá. Svěří se Ninfě, že Segundo něco tuší. Franklin zachrání Chiqui a Muňeku před dvěma zločinci, kteří prchnou z místa činu v autě Chiqui. Ta nemůže Franklinovi zapomenout skandál na letišti a ostudu v časopise a neustále ho uráží, až jí Franklin zalepí ústa a odveze i s Muněkou na komisařství, aby zde sepsaly protokol o krádeži auta. Chiqui se snaží využít situace a pomstít Franklinovi tím, že ho před komisařem očerní. Olympia se miluje s Lorenzem a varuje ho, aby jí nebyl nevěrný. Orestes natáčí s Alejandrem reklamu na žrádlo pro psy a Alejandro zavede řeč na Valentinu a její lásku k Orestovi. Přichází Alejandro a před Orestem se vyjádří posměšně o Valentýně. Orestes se s ním málem popere a uvědomuje si, že za jeho vztahem k Valentýně se skrývá něco víc než sympatie k sestřenici…Má tlustá Valentýna - info o telenovelce..

30. března 2008 v 12:46 →Má tlustá Valentýna←
Název - Má tlustá Valentýna
Originál - Mi gorda Bella
Počet dílů - 178
Rok výroby - 2002
Země výroby - Venezuela
Hlavní hrdinka Valentina, milá baculatá dívka, se po ukončení internátní školy setkala s matkou Evou a tetou Tza Tzou, zvanou Sása. Matka Valentině věnovala Stříbrnou lilii. Když ale Eva odlétá, její vrtulník vybuchne. Proto Valentina odešla do domu strýce Juana Angela Villanuevy, kde potká svou velkou lásku, bratrance Oresta, který ovšem chodí s modelkou Chiqui.
Juan Angel má se svou ženou, intrikánkou Olympií, mimo Oresta ještě další tři děti: Pandoru, Aquilla a Ariadnu. Valentina se setkává se svým bratrancem Orestem, který ji svrhnul do bazénu, aby ji zachránil před psy. Vypadne jí Stříbrná lilie. Orestes ji najde, když hledá v bazéně Valentininy brýle. Je v šoku, protože si až do teď myslel, že tajný ochránce chudých, Stříbrná lilie, byl jen legendou, jak mu vyprávěl Roque (pravá ruka Olimpie).
Valentině se od Olimpie a Ariadny nedostane milého uvítání, a tak Valentina odchází k tetě Tza Tze do penzionu. Orestes se snažil, aby měla Valentina pohodlí, ale více ho zaměstnávala sestra Pandora, jejíž podivné záchvaty vyvolávaly u členů rodiny rozruch. Trvají od doby, kdy zemřel strýc Luis Felipe (Valentinin otec). Valentina má několik dalších konfliktů s Olimpií (které jde ve skutečnosti pouze o jedno: zdiskreditovat rodiče Valentiny, a získat tak jejich dědictví), například po Orestově autonehodě.
Valentina Oresta tajně miluje, ale Orestes stále chodí s Chiqui. Musela snášet její narážky na její tloušťku, například když jí Chiqui koupila těhotenské šaty. Orestes si ale postupně přestával být svými city k oboum dívkám jistý.
Orestes riskoval život při požáru domu, který způsobili Ariadna s Romanem. Olimpie křičela něco o Josemovi, jejich dítěti a požáru na lodi. Po požáru se ale dala dohromady a znovu pokračovala ve svých intrikách, jak připravit Valentinu o dědictví. Orestes navštívil Valentinu v Tza Tzině pensionu, chtěl ji přemluvit, aby se vrátila.. Valentina si dělala naděje, že jí konečně vyzná lásku, ale marně.
Valentýna se trápí kvůli Orestovi, ale nechce nikomu říct, co se stalo. Orestes nic netuší a přijde Valentýnu navštívit. Podaří se mu Valentinu přesvědčit, že ji skutečně miluje a že podvádí svoji matku
Pandoru drží Olimpia zavřenou ve sklepě. Jordi Pandoru stále hledá a přijde ji hledat do domu. Pandora si vzpomene na to, že byla svědkem rozhovoru svého strýce Luise Felipeho s Olimpií a vybaví si, o čem se bavili. Luis Felipe nechal Olimpii prověřit a zjistil její pravé jméno i totožnost. Proto ho Olimpia zavraždila. Pandora je odhodlaná nad Olimpií zvítězit a chce, aby zaplatila za své zločiny. Valentina najde složku informací o Olimpii, kterou její otec schoval panenky. Dá si dohromady všechny souvislosti a dojde ke stejnému závěru jako Pandora. Ví, co je Olimpia ve skutečnosti zač, ale zatím si to chce nechat pro sebe.
Chiqui se nehodlá smířit se ztrátou Oresta a s Ariadnou vymyslí ďábelský plán. Chiqui Oresta opila a vlezla s ním do postele. Ariadna pak přivedla Valentinu. Valentina je v šoku, ve stejné posteli ve studiu, kde jí Orestes nedávno vyznával lásku, ho našla se svou sokyní. V hluboké depresi Valentina utekla z domu. Její vážný stav ji přivedl až na hranici života a smrti. Objevila se zde ale tetička Celeste Villanueva, která okamžitě pochopila, oč jde. Nebohou neteř vzala do Španělska, kde jí opatřila dobré lékaře. Orestes se mezitím s bolestí v srdci dozvěedel o odchodu své milované přitloustlé Valentiny a jejím rozhodnutí již se více nevrátit. Zatímco tone ve svém lítostivém smutku, stane se jeho maličkost předmětem zájmu únosců. Tato nepříjemná zkušenost mu dá ochutnat bídu, ve které musí žít lidská spodina a rozhodne se stát novodobým Robinem Hoodem, Stříbrnou lilií.
Po dvou letech Valentina dokončila studium umělecké reklamy. Nečekaná smrt milované Celeste (měla v tom samozřejmě prsty Olimpie) a zjištění, že dědictví záhadně zmizelo, ji uvrhlo do hlubokého smutku. Definitivně se rozhodla, že se vrátí, aby dostala odpověď na jednu zásadní otázku. Proč ona i její rodina musela v posledních letech tolik trpět? V té době se opět setkává s Orestem a propuknutí jejich citu již nedokáže nic na světě zabránit. Přesto se Valentina opět ocitá jakoby mezi dvěma mlýnskými kameny. Vždyť přijela právě proto, aby odsoudila Orestovu matku Olimpii.
Při oslavě svatby Chiqui a Oresta do domu přijde Valentýna, ale nikdo ji nepoznává. Představí se jako Bella de la Rosa, Valentýnina kamarádka ze Španělska. Dokonce I Tza Tza tomu uvěří. Všem mužům se Bella moc líbí, protože má teď dokonalou postavu. Orestes se s ní snaží promluvit o Valentýně a přísahá jí, že Valentýnu miluje. Její krása má ale i stinné stránky, Roman se jí pokusí znásilnit. Orestes se jí zastane, ale hrdá Valentina nechce jeho pomoc: přijela se pomstít.
Při policejní akci se objevuje tajemný hrdina Stříbrná lilie. Chiqui přistihne Oresta s Bellou a Orestes se přizná, že se s Bellou líbal a chtěl se s ní milovat. Chiqui se rozčílí a rozhodne se Oresta opustit. Oznamuje mu, že se s ním chce nechat rozvést. Doma se svěří rodičům, že byla v den své svatby znásilněná (Romanem) a že i proto nemůže s Orestem být. Franklin na Belle vyzvídá, jestli není do někoho zamilovaná, a pak jí vyzná lásku.
Tza-Tza objevila ve svém penzionu postřeleného Mstitele Stříbrné lilie. Sundá mu masku a zjistí, že je to Orestes, ale na jeho přání to nikomu neřekne. Bella si čím dál tím víc uvědomuje, že je do Oresta stále zamilovaná. Franclin vyšetřuje případ Stříbrné lilie a utvrzuje se v přesvědčení, že je to ve skutečnosti Orestes. Zároveň musí pořád myslet na Chiqui.
Bella s Orestes se stali protagonisty nové reklamy. Protože se ale štáb nedostal přes rozvodněnou řeku, zůstali ve venkovském sídle sami. Orestes slíbil, že se Belly ani nedotkne. Svůj slib dodržel, ale ráno nakonec jeden druhému beznadějně podlehli.
Kapitán José Manuel (Josema) Sevilla stále nemůže zapomenout na Maríu Joaquinu Crespo, alias Olympii, která se stala jeho osudovou ženou. Olympie na něho vzpomíná, nemůže mu zapomenout to, že kdysi odmítl dítě, které s ním čekala (tím dítětem je Orestes). Olympie se utápí v alkoholu jako kdysi Eva.
Do života všech zasáhne Bella, když ukáže důkazy, které usvědčují Olympii ze zfalšování dokumentů týkající se Evina dluhu. Franklin si Olympii odvede do vězení, ze kterého se ale Olympia dostane.
Chiqui přizná Franklinovi, že se jí líbí, ale také mu řekne, že jejich láska je nemožná, že ona nechce žít jako chudá. Franklina se to dotkne. Chiqui s Franklinem otěhotní a chce jít na potrat, protože Franklin není bohatý. Svého těhotenství ale využiije, aby získala zpátky Oresta, který se zamiloval do Belly. Bella řekne Orestovi, že je mezi konec. Chiqui se nakonec svěří matce,že dítě, které čeká, je Franklinovo. Franclin se touto myšlenkou začal později zabývat.
Tza Tza zjistila, že Sevilla je trestanec a ke všemu ještě zná Olympii. Chce ho vyhodit z pensionu. Ale když Sevilla dostane infarkt, Tza Tza má výčitky a nechává ho dál bydlet ve svém penzionu.
Přes protesty celé rodiny Franklin zatýká Oresta. Je přesvědčen o tom, že Orestes je Stříbrná lilie. Olympie uškrtí soudce Gómeze, který, aby mohl Olympii vydírat, spálil výsledky daktyloskopické zkoušky dokazující totožnost Belly a Valentiny
Sevilla chce Olimpii utopit v moři, aby už dál nemohla páchat zlo. Nakonec ji odvádí do sídla Villanuevů, kde všem sdělí, že je třeba, aby se dověděli pravdu o tom, kdo Olimpie ve skutečnosti je. Valentina a Pandora už se radují, že se konečně dočkají spravedlnosti. Ale Roque po straně řekne Sevillovi, že něco takového by přece matce svého syna neudělal. Sevilla nakonec řekne rodině, že Olimpie je alkoholička a musí se léčit.
Chiqui popírá, že by měla s Franklinem poměr. Je pohoršená, že Orestes pochybuje o otcovství. Orestes se znovu sblíží s Valentinou a svěří se jí, že miluje jak ji tak Bellu. I Valentina se mu přizná, že ve skutečnosti miluje dva muže, ale nechce prozradit, kdo je ten druhý (je to Stříbrná lilie alias Orestes)
Josema si chce zavolat k sobě Oresta,protože umírá, aby mu pověděl, že je jeho otcem. Umírající Josema se nechává na lůžku oddat s Tza Tzou. Olimpii se nepodaří jim v tom zabránit. Posléze však Josema upadá do agónie, Tza Tza ho již považuje za mrtvého, ale Orestovi se ho podaří vzkřísit.
Chiqui nakonec přijde o dítě a je z toho celá nešťastná. Po nehodě utrpěla zrátu paměti a myslela si, že stále Orestovou manželkou.
Příběh se přiblížil ke konci: Orestes odcestoval na Karibik, čímž rozesmutnil Valentinu. Olympia se dostala do ženské věznice,kde jí ostatní vězenkyně mučí. Roque ji zachrání, ale oba shoří na lodi Stříbrná lilie. Chiqui a Franklin se nakonec vzali. Roman chtěl zabít Franklina, ale nakonec sám zemřel. I Ariadna se objevila na svatbě v náručí Jorgeho Camposy. Na svatbě Jordiho a Pandory se nečekaně objeví i Orestes. Valentina poví Orestovi, že čeká jeho dítě a Orestes ji požádá o ruku. Tza Tza se dozví, že je těhotná s Josemou a Orestes a Valentýna se vezmou.